Zostań liderem z Akademią Liderów Rzeczypospolitej

Ruszyła rejestracja do Akademii Liderów Rzeczypospolitej odbywającej się w dwunastu największych ośrodkach akademickich w Polsce! Projekt jest realizowany w Warszawie, Rzeszowie, Katowicach, Łodzi, Toruniu, Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Gdańsku, Krakowie i Białymstoku.

Jest to cykl bezpłatnych szkoleń kierowany do studentów i młodych absolwentów działających aktywnie w swojej społeczności, a także dla tych, którzy dopiero chcieliby podjąć taką działalność. Szkolenia są dobierane pod potrzeby jakie stawia współczesność przed młodymi liderami. Dotarcie do określonych grup, umiejętność komunikacji, PR i marketing to narzędzia potrzebne do realizacji planów zarówno w lokalnych społecznościach jak i w życiu zawodowym. Rekrutacja odbywa się przez stronę www.akademialiderowrp.pl gdzie można poznać plan szkoleń oraz kadrę trenerską.

Warsztaty odbywają się zawsze w soboty i trwają jeden dzień, uczestnicy wykazujący się szczególnymi umiejętnościami mają szansę otrzymać zaproszenie na 3 dniowe szkolenie drugiego stopnia odbywające się w Warszawie. Kluczowym punktem projektu jest letni obóz Akademii Liderów Rzeczypospolitej, przez tydzień pod okiem znanych osób ze świata biznesu, polityki i mediów uczestnicy będą mogli zdobyć bogatą wiedzę z zakresu przywództwa oraz komunikacji. Odwiedź stronę i dowiedz się więcej (ilość miejsc jest ograniczona). Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wraz z partnerem strategicznym Santander Universidades w ramach Banku Zachodniego WBK.