Maria Cholewińska

  Przewodnicząca Zarządu Krajowego

  Marysia jest studentką Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Projektami zainteresowała się jeszcze w liceum. Podczas swojej działalności, stworzyła i wdrożyła projekt „Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS”. W wolnym czasie odwiedza kopalnie i zbiera nowe skały do swojej kolekcji. Dla dobra NZSowych projektów poświęci każdą godzinę snu.

   Bartłomiej Hawrylak

   Sekretarz Generalny

   Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszelkie arkana prawne nie są mu obce, ale jego prawdziwą pasją są architektura i historia. Koneser klasyki kina komediowego PRL-u i amerykańskiej muzyki lat 60 i 70. Haussmannowiec. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrym zagranicznym dramatem psychologicznym. Oddany sprawie i idei NZS.

    Karolina Karwowska

    Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

    Znana jako Karo lub Chineczka. W NZS zaczynała od promowania Wampiriady w CKP, następnie zajęła się PRem całego NZS SGH. Jej komputer niestety nie wytrzymał takiego nawału pracy, wiec w zamian za jego naprawę obiecała zgłosić się na koordynatora. Jest chodzącą definicją warszawskiego słoika i typowej Grażyny – znajdzie promocję na wszystko, od ogórków po bieliznę Victoria’s Secret. Na co dzień studiuje w SGH, a od święta uwielbia podróżować, gotować i jeść – zwłaszcza potrawy z dużą ilością mięsa. Obecnie sprzedaje lody za oceanem, nawet tam pokazując swoją ambicję i pracowitość – osiągnęła czołowe miejsce w rankingu sprzedaży rożków.

     Michalina Nowak

     Wiceprzewodnicząca ds. Promocji

     Misia jest studentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW, w ramach których kończy Romanistykę. Przez sprawowanie funkcji związanych z promocją, uzależniła się od telefonu, a pierwszą rzeczą, którą robi po obudzeniu jest sprawdzenie fejsa. Oprócz social mediowego zacięcia lubi opowiadać suche żarty, tańczyć i spisywać swoje myśli na papier.

      Małgorzata Popiel

      Wiceprzewodnicząca ds. HR

      Studentka Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Poznańskiej. Z NZS-em związana od końca 2013 roku. W wolnej chwili rysuje, studiuje języki obce, słucha dobrej muzyki lub przeczyta dobra książkę. Ponadto w jej domu można znaleźć całą masę rożnych gatunków herbat. A największym marzeniem jest podroż do Korei Południowej.

       Justyna Ziemińska

       Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów

       Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku studiów działa w organizacjach studenckich, gdzie realizuje się pracując w grupie i na rzecz grupy. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca szczególnie w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki, a najbardziej ceni sobie czas spędzony poza miastem w lesie czy w górach.

        Cezary Hurysz

        Wiceprzewodniczący ds. Studenckich