Róża GajekRóża Gajek
Uniwersytet w Białymstoku
@:roza.gajek@nzs.org.pl
Tel: +48 692 342 882
Daniel DemczukDaniel Demczuk
Politechnika Białostocka
@:daniel.demczuk@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 666 143 020
Magdalena CybMagdalena Cyb
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
@:magdalena.cyb@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 570 810 474
Krzysztof MaziarczykKrzysztof Maziarczyk
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
@:krzysztof.maziarczyk@nzs.org.pl
Tel: +48 502 150 666
Anna ZiółkowskaAnna Ziółkowska
Politechnika Częstochowska
@:anna.ziolkowska@nzs.org.pl
Tel: +48 695 873 490
Krystian RubajczykKrystian Rubajczyk
Uniwersytet Gdański
@:krystian.rubajczyk@nzs.org.pl
Tel: +48 572 651 406
Angelika PlucikAngelika Plucik
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:angelika.plucik@nzs.org.pl
Tel: +48 796 970 123
Paweł FlorczakPaweł Florczak
Uniwersytet Jagielloński
@:pawel.florczak@nzs.org.pl
Tel: +48 664 552 856
Natalia StachuraNatalia Stachura
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:natalia.stachura@nzs.org.pl
Tel: +48 733 861 166
Marcin WódkaMarcin Wódka
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:marcin.wodka@nzs.org.pl
Tel: +48 665 912 470
Dagmara ŻukDagmara Żuk
Politechnika Krakowska
@:dagmara.zuk@nzs.org.pl
Tel: +48 660 984 100
Anna LizińskaAnna Lizińska
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:anna.lizinska@nzs.org.pl
Tel: +48 603 468 272
Hanna SzymańskaHanna Szymańska
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:hanna.szymanska@nzs.org.pl
Tel: +48 728 750 556
Michał PawłowskiMichał Pawłowski
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:michal.pawlowski@nzs.org.pl
Tel: +48 664 609 865
Igor ZasiadkoIgor Zasiadko
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@:igor.zasiadko@nzs.org.pl
Tel: +48 796 832 789
Tomasz BerusTomasz Berus
Politechnika Poznańska
@:tomasz.berus@nzs.org.pl
Tel: +48 501 476 667
Justyna KołodziejJustyna Kołodziej
Uniwersytet Rzeszowski
@:justyna.kolodziej@nzs.org.pl
Tel: +48 691 236 887
Tomasz JasińskiTomasz Jasiński
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
@:tomasz.jasinski@nzs.org.pl
Tel: +48 504 967 060
Paulina PietraszewskaPaulina Pietraszewska
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:paulina.pietraszewska@nzs.org.pl
Tel: +48 576 044 106
Anna TopaAnna Topa
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:anna.topa@nzs.org.pl
Tel: +48 532 215 900
Natalia KrzysztoszekNatalia Krzysztoszek
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
@:natalia.krzysztoszek@nzs.org.pl
Tel: +48 503 106 843
Elżbieta PawelecElżbieta Pawelec
Uniwersytet Warszawski
@:elzbieta.pawelec@nzs.org.pl
Tel: +48 668 340 412
Kinga Helik Kinga Helik
Politechnika Warszawska
@:kinga.helik@nzs.org.pl
Tel: +48 514 447 106
Konrad BochniarzKonrad Bochniarz
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:konrad.bochniarz@nzs.org.pl
Tel: +48 519 743 415
Szymon WłodarekSzymon Włodarek
Uniwersytet Wrocławski
@:szymon.wlodarek@nzs.org.pl
Tel: +48 509 525 939
Jakub MichalskiJakub Michalski
Politechnika Wrocławska
@:kuba.michalski@nzs.org.pl
Tel: +48 666 951 590
Kamil MolendaKamil Molenda
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:kamil.molenda@nzs.org.pl
Tel: +48 720 807 900
Paulina CiesielkaPaulina Ciesielka
Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu
@:paulina.ciesielka@nzs.org.pl
Tel: +48 501 644 981
Piotr SobiłoPiotr Sobiło
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
@:piotr.sobilo@nzs.org.pl
Tel: +48 533 627 532
Ireneusz BieniekIreneusz Bieniek
Katolicki Uniwersytet Lubelski
@:ireneusz.bieniek@nzs.org.pl
Tel: +48 721 574 588