Paulina KijewskaPaulina Kijewska
Uniwersytet w Białymstoku
@:paulina.kijewska@nzs.org.pl
Tel: +48 510 344 896
Julia WęckoJulia Węcko
Politechnika Białostocka
@:julia.wecko@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 691 325 556
Krzysztof KononKrzysztof Konon
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
@:krzysztof.konon@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 668 902 517
Michał PiestrzyńskiMichał Piestrzyński
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
@:michal.piestrzynski@nzs.org.pl
Tel: +48 666 128 968
Aleksandra WąsatAleksandra Wąsat
Politechnika Częstochowska
@:aleksandra.wasat@nzs.org.pl
Tel: +48 695 241 168
Patrycja SerafinPatrycja Serafin
Uniwersytet Gdański
@:patrycja.serafin@nzs.org.pl
Tel: +48 721 016 152
Weronika DuminWeronika Dumin
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:weronika.dumin@nzs.org.pl
Tel: +48 607 381 719
Michał HankusMichał Hankus
Uniwersytet Śląski w Katowicach
@:michal.hankus@nzs.org.pl
Tel: +48 530 333 953
Julia DzięcielskaJulia Dzięcielska
Uniwersytet Jagielloński
@:julia.dziecielska@nzs.org.pl
Tel: +48 791 753 434
Katarzyna SzpilaKatarzyna Szpila
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:katarzyna.szpila@nzs.org.pl
Tel: +48 505 938 661
Remigiusz HercigRemigiusz Hercig
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:remigiusz.hercig@nzs.org.pl
Tel: +48 517 930 800
Robert SobalaRobert Sobala
Politechnika Krakowska
@:robert.sobala@nzs.org.pl
Tel: +48 510 535 100
Piotr FrońPiotr Froń
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:piotr.fron@nzs.org.pl
Tel: +48 694 746 748
Patrycja ChyżyńskaPatrycja Chyżyńska
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
@:patrycja.chyzynska@nzs.org.pl
Tel: +48 796 575 253
Marta WysockaMarta Wysocka
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:marta.wysocka@nzs.org.pl
Tel: +48 535 941 778
Jakub KrysińskiJakub Krysiński
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:jakub.krysinski@nzs.org.pl
Tel: +48 505 424 357
Alan WinkielAlan Winkiel
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@:alan.winkiel@nzs.org.pl
Tel: +48 880 367 190
Marcin JarockiMarcin Jarocki
Politechnika Poznańska
@:marcin.jarocki@nzs.org.pl
Tel: +48 728 382 766
Krzysztof BiałasKrzysztof Białas
Uniwersytet Rzeszowski
@:krzysztof.bialas@nzs.org.pl
Tel: +48 880 924 064
Damian FiołekDamian Fiołek
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
@:damian.fiolek@nzs.org.pl
Tel: +48 667 521 204
Joanna GrodnyJoanna Grodny
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:joanna.grodny@nzs.org.pl
Tel: +48 690 601 510
Mateusz SchalauMateusz Schalau
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:mateusz.schalau@nzs.org.pl
Tel: +48 667 530 775
Patrycja SanickaPatrycja Sanicka
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
@:patrycja.sanicka@nzs.org.pl
Tel: +48 516 988 502
Piotr MazurPiotr Mazur
Uniwersytet Warszawski
@:piotr.mazur@nzs.org.pl
Tel: +48 726 246 883
Anita KuleszaAnita Kulesza
Politechnika Warszawska
@:anita.kulesza@nzs.org.pl
Tel: +48 697 558 388
Michał WalnikMichał Walnik
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:michal.walnik@nzs.org.pl
Tel: +48 696 981 706
Patrycja PrzybyłaPatrycja Przybyła
Uniwersytet Wrocławski
@:patrycja.przybyla@nzs.org.pl
Tel: +48 722 055 020
Weronika BorekWeronika Borek
Politechnika Wrocławska
@:weronika.borek@nzs.org.pl
Tel: +48 502 131 065
Magdalena ŚlęzakMagdalena Ślęzak
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:magdalena.slezak@nzs.org.pl
Tel: +48 607 436 608