Krystyna Karpińska
Dyrektorka ds. Historii i Alumnów

Pion ds. Prawnych oraz Historii i Alumnów

Studentka Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Dołączyła do NZS-u podczas wymiany na Uniwersytecie Gdańskim na Pedagogice. Uczy angielskiego, a odprężenie znajduje przy montażu filmów dla telewizji studenckiej. Pasjonatka spontanicznych podróży, drzemek w pociągach i na lotniskach. Uwielbia szczury, pieski, rude koty i swojego królika.

Tel.: +48 518 633 830
E-mail: krystyna.karpinska@nzs.org.pl

Bartłomiej Budziła
Dyrektor ds. Finansowych

Pion ds. Finansowych

Student piątego roku Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z NZS-em związany od początku swoich studiów. Przez 5 lat działalności uczestniczył w akcjach charytatywnych, brał udział w organizacji Juwenaliów UEK, a także angażował się w działalność Zarządu jako Przewodniczący. Poza studiami i NZS-em pomaga innym zrozumieć świat matematyki oraz stawia pierwsze kroki jako siatkarski sędzia.

Tel.: +48 885 270 200
E-mail: bartlomiej.budzila@nzs.org.pl

Ewelina Kapłon
Dyrektorka ds. Grantów

Pion ds. Finansowych

Studentka Zarządzania Finansami i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Działalność w NZS-ie rozpoczęła na drugim roku studiów. Od momentu dołączenia zafascynowana finansami NZS-u, dzięki czemu przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansowych swojego OU. Prywatnie herbaciara, miłośniczka kotów oraz literatury z każdej dziedziny.

Tel.: +48 721 870 432
E-mail: ewelina.kaplon@nzs.org.pl

Malwina Kania
Dyrektorka ds. Partnerów

Pion ds. Partnerów

Studentka Psychologii w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Do NZS-u, o którym dowiedziała się całkowicie przypadkowo, dołączyła na początku trzeciego roku studiów. Na codzień melomaniaczka i kawoszka (bez tego nie wstanie z łóżka). Kocha pracę z ludźmi, dokumenty kryminalne oraz francuski rap.

Tel.: +48 697 288 549
E-mail: malwina.kania@nzs.org.pl

Miłosz Izdebski
Dyrektor ds. Kontrolingu

Pion ds. Partnerów

Student Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Jego działalność w NZS-ie rozpoczęła się na drugim roku studiów. Interesuje się szeroko pojętą historią, meteorologią oraz sportami ekstremalnymi. Swoje wolne chwile przeznacza na treningi boksu.

Tel.: +48 690 416 414
E-mail: milosz.izdebski@nzs.org.pl

Małgorzata Drozdek
Dyrektorka ds. Studenckich

Pion ds. Studenckich

Studentka II roku prawa. Swoją działalność w NZS-ie rozpoczęła już w październiku na I roku studiów. Interesuje się muzyką, piłką nożną oraz historią. Gra na gitarze oraz perkusji. Jest wielką fanką piłki nożnej, kocha ten sport z całego serca. Bardzo chętnie pracuje też z ludźmi, daje jej to dużo satysfakcji. Od 5 lat prężnie działa w PCK. Lubi kiedy dzieje się wiele rzeczy, to ją napędza do działania.

Tel.: +48 516 862 082
E-mail: malgorzata.drozdek@nzs.org.pl

Mateusz Nesterowicz
Dyrektor ds. Społecznych

Pion ds. Studenckich

Student Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim. Działalność w NZS-ie rozpoczął wraz z rozpoczęciem drugiego roku studiów. Interesuję się filmem, polską polityką oraz zwalczaniem szeroko pojętych przestępstw podatkowych. Gdyby mógł być kołem ratunkowym w Milionerach byłby pytaniem do publiczności.

Tel.: +48 694 772 328
E-mail: mateusz.nesterowicz@nzs.org.pl

Paulina Wiater
Specjalistka ds. Inicjatyw Wewnętrznych

Pion ds. HR

Gdy nie zanurza się w książkach, pijąc pyszną kawę, to zastanawia się, dokąd zabierze ją tym razem jej kreatywność. Czasem wyskoczy na uczelnię, do innego kraju lub na koncerty ukochanych artystów. Jest osobą, dla której ludzie mają ogromne znaczenie, a największą radość przynosi jej możliwość pomocy innym – tak właśnie znalazła się tutaj... w NZSie.

Tel.: +48 661 187 882
E-mail: paulina.wiater@nzs.org.pl

Kacper Derwisz
Specjalista ds. HR

Pion ds. HR

Student Geografii na Uniwersytecie Warszawskim. W NZS-ie znalazł się już na pierwszym roku studiów, od początku najbardziej docenił możliwość nawiązania kontaktu z liczną rzeszą znajomych. Interesuje się odkrywaniem nowych miejsc i pokazywaniem ich innym oraz opowiadaniem ciekawostek.

Tel.: +48 696 421 743
E-mail: kacper.derwisz@nzs.org.pl

Piotr Kisiel
Specjalista ds. Kontaktów z OU

Pion ds. HR

Inżynier od przepływów z Politechniki Warszawskiej, przyszły magister od portów. W wolnym czasie żeglarz i filmowiec. W Zespole Krajowym jest już drugą kadencję, w obecnej zawsze gotowy do pomocy w sprawach HR-owych oraz wszelakich.

