Maturalnie z NZS

Projekt Maturalnie z NZS dedykowany jest uczniom szkół średnich, którzy już za moment będą zmagać się z egzaminem dojrzałości. Jak przygotować się do matury? W jaki sposób Nie Zmarnować Studiów? Śpieszymy z odpowiedzią! 

Matematyka? Ustny język polski? A może chemia i biologia? Żaden z tych przedmiotów nie jest nam straszny! Co więcej, nauczeni doświadczeniem, z pełną gotowością do niesienia pomocy uczniom szkół średnich przez cały rok podejmujemy działania, które nie tylko umilą okres przygotowań, ale też pozwolą efektywnie przyswajać wiedzę.  

Sukces z projektem Maturalnie z NZS to nie kolejny starożytny mit.  

To wykłady, prelekcje, a przede wszystkim warsztaty i powtórki tworzone przez studentów – członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy pomyślnie przeszli nierówną walkę z egzaminem dojrzałości. 

Naszą misją jest przeprowadzenie maturzystów przez oceaniczne głębiny funkcji, trygonometrii, a także pokazanie, że po egzaminie maturalnym czeka na nich barwne, studenckie życie pełne działania! Projekt Maturalnie daje szansę na swobodną rozmowę z członkami Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy z pewnością dowiodą, że nie warto marnować czasu na studiach.  

Rachunek prawdopodobieństwa nie kłamie! Najlepszych ludzi poznaje się w NZS-ie! 

Pierwsza edycja projektu okazała się strzałem w dziesiątkę! Wszystko to za sprawą prelekcji, które poświęcone były mnemotechnikom, radzeniu sobie ze stresem, zarządzaniu czasem czy też poradom maturalnym oraz – oczywiście – powtórkom! 


    Jakub Lewandowski

    Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

    Student II roku zarządzania inwestycjami i nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoją przygodę z NZS-em rozpoczął w 2020 roku od przygody Maturalnie z NZS-em z ramienia NZS UEP. Jest wielkim fanatykiem sportu. Już od najmłodszych lat próbował swoich sił w piłce nożnej, a teraz na co dzień próbuje spędzać swój każdy dzień aktywnie. Jest bardzo wygadany, lubi poznawać nowe osoby, a w grupie bliskich mu osób czuje się jak ryba w wodzie. Nie lubi nudy i zawsze próbuje znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie. W jego playliście muzycznej głównie znajdziecie wykonawców hip-hopu (polskich jak i tych zagranicznych). Lubi podróże małe i duże!