Projekt Maturalnie z NZS dedykowany jest uczniom szkół średnich, którzy już za moment będą zmagać się z egzaminem dojrzałości. Jak przygotować się do matury? W jaki sposób Nie Zmarnować Studiów? Śpieszymy z odpowiedzią! 

Matematyka? Ustny język polski? A może chemia i biologia? Żaden z tych przedmiotów nie jest nam straszny! Co więcej, nauczeni doświadczeniem, z pełną gotowością do niesienia pomocy uczniom szkół średnich przez cały rok podejmujemy działania, które nie tylko umilą okres przygotowań, ale też pozwolą efektywnie przyswajać wiedzę.  

Sukces z projektem Maturalnie z NZS to nie kolejny starożytny mit.  

To wykłady, prelekcje, a przede wszystkim warsztaty i powtórki tworzone przez studentów – członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy pomyślnie przeszli nierówną walkę z egzaminem dojrzałości. 

Naszą misją jest przeprowadzenie maturzystów przez oceaniczne głębiny funkcji, trygonometrii, a także pokazanie, że po egzaminie maturalnym czeka na nich barwne, studenckie życie pełne działania! Projekt Maturalnie daje szansę na swobodną rozmowę z członkami Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy z pewnością dowiodą, że nie warto marnować czasu na studiach.  

Rachunek prawdopodobieństwa nie kłamie! Najlepszych ludzi poznaje się w NZS-ie! 

Pierwsza edycja projektu okazała się strzałem w dziesiątkę! Wszystko to za sprawą prelekcji, które poświęcone były mnemotechnikom, radzeniu sobie ze stresem, zarządzaniu czasem czy też poradom maturalnym oraz – oczywiście – powtórkom! 


    Kamila Walkowiak

    Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

    Studentka Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki NZS-owi przekuwa wiedzę w praktykę. Projekt Maturalnie z NZS jest jej szczególnie bliski, ponieważ to właśnie jemu poświęciła najwięcej czasu podczas minionego roku akademickiego jako koordynator regionalny I. edycji wrocławskiej. Miłośniczka kina oraz literatury kryminalnej. Definiuje ją dusza społecznika, nieustanna chęć do działania, a także duża dawka uśmiechu, którym stara się zarażać wszystkich wokół.