Patrycja Serafin

  Przewodnicząca Zarządu Krajowego

  Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje.

   Sławomir Starzec

   Sekretarz Generalny

   Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Student I roku magisterskich Studiów Euroazjatyckich. Lubi dobrą muzykę elektroniczną, klasykę polskiego rocka lat 70 i 80. W wolnych chwilach czyta o Ukrainie i Białorusi. Jego szczytem marzeń jest rzucenie wszystkiego i wyjechanie w ukraińskie Bieszczady.

    Weronika Dumin

    Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

    Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. W wolnym czasie robi biżuterię, a od 6 lat jeździ na Przystanek Woodstock. Do NZS-u dołączyła 4 lata temu i do tej pory nie może rozstać się z tą organizacją.

     Katarzyna Kowalczuk

     Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

     Czarna kawa, czarny humor i czarny strój to moje cechy rozpoznawcze. Działalność w NZSie łączę ze studiami i pracą, staram się wykorzystać czas do maksimum. W NZSie od początku jestem związana z projektami. Planowanie, zarządzanie, ucieczka przed deadlineami to coś, co robię na co dzień. Mam głowę pełną pomysłów i jestem otwarta na nowe inicjatywy. Każdy pomysł staram się wdrożyć w życie, po prostu je urzeczywistniam. W wolnym czasie oglądam seriale i oddaje się muzycznym ucztom. Mój ukochany serial to „Friends”.

      Agata Hułas

      Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

      Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w SGH. Od początku studiów silnie związana z NZSem, szczególnie bliski jest jej OKFS, który koordynowała. Weteranka kanałów social media, zawsze na bieżąco z memami. Z zamiłowania fotografka, gdy (jakimś cudem!) nie ma przy sobie aparatu, pstryka zdjęcia telefonem. Uwielbia muzykę, architekturę klasyczną i obrazy Van Gogha. Fanka wszelakich sportów i początkująca biegaczka. Podróżuje, kiedy tylko ma okazję. Kiedyś sprzeda lodówkę i rozpocznie wycieczkę dookoła świata. Znajduje na wszystko energię dzięki wypijaniu hektolitrów czarnej kawy.

       Michał Piestrzyński

       Wiceprzewodniczący ds. Partnerów

       Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

        Weronika Borek

        Wiceprzewodnicząca ds. HR

        Studiuje Automatykę i Robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Od trzech lat działa w NZSie, gdzie skupiła się przede wszystkim na działce HRowej. Poza tym jest wielką miłośniczką książek (szczególnie fantastycznych) i dobrych historii, a w wolnej chwili uwielbia podróżować oraz programować.

         Adam Zamczała

         Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

         Student historii na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie swojej przygody w NZS-ie na Uniwersytecie Gdańskim interesował się i czynnie działał w kierunku poprawienia sytuacji studentów, teraz robi to na szczeblu krajowym. Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia.