Koordynatorzy Krajowi

  Julia Bańko

  Koordynator projektu "Studencki Nobel"

  Niepoprawnie pozytywna studentka Komunikacji Wizerunkowej na specjalizacji Branding. Swój pierwszy projekt zrealizowała w wieku 17 lat przy współpracy z Dove Self-Esteem. Działalność w NZS rozpoczęła przy współorganizowaniu konferencji naukowej dla Studenckiego Nobla i właściwie jej serce przy nim zostało do dnia dzisiejszego. Obecnie wykorzystuje swoją wiedzę i nabyte kompetencje ze studiów, aby spełniać swoje marzenie przy 13 edycji Studenckiego Nobla.

    Joanna Wickowska

    Koordynator projektu "KoKoS"

    Studentka III roku Filologii Polskiej specjalizacja nauczycielska Uniwersytetu Rzeszowskiego. Miłośniczka kawy, jazdy rowerem oraz dobrej książki. Lubi poznawać nowych ludzi, stawiać sobie cele i je pokonywać, dlatego wybrała KOKOSa. Interesuję się też prawami ucznia i podróżami.

      Robert Krawczak

      Pełnomocnik "Wampiriady"

      Student Dziennikarstwa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pasjonat górskich wspinaczek, sportów ekstremalnych, muzyki oraz wszystkiego co związane z Red Bullem. Już w gimnazjum interesował się sprawami społecznymi i działał w organizacjach. Po osiągnięciu pełnoletności od razu pojawił się w regionalnym centrum krwiodawstwa, gdzie po raz pierwszy oddał krew. Przygoda z krwiodawstwem i aktywne działanie na jego rzecz trwa do dzisiaj. W wolnym czasie gra ze znajomymi w planszówki oraz gry komputerowe. Gdy tylko złapie dłuższy oddech to zasiada na tarasie z kubkiem gorącej czekolady, gdzie ucieka w magiczny świat książek.

        Klaudia Kaźmierczak

        Koordynator inicjatywy "Studenci Dla Zdrowia"

        Studentka II roku Kryminologii i Zarządzania ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Gdańskim. Nie wyobraża sobie życia bez ludzi dookoła, dlatego ponad dwa lata temu dołączyła do NZS-u. Miłośniczka kawy mrożonej oraz wszystkich zwierząt, zwłaszcza psów. W wolnych chwilach korzysta z życia podróżując po świecie i poznaje inne kultury. Znajduje również czas na wolontariat siatkarski, który jest nieodłącznym elementem jej codzienności.

          Zuzanna Kępska

          Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

          Studentka III roku na kierunku Globalny biznes, zarządzanie i finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów  działa od 2019 roku, i od początku jest związana z OKFS. Nie jest to przypadkowe, ponieważ interesuje się fotografią zarówno ze strony fotografa, jak i modelki, i miała także okazję pojawić się na plakacie XXII edycji OKFS. Prywatnie uwielbia podróżować i w ten sposób poznawać świat oraz inne kultury, a przy okazji uczyć się języków obcych. Kocham wyrażać swoje emocje malując i pisząc opowiadania.

            Martyna Zdanuczyk

            Koordynator projektu "Prawie Kino"

            Studentka drugiego roku zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, z NZSem związana od początku 2021 r. Uwielbia wycieczki do kin studyjnych, chociaż od czasu do czasu spotkacie ją także w multipleksach. Wielka miłośniczka kawy i herbaty, w wolnym czasie czyta książki (głównie non-fiction), ogląda analizy filmowe, a także uczy się języka hiszpańskiego i rosyjskiego.

              Jakub Lewandowski

              Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

              Student II roku zarządzania inwestycjami i nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoją przygodę z NZS-em rozpoczął w 2020 roku od przygody Maturalnie z NZS-em z ramienia NZS UEP. Jest wielkim fanatykiem sportu. Już od najmłodszych lat próbował swoich sił w piłce nożnej, a teraz na co dzień próbuje spędzać swój każdy dzień aktywnie. Jest bardzo wygadany, lubi poznawać nowe osoby, a w grupie bliskich mu osób czuje się jak ryba w wodzie. Nie lubi nudy i zawsze próbuje znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie. W jego playliście muzycznej głównie znajdziecie wykonawców hip-hopu (polskich jak i tych zagranicznych). Lubi podróże małe i duże!