Krajowa Komisja Rewizyjna

  Natalia Marciniak

  Przewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej

  Studentka zarządzania i prawa w biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od 2018 roku aktywnie udziela się w życiu organizacji – zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym. Pasjonatka kultury państw wschodnioazjatyckich, historii sztuki i szeroko pojętego marketingu. Wolne chwile spędza jeżdząc na rowerze i produkując świece sojowe.  Zawsze chętna do udzielania pomocy i poznawania nowych ludzi!

    Martyna Florczak

    Wiceprzewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej

    Studentka III roku Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Warszawskim. Od czterech lat związana z NZS, w tym także jako Przewodnicząca Zarządu macierzystej OU. Szczęśliwa posiadaczka kota z zamiłowaniem do słuchania wywiadów, która ciągle na nowo odkrywa w sobie pasję do podróżowania.

      Dagmara Żuk

      Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej

      Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

        Marcelina Przychodni

        Członkini Krajowej Komisji Rewizyjnej

        Studentka piątego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz czwartego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna i lubiąca podejmować nowe wyzwania. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną liczbą zrobionych zdjęć.

          Krzysztof Kwaśniak

          Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej

          Student matematyki oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Osoba niesamowicie charakterystyczna którą sława wyprzedza, wiecznie zabiegana i starająca się wyciągnąć od życia co tylko się da. W wolnym czasie pasjonat muzyki folkowej, instrumentalista samouk oraz miłośnik fantastyki i humoru Pilipiuka.