Mateusz Ensztejn

  Koordynator projektu "Wampiriada"

  Wieczny student wierny Uniwersytetowi Warszawskiemu. Wampiriada to dla niego coś więcej, niż projekt, to realny wpływ na ludzkie życia. Zawodowo człowiek od marketingu. Cierpi na chroniczny brak czasu, jednakże w jego resztkach, prócz odsypiania, bawi się w radiowca, udaje, że ćwiczy i planuje kolejne podróże w (nie)znane. Atrybut rozpoznawczy – kolorowe skarpetki.

    Alicja Wiligórska

    Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

    Studentka drugiego roku ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Koordynuje tegoroczną edycję OKFS nieprzypadkowo- już od dziecka interesuje się wszystkim co związane z fotografią. Uważa, że dzięki niej może pokazywać innym swoją wizję otaczającego ją świata. Zaangażowanie w działalność NZSu pozwala jej codziennie wykorzystywać nieskończone pokłady kreatywności, a poznawanie nowych, fascynujących ludzi, sprawia jej ogromną przyjemność. Wielbicielka dobrego wina, która w wolnym czasie zaczytuje się w literaturze popularnonaukowej.

      Wojciech Borzęcki

      Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

      Student trzeciego roku finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Drogowskazy Kariery są dla niego szczególnie ważne, bo związany jest z nimi od początku studiów i to one wprowadziły go w życie NZSu. Miłośnik współczesnego kina i XX-wiecznej literatury. Uwielbia gotować, szczególnie interesuje się kuchnią włoską. Jego marzeniem jest podróż po Argentynie.

        Aleksandra Bodzioch

        Koordynator projektu "Studencki Nobel"

        Studentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W NZS-ie działa od roku, bardzo intensywnie i z pasją. Jest ambitna, zaradna i gotowa na wszystko. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. Lubi poznawać nowych ludzi i przeprowadzać z nimi ciekawe konwersacje przy kawie. Interesuje się psychologią, sztuką i modą. Stara się patrzeć poza to co widać.

          Judyta Biedroń

          Koordynator projektu "KoKoS"

          Studentka Inżynierii i Zarządzania Procesami Przemysłowymi na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z KOKOSem łączy ją prawdziwe uczucie, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia Można powiedzieć, że uczucie to dojrzewało wraz z jej stażem w NZSie, by w tym roku przelać się na działalność w roli koordynator krajowej. Niezmiennie od wielu lat wierna fanka Harry’ego Pottera oraz Gry o Tron. Gdy spytacie o jej upodobania muzyczne, to bądźcie przygotowani na wywody dotyczące geniuszu Kwiatu Jabłoni Niedawno odkryła w sobie pasję do podróżowania, a jej najbardziej aktualne marzenie to spacer po uliczkach malowniczej wyspy Santorini.

            Marcelina Przychodni

            Koordynator Projektu "Maturalnie z NZS"

            Studentka trzeciego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz drugiego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna, lubiąca podejmować nowe wyzwania, która w tym roku za cel przyjęła sobie pomoc maturzystom w przejściu przez egzamin dojrzałości. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną ilością zrobionych zdjęć.

              Jan Luśnia

              Koordynator projektu "Prawie Kino"

              Student prawa i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat kina, którego życie zaprowadziło do aktywnego działania w „Prawie Kinie”, z którym związany jest od ponad roku. Marzy mu się kultura dostępna dla wszystkich. Szczególnie interesuje się kinem Nowego Hollywood, ale żaden gatunek nie jest mu obcy. W wolnym czasie, na którego brak cierpi, pisze artykuły o kinie, zaczytuje się w niemieckiej prozie i marzy o podróżach na wschód.