Michał Kucharski
Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej

Absolwent Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dumny student Informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Swoje miejsce odnalazł w NZS-ie w 2019 roku. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję Sekretarza Generalnego NZS. Na emeryturę wybrał stanowisko Przewodniczącego KKR. Na co dzień pasjonuje go prawo międzynarodowe i dyplomacja. Uwielbia pracę z ludźmi, przez co z łatwością nawiązuje nowe kontakty. Charakteryzuje go naturalna otwartość i duże poczucie humoru. Do każdego projektu wnosi świeżą energię oraz wiele nowych pomysłów. W wolnym czasie zaczytuje się we francuskiej poezji. Jego wizytówką jest zawsze obecny, szeroki uśmiech. 

E-mail: michal.kucharski@nzs.org.pl 

Olga Niedorys
Wiceprzewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej

Studentka Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Warszawskim. W działalność NZS-ową wkręcona już od początku studiów i aktywnie działająca od 4 lat m.in. jako Przewodnicząca Zarządu macierzystej Organizacji Uczelnianej. Miłośniczka pandek rudych oraz żeglarstwa. Wolny czas najchętniej spędza na Mazurach oraz na koncertach, dla których jest w stanie przemierzać Europę. 

E-mail: olga.niedorys@nzs.org.pl 

Krystian Rubajczyk
Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej

Absolwent MSU Filologii polskiej. Przez ostatni rok pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego ds. HR w Zarządzie Krajowym NZS Oprócz czytania książek, które go często pochłaniają, lubi także szukać informacji związanych z dydaktyką języka polskiego. W wolnej chwili znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Uwielbia również podróże, chociażby te “palcem po mapie”. 

E-mail: krystian.rubajczyk@nzs.org.pl 

Agnieszka Pasek
Członkini Krajowej Komisji Rewizyjnej

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZS-em związana od grudnia 2018 roku. Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansowych w Zarządzie Krajowym NZS. Optymistka, w każdej sytuacji stara się szukać pozytywów. Wielbicielka mocnej kawy, sportów zimowych i dobrej literatury. Uwielbia podróżować, ale jej ukochanym miejscem na ziemi pozostają Bieszczady! 

E-mail: agnieszka.pasek@nzs.org.pl

Zofia Rajzer
Członkini Krajowej Komisji Rewizyjnej

Studentka Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z NZS-em związana od 2020 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako członkini biura ds. Kontaktów Zewnętrznych, którego później została koordynatorką. Przewodnicząca NZS UEP w kadencji 2022/23. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach, a w bardziej pochmurne dni sięgnąć po książkę lub krzyżówki. 

E-mail: zofia.rajzer@nzs.org.pl