Krajowa Komisja Rewizyjna

  Natalia Krzysztoszek

  Przewodnicząca KKR

  Studentka III roku bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Swoją działalność w organizacji rozpoczęła w 2018 roku od koordynowania projektu Wampiriada. Później została wybrana na stanowisko Przewodniczącej NZS UKSW w dwóch kadencjach! Kobieta, która stara się zawsze dbać o innych, ale równocześnie rzuca ludziom garść wyzwań. Miłośniczka książek fantasy, seriali kryminalnych oraz wszystkiego co czekoladowe i słodkie. W wolnym czasie lubi zagrać w partyjkę pokera oraz pielęgnować swoje “roślinkowe” dzieci w mieszkaniu. Od zawsze jej mottem życiowym, które determinuje ją do działania jest: “Nemo est casu bonus”, ponieważ tylko nasze przemyślane decyzje określają jakimi będziemy ludźmi!

    Kamila Pasternak

    Wiceprzewodnicząca KKR

    Studentka IV roku Ekonomii społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jeśli pomyślisz o wulkanie podczas erupcji, który zamiast lawy wypluwa pozytywną energię i entuzjazm, to właśnie będzie to jej synonimem. Ma milion pomysłów na minutę, i chętnie podejmie się wcielenia w życie nawet tego najbardziej szalonego. Uwielbia podróżować. Do 30 chciałaby odwiedzić każdy kraj – przynajmniej w Europie. Uważa, że byłaby świetnym przewodnikiem i planerem podróży, więc z niecierpliwością czeka na NZSowe wyjazdy. Inspirują ją ambitni ludzie i to właśnie od nich codziennie uczy się, jak stawać się coraz lepszą wersją samej siebie.

      Ania Lambryczak

      Sekretarz KKR

      Absolwentka Zarządzania Projektami i studentka Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Gdyby była ciastkiem, byłoby to brownie. Zupełnie podobne cechy ma jako osoba – dobra, słodka i poprawia humor. Jest bez wątpienia osobą, której “pełno jest wszędzie”. Miłośniczka kawy i seriali, a od niedawna książek kryminalnych. Osoba ambitna i zorganizowana, ale jednocześnie otwarta i gadatliwa. Zawsze chętnie wszystkim pomaga, uwielbia poznawać nowych ludzi i do wszystkiego podchodzi z uśmiechem. Nie ma tematu, na który nie można z nią porozmawiać!

        Aleksandra Gawryła

        Członek KKR

        Studentka III roku Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do NZS-u dołączyła już na samym początku studiów i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze pełna pozytywnej energii, którą chętnie wykorzystuje przy pisaniu postów dla swojej ulubionej organizacji studenckiej. Jeśli wpadniesz na nią na ulicy, prawdopodobnie będzie skakać po płytach chodnikowych w rytm muzyki w słuchawkach. W wolnym czasie zachwyca się światem, zgłębia tajniki języka hiszpańskiego i obserwuje samoloty.

          Alicja Wejdner

          Członek KKR

          Studentka Ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów. Przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka kolorowych skarpetek (najlepiej nie do pary), ekonomii i dobrego jedzenia. W wolnych chwilach zajmuje się roślinkami, jeździ na rolkach i gra w planszówki!