Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej

OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej, jest konkursem organizowanym przez studentów dla studentów, mający na celu wzbudzanie zainteresowania fotografią oraz pobudzanie kreatywności.

OKFS organizowany jest od 1998 roku, co za tym idzie znacząco wrósł w tradycję NZS. Tegoroczna edycja jest już XXII odsłoną. Konkurs ma na celu przede wszystkim umożliwienie rozwoju młodym pasjonatom z dziedziny fotografii, promocję tej dziedziny sztuki wśród studentów, a także odkrywanie talentów i promowanie ich wśród profesjonalistów. Stawiamy na kreatywność, dlatego co roku konkursowi towarzyszy inny motyw przewodni, który ma inspirować i zachęcić do twórczego podejścia do tematu. W tym roku będzie to szeroko pojęty zachwyt.

Poza aspektem konkursowym, projektowi towarzyszy cykl warsztatów fotograficznych, wystaw i prelekcji, odbywających się w największych miastach Polski. OKFS to nie tylko konkurs, to także inicjatywa, przybliżająca dziedzinę sztuki jaką jest fotografia.

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, podczas której otrzymają atrakcyjne upominki.

Kiedy odbędzie się kolejna edycja?

Więcej informacji na stronie www.okfs.pl lub na Facebooku www.facebook.pl/nzs.okfs.

OKFS – Organizuj, Kreuj, Fotografuj, Stwarzaj!

Śledź nas:
www
fb
insta


    Zuzanna Kępska

    Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

    Studentka III roku na kierunku Globalny biznes, zarządzanie i finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów  działa od 2019 roku, i od początku jest związana z OKFS. Nie jest to przypadkowe, ponieważ interesuje się fotografią zarówno ze strony fotografa, jak i modelki, i miała także okazję pojawić się na plakacie XXII edycji OKFS. Prywatnie uwielbia podróżować i w ten sposób poznawać świat oraz inne kultury, a przy okazji uczyć się języków obcych. Kocham wyrażać swoje emocje malując i pisząc opowiadania.