Jak zostać najlepszym studentem w Polsce?

Studencki Nobel to jedyny taki program stypendialny tworzony przez organizację studencką i skierowany do studentów uczelni wyższych wyróżniających się swoją ambicją i zaangażowaniem. Tegoroczna edycja konkursu ma na celu wyłonienie finalistów o wybitnych osiągnięciach na różnych polach – zarówno naukowych jak i społecznych – propagowanie rozwoju nauki, literatury i sztuki oraz wsparcie idei wolontariatu. Chcielibyśmy, by nasz program ułatwił młodym, zdolnym artystom, działaczom społecznym i naukowcom rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a przede wszystkim stał się dodatkową motywacją, by mimo przeciwności losu sięgać coraz dalej.

Przebieg Studenckiego Nobla

W tym roku będzie można zgłosić się w następujących kategoriach:​

 1.  Nauki techniczne,​
 2. Sztuka,​
 3. Nauki przyrodnicze i energetyka,​
 4. Dziennikarstwo i literatura,​
 5. Fizyka i astronomia,​
 6. Medycyna i farmacja, ​
 7. Nauki społeczne,​
 8. Nauki ekonomiczne,​
 9. Działalność społeczna.​

Informacje o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń zostaną zamieszczone na oficjalnej stronie Studenckiego Nobla oraz na fanpage’u na Facebooku.​

Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu:
http://www.studenckinobel.info/

Śledź nas:
www
fb


  Klaudia Hanusko

  Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

  Studentka Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Projekty to jej żywioł. Każdą chwilę stara się wykorzystać do maksimum swoich możliwości. Uwielbia wspinaczki górskie i mazurskie klimaty. Wyznaje zasadę: „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.