Michał Moskal

  Przewodniczący Zarządu Krajowego

  Michał jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W działalność społeczną włączył się jeszcze w liceum. W trakcie swojej przygody z NZS zajmował się takimi inicjatywami jak polsko-ukraińska szkoła liderów „Ku Demokracji” czy zainicjowanie rządowego programu „Maluch na uczelni”. Ceni sobie przede wszystkim skuteczność, a w życiu spełnia się poprzez dawanie pożywki swojemu pracoholizmowi.

   Mateusz Groszyk

   Sekretarz Generalny

   Mateusz jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Już od dawna angażuje się społecznie. W działaniu ceni sumienność i pracowitość. Nie stroni od nieszablonowych rozwiązań. Prywatnie jest miłośnikiem airsoft-u.

    Laura Laskowska

    Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

    Laura studentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku to prawdziwy tytan pracy i mistrz organizacji. W NZSie spełnia się łącząc umiejętności przywódcze, analityczne myślenie i wrodzony perfekcjonizm.  W wolnym czasie uprawia jogę, interesuje się teatrem oraz kulinariami, ale najbardziej ze wszystkich swoich pasji kocha śpiewać.

     Tomasz Leś

     Wiceprzewodniczący Zarządu Krajowego, Rzecznik Prasowy

     Studiuje Studia Wschodnie na Uniwersytecie Warszawskim. W krajowym NZSie odpowiada za kontakt z mediami oraz social media. Zaangażowany społecznik, wywodzący się z organizacji charytatywnych. Jego pasja to nowe media oraz kreowanie wizerunku. Zawsze pod telefonem, gotowy do udzielenia odpowiedzi.

      Monika Kotowska

      Wiceprzewodnicząca ds. HR

      Monika jest studentką Technologii Procesów Chemicznych na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. Wcześniej uzyskała tytuł inżyniera na tej uczelni. Jak na dobrego HRowca przystało jest bardzo kontaktowa i uwielbia pracować z ludźmi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, z chęcią podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Uwielbia chodzić po górach, czytać książki, słuchać polskiej muzyki oraz śmigać na rolkach.

       Maria Cholewińska

       Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

       Marysia jest studentką Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Projektami zainteresowała się jeszcze w liceum. Podczas swojej działalności, stworzyła i wdrożyła projekt „Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS”. W wolnym czasie odwiedza kopalnie i zbiera nowe skały do swojej kolekcji. Dla dobra NZSowych projektów poświęci każdą godzinę snu.

        Jakub Krawiec

        Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

        Kuba jest studentem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją przygodę z działalnością społeczną rozpoczął od samorządu uczniowskiego w liceum, potem miał okazję kontynuować ją w samorządzie studenckim na swojej uczelni, gdzie przede wszystkim zajmował się sprawami dydaktycznymi i stypendialnymi. Pasjonuje się psychologią społeczną, a w szczególności jej zastosowaniami w codziennym życiu. W wolnym czasie czyta książki Rafała Kosika.