Koordynatorzy Krajowi

  Julia Bańko

  Koordynator projektu "Studencki Nobel"

  Niepoprawnie pozytywna studentka Komunikacji Wizerunkowej na specjalizacji Branding. Swój pierwszy projekt zrealizowała w wieku 17 lat przy współpracy z Dove Self-Esteem. Działalność w NZS rozpoczęła przy współorganizowaniu konferencji naukowej dla Studenckiego Nobla i właściwie jej serce przy nim zostało do dnia dzisiejszego. Obecnie wykorzystuje swoją wiedzę i nabyte kompetencje ze studiów, aby spełniać swoje marzenie przy 13 edycji Studenckiego Nobla.

    Klaudia Kaźmierczak

    Koordynator inicjatywy "Studenci Dla Zdrowia"

    Studentka II roku Kryminologii i Zarządzania ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Gdańskim. Nie wyobraża sobie życia bez ludzi dookoła, dlatego ponad dwa lata temu dołączyła do NZS-u. Miłośniczka kawy mrożonej oraz wszystkich zwierząt, zwłaszcza psów. W wolnych chwilach korzysta z życia podróżując po świecie i poznaje inne kultury. Znajduje również czas na wolontariat siatkarski, który jest nieodłącznym elementem jej codzienności.

      Zuzanna Kępska

      Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

      Studentka III roku na kierunku Globalny biznes, zarządzanie i finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów  działa od 2019 roku, i od początku jest związana z OKFS. Nie jest to przypadkowe, ponieważ interesuje się fotografią zarówno ze strony fotografa, jak i modelki, i miała także okazję pojawić się na plakacie XXII edycji OKFS. Prywatnie uwielbia podróżować i w ten sposób poznawać świat oraz inne kultury, a przy okazji uczyć się języków obcych. Kocham wyrażać swoje emocje malując i pisząc opowiadania.

        Martyna Zdanuczyk

        Koordynator projektu "Prawie Kino"

        Studentka drugiego roku zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, z NZSem związana od początku 2021 r. Uwielbia wycieczki do kin studyjnych, chociaż od czasu do czasu spotkacie ją także w multipleksach. Wielka miłośniczka kawy i herbaty, w wolnym czasie czyta książki (głównie non-fiction), ogląda analizy filmowe, a także uczy się języka hiszpańskiego i rosyjskiego.

          Jakub Lewandowski

          Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

          Student II roku zarządzania inwestycjami i nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoją przygodę z NZS-em rozpoczął w 2020 roku od przygody Maturalnie z NZS-em z ramienia NZS UEP. Jest wielkim fanatykiem sportu. Już od najmłodszych lat próbował swoich sił w piłce nożnej, a teraz na co dzień próbuje spędzać swój każdy dzień aktywnie. Jest bardzo wygadany, lubi poznawać nowe osoby, a w grupie bliskich mu osób czuje się jak ryba w wodzie. Nie lubi nudy i zawsze próbuje znaleźć odpowiednie dla siebie zajęcie. W jego playliście muzycznej głównie znajdziecie wykonawców hip-hopu (polskich jak i tych zagranicznych). Lubi podróże małe i duże!