Tel.: +48 694 331 227
E-mail: piotr.kisiel@nzs.org.pl

Aleksandra Ziora
Koordynator Programu Rozwojowego

Pion ds. Rozwoju

Absolwentka Gospodarki turystycznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Z NZS-em związana od 2019 roku. Uwielbia zachody słońca i mimo, że widziała ich już tysiące na całym świecie to i tak najbardziej kocha te w swoim rodzinnym mieście Kołobrzegu.

Tel.: +48 509 664 054
E-mail: aleksandra.ziora@nzs.org.pl

Aleksandra Tomasiewicz
Specjalistka ds. Social Media

Pion ds. Wizerunku i Promocji

Studentka Zarządzania na Politechnice Bydgoskiej. Z NZS związana od 2019 roku. W wolnym czasie podróżuje, pracuje na etacie i studiuje drugi kierunek. Prywatnie miłośniczka kotów i świnek morskich.

Tel.: +48 695 956 386
E-mail: aleksandra.tomasiewicz@nzs.org.pl

Magda Waga
Specjalistka ds. Identyfikacji Wizualnej

Pion ds. Wizerunku i Promocji

Studentka Filologii angielskiej na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W przygodzie z NZS-em skupiła się na koordynowaniu projektów o zasięgu zarówno regionalnym, jak i krajowym. Prywatnie jest niebiarą oraz miłośniczką sztuki i kultury. Czas wolny lubi spędzać aktywnie rolki, pikniki, wycieczki na kopce czy też w góry to jej żywioł.

Tel.: +48 505 730 834
E-mail: magda.waga@nzs.org.pl

Paweł Piotrowski
Specjalista ds. IT

Pion ds. Wizerunku i Promocji

Student Etyki - mediacji i negocjacji na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W NZS-ie od pierwszego roku studiów. Prywatnie wielki miłośnik kotów, fantasy i herbaty. W wolnych chwilach uwielbia grać w gry komputerowe.

Tel.: +48 789 141 611
E-mail: pawel.piotrowski@nzs.org.pl

Martyna Wiśniewska
Specjalistka ds. Fotografii i Multimediów

Pion ds. Wizerunku i Promocji

Studentka Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją działalność w NZS-sie zaczęła w październiku 2022 roku, działając w Biurze ds. PR. Wielbicielka dalekich podróży z aparatem w ręku oraz dobrej książki. Wolne chwile poświęca na rozwijanie swoich pasji, m.in kolarstwa.

Tel.: +48 516 404 232
E-mail: martyna.wisniewska@nzs.org.pl

Julia Śniegocka
Dyrektorka ds. Realizacji Projektów

Pion ds. Projektów

Studentka Big Data w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do NZS-u dołączyła w 2020 roku, od razu odnajdując się w projektach charytatywnych. Przez trzy lata działalności m.in. pełniła funkcję Pełnomocniczki Wampiriady. Prywatnie pasjonatka muzyki, książek (w szczególności fantasy) oraz miłośniczka wszystkich zwierząt. Największą energię czerpie z ludzi wokół, a naprzeciw wyzwaniom wychodzi z uśmiechem i planem działania.

Tel.: +48 698 291 613
E-mail: julia.sniegocka@nzs.org.pl

Paulina Benda
Dyrektorka ds. Promocji Projektów

Pion ds. Projektów

Studentka Designu w Biznesie na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu. Działalność NZS-ową zaczęła na początku 2023 roku. Uwielbia działać spolecznie, pracować z mediami społecznościowymi i projektować graficznie. Poza sprawami aktywistycznymi i artystycznymi, chętnie zgłębia historię, mitologie, namiętnie ogląda horrory oraz wyróżnia się w tłumie swoim niepowtarzalnym stylem.

E-mail: paulina.benda@gmail.com

Aleksandra Strzyżewska
Koordynatorka Krajowa Konkursu Konstrukcji Studenckich

Pion ds. Projektów

Przyszła Pani Inżynier Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej. Zamiłowanie do nauki oraz pomocy innym ma od początku studiów. W NZS PW działa od marca 2023, więc jak widać ma krótki staż, ale nie próżnowała i została NZS-iakiem miesiąca maja. Jej hobby to malowanie po numerach, nauka języków i wulkany.

Tel.: +48 608 700 674
E-mail: aleksandra.strzyzewska@nzs.org.pl

Damian Borawski
Pełnomocnik Wampiriady

Pion ds. Projektów

Student polsko-niemieckich studiów Kulturowych i Translatorskich na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Z NZS-em związany od marca 2022 roku. Pomoc ludziom w potrzebie jest jego życiową misją, którą stara się realizować w każdy możliwy sposób, dlatego też w NZS-ie zaangażował się w realizacje „Wampiriady”. Jego zainteresowania to Motorsport (zwłaszcza żużel), podróże oraz dobra muzyka.

Tel.: +48 665 619 164
E-mail: damian.borawski@nzs.org.pl

Anna Skraba
Koordynatorka Krajowa Drogowskazów Kariery

Pion ds. Projektów

Studenka Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od życia chce więcej niż egzystencji i rutyny, dlatego aktywnie działa w NZS-ie od pierwszego roku studiów. Osoba, która nie zna nudy, ani sytuacji bez wyjścia. W życiu kieruje się empatią, pracowitością oraz odpowiedzialnością. Prywatnie wielbicielka serialu Ranczo, muzyki Taco Hemingwaya oraz dobrych restauracji.

Tel.: +48 797 288 939
E-mail: anna.skraba@nzs.org.pl