Maturalnie z NZS

Projekt Maturalnie z NZS dedykowany jest uczniom szkół średnich, którzy już za moment będą zmagać się z egzaminem dojrzałości. Jak przygotować się do matury? W jaki sposób Nie Zmarnować Studiów? Śpieszymy z odpowiedzią! 

Matematyka? Ustny język polski? A może chemia i biologia? Żaden z tych przedmiotów nie jest nam straszny! Co więcej, nauczeni doświadczeniem, z pełną gotowością do niesienia pomocy uczniom szkół średnich przez cały rok podejmujemy działania, które nie tylko umilą okres przygotowań, ale też pozwolą efektywnie przyswajać wiedzę.  

Sukces z projektem Maturalnie z NZS to nie kolejny starożytny mit.  

To wykłady, prelekcje, a przede wszystkim warsztaty i powtórki tworzone przez studentów – członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy pomyślnie przeszli nierówną walkę z egzaminem dojrzałości. 

Naszą misją jest przeprowadzenie maturzystów przez oceaniczne głębiny funkcji, trygonometrii, a także pokazanie, że po egzaminie maturalnym czeka na nich barwne, studenckie życie pełne działania! Projekt Maturalnie daje szansę na swobodną rozmowę z członkami Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy z pewnością dowiodą, że nie warto marnować czasu na studiach.  

Rachunek prawdopodobieństwa nie kłamie! Najlepszych ludzi poznaje się w NZS-ie! 

Pierwsza edycja projektu okazała się strzałem w dziesiątkę! Wszystko to za sprawą prelekcji, które poświęcone były mnemotechnikom, radzeniu sobie ze stresem, zarządzaniu czasem czy też poradom maturalnym oraz – oczywiście – powtórkom! 


    Marcelina Przychodni

    Koordynator Projektu "Maturalnie z NZS"

    Studentka trzeciego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz drugiego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna, lubiąca podejmować nowe wyzwania, która w tym roku za cel przyjęła sobie pomoc maturzystom w przejściu przez egzamin dojrzałości. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną ilością zrobionych zdjęć.