Patrycja Serafin

  Przewodnicząca Zarządu Krajowego

  Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje.

   Sławomir Starzec

   Sekretarz Generalny

   Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Student I roku magisterskich Studiów Euroazjatyckich. Lubi dobrą muzykę elektroniczną, klasykę polskiego rocka lat 70 i 80. W wolnych chwilach czyta o Ukrainie i Białorusi. Jego szczytem marzeń jest rzucenie wszystkiego i wyjechanie w ukraińskie Bieszczady.

    Weronika Dumin

    Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

    Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. W wolnym czasie robi biżuterię, a od 6 lat jeździ na Przystanek Woodstock. Do NZS-u dołączyła 4 lata temu i do tej pory nie może rozstać się z tą organizacją.

     Agata Hułas

     Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

     Studentka E-Biznesu na SGH. Od początku studiów silnie związana z NZSem, szczególnie bliski jest jej OKFS, który koordynowała. Weteranka kanałów social media, zawsze na bieżąco z memami. Z zamiłowania fotografka, gdy (jakimś cudem!) nie ma przy sobie aparatu, pstryka zdjęcia telefonem. Uwielbia muzykę, architekturę klasyczną i obrazy Van Gogha. Fanka wszelakich sportów i początkująca biegaczka. Podróżuje, kiedy tylko ma okazję. Kiedyś sprzeda lodówkę i rozpocznie wycieczkę dookoła świata. Znajduje na wszystko energię dzięki wypijaniu hektolitrów czarnej kawy.

      Michał Piestrzyński

      Wiceprzewodniczący ds. Partnerów

      Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

       Weronika Borek

       Wiceprzewodnicząca ds. HR

       Studiuje Automatykę i Robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Od trzech lat działa w NZSie, gdzie skupiła się przede wszystkim na działce HRowej. Poza tym jest wielką miłośniczką książek (szczególnie fantastycznych) i dobrych historii, a w wolnej chwili uwielbia podróżować oraz programować.

        Adam Zamczała

        Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

        Student historii na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie swojej przygody w NZS-ie na Uniwersytecie Gdańskim interesował się i czynnie działał w kierunku poprawienia sytuacji studentów, teraz robi to na szczeblu krajowym. Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia.

         Aleksandra Hałaczkiewicz

         Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

         Studentka IV roku Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Okres studiów stara się wykorzystać w 100% i właśnie dlatego działa aktywnie w NZSie już od ponad dwóch lat. Poza konstruowaniem NZSowych projektów uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.