Wojciech Wiśniewski

  Przewodniczący KKR

  Student Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jego otwarte podejście do ludzi i stała chęć do rozmowy pozwala wybrnąć nawet z najtrudniejszych sytuacji. Na stałe zakochany w filozofii smakosz coca-coli z krztą gentelmen’a w serduszku.

    Paweł Kościński

    Wiceprzewodniczący KKR

    Zapalony podróżnik, który każdy wolny weekend chciałby spędzić w nowym miejscu, najlepiej na rowerze. Kiedy nie jest w trasie studiuje na V roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Marzy o własnym startupie technologicznym, który podbije Dolinę Krzemową i świat! ??

      Elżbieta Pawelec

      Sekretarz KKR

      Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, przez ostatni rok Przewodnicząca NZS OU UW.  Kiedyś chciała być jak Oriana Fallaci, ale stwierdziła, że lepiej jest być sobą. Wyznawczyni zasady: Logika zaprowadzi Cię z punktu A do B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.

        Stefania Zdral

        Członek KKR

        Przyszła psycholog, obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego, która serce zostawiła nad morzem. Szczególnie mocno zainteresowana psychologią Internetu, swoją przyszłość wiąże z pracą online. W poprzedniej kadencji Wiceprzewodnicząca Zarządu Krajowego ds. Wizerunku i Promocji. Teraz lubi przeczytać artykuł po francusku, przejechać się gdzieś na desce, czy ugotować wegetariańskie curry. Wyjazdy zostawia na spokojniejsze czasy, ale jak sama mówi: “zmiany są fajne”, więc spodziewa się, że jej paszport będzie uzupełniony o kilka wiz.

          Joanna Skarul

          Członek KKR

          Studentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie finansami i rachunkowość. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła w 2016 roku i już od początku jej działalność kręciła się głównie wokół finansów, do których zamiłowanie odziedziczyła prawdopodobnie po mamie księgowej. Przez dwa lata pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS SGH, a następnie Dyrektora ds. Finansów, dzięki czemu w zeszłym roku miała przyjemność być częścią Zarządu Krajowego. Pracoholiczka, która największą radość czerpie z wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi. W niewielu chwilach wolnych od aktywności uczęszcza na mecze siatkówki, odkrywa nowe seriale na Netflixie i zawzięcie rozwiązuje sudoku.