Patrycja Serafin

  Przewodnicząca Zarządu Krajowego

  Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na studiach II stopnia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Zawodowo związana z marketingiem w Instytucie Biotechnologii w Warszawie. Członkini Zespołu doradczego ds. Studenckich w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pełni funkcję Przewodniczącej już drugą kadencję. Jej największą inspiracją są ludzie, z którymi pracuje oraz osiągane przez nich sukcesy.

    Maciej Miłosz

    Sekretarz Generalny

    Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZSem, a w szczególności z Sekcją Debat NZS UW, jest związany od początku studiów. Miłośnik Bałkanów, który lubi słuchać muzyki z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Interesuje się historią XIX i XX wieku, sportem, a w szczególności piłką nożną i piłką ręczną, w której spełnia się jako sędzia. Kibic Legii Warszawa i Azotów Puławy.

      Joanna Skarul

      Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

      Zamiłowanie do finansów odziedziczyła prawdopodobnie po mamie księgowej. Studentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i rachunkowość. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła w 2016 roku jako członek ekipy projektowej Wampiriady. Przez dwa lata pełniła również funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS SGH, a w ostatnim roku rozwijała się dodatkowo jako Dyrektor ds. Finansów. Pracoholiczka, która czerpie radość z każdej możliwości działalności studenckiej. W niewielu chwilach wolnych od aktywności uczęszcza na mecze siatkówki, czyta dobrą książkę lub idzie na zajęcia zumby.

        Klaudia Hanusko

        Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

        Studentka Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekty to jej żywioł. Każdą chwilę stara się wykorzystać do maksimum swoich możliwości. Uwielbia wspinaczki górskie i mazurskie klimaty. Wyznaje zasadę: „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.

          Milena Adamczyk

          Wiceprzewodnicząca ds. Historii i Alumnów

          Studentka czwartego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z NZS-em związana od początku swojej studenckiej przygody. W wolnych chwilach (o ile czasem taka się przytrafi) uwielbia czytać literaturę, a następnie wypisywać z niej „złote myśli”. Kiedy nie czyta i nie mówi, uwielbia słuchać i inspirować się otaczającymi ją ludźmi. Do takich należą m.in. Alumni naszej organizacji, których chętnie wysłucha, zasypując jednocześnie gradem pytań o dawne dzieje.

            Stefania Zdral

            Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

            Przyszła psycholog, obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego, która serce zostawiła nad morzem. Interesowała się wieloma rzeczami: trochę żeglowała, ćwiczyła Pole Dance i piłkę ręczną, była harcerką, morsem i autostopowiczem. Jak sama mówi: zmiany są fajne. Przyszłość wiąże z PR-em i eventem, dlatego w NZSie dba o nasz wizerunek.

              Marcin Waryszak

              Wiceprzewodniczący ds. Partnerów

              Student ekonomii i matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. W liceum pełnił między innymi funkcję Rzecznika Praw Ucznia, na studiach Członka Zarządu w Kole Naukowym Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego. Do Niezależnego Zrzeszenia Studentów dołączył na I roku. Ceni sobie niekonwencjonalne podejście do problemów, zawsze patrzy na nie z różnych perspektyw. Na co dzień cechuje go nie tylko rozwaga i chłodny umysł, ale także poczucie humoru. Wolne chwile spędza czytając literaturę współczesną. Uprawia też sport, najchętniej żeglarstwo – na Morzu Bałtyckim i Wielkich Jeziorach Mazurskich. Niepomyślne wiatry są mu niestraszne i nie zniechęcają do działania.

                Conrad Cichulski

                Wiceprzewodniczący ds. HR

                Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 3 lat działa w NZS na wielu płaszczyznach. Zawsze gotowy aby udzielić wsparcia każdemu studentowi. W prawie nieistniejącym wolnym czasie oddaje się muzyce lub dobrej grze strategicznej.

                  Krzysztof Białas

                  Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

                  Student socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przez prawie cały tok studiów NZS jest jego nieodłącznym elementem. Otwarty na wszelakie dyskusje światopoglądowe i działania społeczne, które mają za zadanie ułatwić życie środowisku akademickiemu. Od dzieciństwa jego zamiłowaniem jest piłka nożna, którą trenował w klubie piłkarskim przez 8 lat. Fascynat twórczości Jacka Kaczmarskiego oraz mitologii śródziemia J.R.R Tolkiena. Lubi również literaturę socjologiczną i filozoficzną oraz szeroko pojętą astronomię.