Róża GajekRóża Gajek
Uniwersytet w Białymstoku
@:roza.gajek@nzs.org.pl
Tel: +48 692 342 882
Daniel DemczukDaniel Demczuk
Politechnika Białostocka
@:daniel.demczuk@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 666 143 020
Magdalena CybMagdalena Cyb
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
@:magdalena.cyb@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 570 810 474
Wojciech WiśniewskiWojciech Wiśniewski
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
@:wojciech.wisniewski@nzs.org.pl
Tel: +48 660 680 048
Anna ZiółkowskaAnna Ziółkowska
Politechnika Częstochowska
@:anna.ziolkowska@nzs.org.pl
Tel: +48 695 873 490
Agnieszka SzamretoAgnieszka Szamreto
Uniwersytet Gdański
@:agnieszka.szamreto@nzs.org.pl
Tel: +48 668 964 049
Angelika PlucikAngelika Plucik
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:angelika.plucik@nzs.org.pl
Tel: +48 796 970 123
Zuzanna TelegaZuzanna Telega
Uniwersytet Jagielloński
@:zuzanna.telega@nzs.org.pl
Tel: +48 504 349 812
Aleksandra KlocAleksandra Kloc
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:aleksandra.kloc@nzs.org.pl
Tel: +48 534 122 420
Marcin WódkaMarcin Wódka
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:marcin.wodka@nzs.org.pl
Tel: +48 665 912 470
Patrycja PłanetaPatrycja Płaneta
Politechnika Krakowska
@:patrycja.planeta@nzs.org.pl
Tel: +48 723 088 087
Mateusz MazurczakMateusz Mazurczak
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:mateusz.mazurczak@nzs.org.pl
Tel: +48 785 422 130
Michał KrólMichał Król
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:michal.krol@nzs.org.pl
Tel: +48 508 033 938
Michał PawłowskiMichał Pawłowski
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:michal.pawlowski@nzs.org.pl
Tel: +48 796 832 789
Igor ZasiadkoIgor Zasiadko
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@:igor.zasiadko@nzs.org.pl
Tel: +48 796 832 789
Klaudia BuryKlaudia Bury
Politechnika Poznańska
@:klaudia.bury@nzs.org.pl
Tel: +48 502 631 377
Justyna KołodziejJustyna Kołodziej
Uniwersytet Rzeszowski
@:justyna.kolodziej@nzs.org.pl
Tel: +48 691 236 887
Tomasz JasińskiTomasz Jasiński
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
@:tomasz.jasinski@nzs.org.pl
Tel: +48 504 967 060
Paulina PietraszewskaPaulina Pietraszewska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:paulina.pietraszewska@nzs.org.pl
Tel: +48 576 044 106
Angelika OlszakAngelika Olszak
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:angelika.olszak@nzs.org.pl
Tel: +48 509 852 233
Natalia KrzysztoszekNatalia Krzysztoszek
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
@:natalia.krzysztoszek@nzs.org.pl
Tel: +48 503 106 843
Elżbieta PawelecElżbieta Pawelec
Uniwersytet Warszawski
@:elzbieta.pawelec@nzs.org.pl
Tel: +48 668 340 412
Bronikowski Krzysztof Krzysztof Bronikowski
Politechnika Warszawska
@:krzysztof.bronikowski@nzs.org.pl
Tel: +48 692 423 701
Paweł KościńskiPaweł Kościński
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:pawel.koscinski@nzs.org.pl
Tel: +48 793 277 732
Szymon WłodarekSzymon Włodarek
Uniwersytet Wrocławski
@:szymon.wlodarek@nzs.org.pl
Tel: +48 509 525 939
Miriam StubeMiriam Stube
Politechnika Wrocławska
@:miriam.stube@nzs.org.pl
Tel: +48 665 501 233
Kamil MolendaKamil Molenda
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:kamil.molenda@nzs.org.pl
Tel: +48 720 807 900