Kinga CiuchtaKinga Ciuchta
Uniwersytet w Białymstoku
@:kinga.ciuchta@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 502 555 671
Julia WęckoJulia Węcko
Politechnika Białostocka
@:julia.wecko@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 691 325 556
Krzysztof KononKrzysztof Konon
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
@:krzysztof.konon@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 668 902 517
Wojciech WiśniewskiWojciech Wiśniewski
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
@:wojciech.wisniewski@nzs.org.pl
Tel: +48 660 680 048
Aleksandra WąsatAleksandra Wąsat
Politechnika Częstochowska
@:aleksandra.wasat@nzs.org.pl
Tel: +48 695 241 168
Oliwia Rita BrzezińskaOliwia Rita Brzezińska
Uniwersytet Gdański
@:rita.brzezinska@nzs.org.pl
Tel: +48 731 927 541
Magdalena RączkaMagdalena Rączka
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:magdalena.raczka@nzs.org.pl
Tel: +48 504 482 829
Michał HankusMichał Hankus
Uniwersytet Śląski w Katowicach
@:michal.hankus@nzs.org.pl
Tel: +48 530 333 953
Magdalena BasiakMagdalena Basiak
Uniwersytet Jagielloński
@:magdalena.basiak@nzs.org.pl
Tel: +48 607 988 338
Wioletta NowakWioletta Nowak
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:wioletta.nowak@nzs.org.pl
Tel: +48 787 750 888
Marcin WątrobaMarcin Wątroba
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:marcin.watroba@nzs.org.pl
Tel: +48 510 733 199
Patrycja PłanetaPatrycja Płaneta
Politechnika Krakowska
@:patrycja.planeta@nzs.org.pl
Tel: +48 723 088 087
Conrad CichulskiConrad Cichulski
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:conrad.cichulski@nzs.org.pl
Tel: +48 604 889 025
Krzysztof MarciniakKrzysztof Marciniak
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
@:krzysztof.marciniak@nzs.org.pl
Tel: +48 503 473 165
Klaudia DąbrowskaKlaudia Dąbrowska
Organizacja Uczelniana Uniwersytetu Medycznego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego
@:klaudia.dabrowska@nzs.org.pl
Tel: +48 662 069 660
Milena AdamczykMilena Adamczyk
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:milena.adamczyk@nzs.org.pl
Tel: +48 605 466 578
Przemysław MalinowskiPrzemysław Malinowski
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:przemyslaw.malinowski@nzs.org.pl
Tel: +48 609 577 904
Alan WinkielAlan Winkiel
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@:alan.winkiel@nzs.org.pl
Tel: +48 880 367 190
Mateusz KasołkaMateusz Kasołka
Politechnika Poznańska
@:mateusz.kasolka@nzs.org.pl
Tel: +48 783 201 487
Krzysztof BiałasKrzysztof Białas
Uniwersytet Rzeszowski
@:krzysztof.bialas@nzs.org.pl
Tel: +48 880 924 064
Tomasz JasińskiTomasz Jasiński
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
@:tomasz.jasinski@nzs.org.pl
Tel: +48 504 967 060
Sylwia WronaSylwia Wrona
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:
Tel: +48 664 800 269
Angelika OlszakAngelika Olszak
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:angelika.olszak@nzs.org.pl
Tel: +48 509 852 233
Robert KrawczakRobert Krawczak
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
@:robert.krawczak@nzs.org.pl
Tel: +48 502 063 069
Joanna HaberekJoanna Haberek
Uniwersytet Warszawski
@:joanna.haberek@nzs.org.pl
Tel: +48 512 474 015
Damian TarasewiczDamian Tarasewicz
Politechnika Warszawska
@:damian.tarasewicz@nzs.org.pl
Tel: +48 506 540 185
Klaudia HanuskoKlaudia Hanusko
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:klaudia.hanusko@nzs.org.pl
Tel: +48 882 027 787
Paulina WołoszynPaulina Wołoszyn
Uniwersytet Wrocławski
@:paulina.woloszyn@nzs.org.pl
Tel: +48 514 128 107
Tomasz DziendzielskiTomasz Dziendzielski
Politechnika Wrocławska
@:tomasz.dziendzielski@nzs.org.pl
Tel:
Alicja SzymakowskaAlicja Szymakowska
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:alicja.szymakowska@nzs.org.pl
Tel: +48 605 693 772