Krzysztof Białas

  Przewodniczący Zarządu Krajowego

  Student socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przez prawie cały tok studiów NZS jest jego nieodłącznym elementem. Otwarty na wszelakie dyskusje światopoglądowe i działania społeczne, które mają za zadanie ułatwić życie środowisku akademickiemu. Od dzieciństwa jego zamiłowaniem jest piłka nożna, którą trenował w klubie piłkarskim przez 8 lat. Fascynat twórczości Jacka Kaczmarskiego oraz mitologii śródziemia J.R.R Tolkiena. Lubi również literaturę socjologiczną i filozoficzną oraz szeroko pojętą astronomię.

    Marcin Waryszak

    Sekretarz Generalny

    Ukończył studia z ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych oraz matematyki na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki, a obecnie studiuje astronomię na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień spełnia się w rozwijaniu innowacji w branżach fin-tech i med-tech. Do Niezależnego Zrzeszenia Studentów wstąpił już na I roku studiów, a w działalność społeczną był zaangażowany także jako członek zarządu Koła Naukowego Strategii Gospodarczej, rzecznik praw ucznia oraz przy licznych inicjatywach charytatywnych. W wolnych chwilach oddaje się hodowli krewetek lub skłaniającej do refleksji lekturze.

      Paweł Zdańkowski

      Wiceprzewodniczący ds. Finansowych

      Konsultant oraz mentor zaangażowany w proces komercjalizacji technologii akademickich poprzez tworzenie spółek typu start-up. Współtwórca projektów Edu-Peryskop, Animusz oraz współzałożyciel startupu RenVis, wspomagającego operacje na nerkach. Koordynator V edycji ogólnopolskiego Konkursu Konstrukcji Studenckich przy bezpośredniej współpracy z PKP S.A., MNiSW oraz bankiem ING. Wiceprezes ds. Operacyjnych fundacji Kraków Miastem Startupów, gdzie odpowiada za realizację projektów o wartości 600 tys. zł. Mentor w programie szkoleniowym akceleratora KRK InnoTech Starter realizowanego przy współpracy z bankiem UBS. Doradza i mentoruje młodym startupom takim jak Mediprintic, 3RB czy OZEmaster.

        Kamila Pasternak

        Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

        Studentka IV roku Marketingu i komunikacji rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz IV roku Ekonomii społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jeśli pomyślisz o wulkanie podczas erupcji, który zamiast lawy wypluwa pozytywną energię i entuzjazm, to właśnie będzie to jej synonimem. Ma milion pomysłów na minutę, i chętnie podejmie się wcielenia w życie nawet tego najbardziej szalonego. Uwielbia podróżować. Do 30 chciałaby odwiedzić każdy kraj – przynajmniej w Europie. Uważa, że byłaby świetnym przewodnikiem i planerem podróży, więc z niecierpliwością czeka na NZSowe wyjazdy. Inspirują ją ambitni ludzie i to właśnie od nich codziennie uczy się, jak stawać się coraz lepszą wersją samej siebie.

          Jakub Sobolewski

          Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

          Student prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Choć na początku swojej kariery udzielał się w Samorządzie Studenckim, to właśnie ta działalność zbliżyła go do NZSu. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, swoją postawą pokazuje jak ważna jest obecność i zrozumienie. Od 6 roku życia dość regularnie chodzi do kina i zawsze miał dryg do muzyki. Wielki fan gadżetów ułatwiających życie oraz wielbiciel filmów o agencie 007. Lubi również zagadnienia z dziedziny psychologii i chciałby być jak komiksowi superbohaterowie.

            Justyna Kołodziej

            Wiceprzewodnicząca ds. HR

            Studentka pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Z NZS-em związana od pierwszych chwil na studiach. Angażuje się w różnego rodzaju działania, związane z pomaganiem innym lub pracą z dziećmi. Zawsze mocno dopinguje swoją drużynę – FC Barcelonę! Uwielbia podróże, książki i poznawanie nowych osób. Zawsze chętna i gotowa do rozmowy, pomocy oraz udzielenia wsparcia każdemu studentowi!

              Alicja Książek

              Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

              Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją miłość do projektów odkryła działając w NZS-ie od początku swoich studiów i to w tym kierunku zamierza się dalej kształcić. Jest zawsze w pełni zaangażowana w to co robi i lubi podejmować się nowych wyzwań. Uwielbia działalność w różnych obszarach organizacji i może to właśnie dlatego tak polubiła projekty. Poza działalnością w NZS-ie nie wyobraża sobie tygodnia bez zagrania chociaż jednego utworu na fortepianie, który towarzyszy jej od VI roku życia.