Zjazd Zespołu Krajowego Niezależnego Zrzeszenia Studentów

W ostatni weekend w Warszawie odbył się pierwszy w tym roku akademickim zjazd Zespołu Krajowego Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Od niedawna w krajowych strukturach NZS funkcjonuje podział na różne biura. Dzięki takiej organizacji, praca przebiega sprawniej, a każdy zespół realizuje określone zadania.

Zjazdy Zespołu Krajowego NZS są od jakiegoś czasu stałym punktem kalendarza. Podczas takich zjazdów, pochodzący z różnych miejsc w Polsce członkowie zespołu, mogą się dobrze zintegrować i przedyskutować bieżące sprawy organizacji. Jest to też świetna okazja na podsumowanie dotychczasowych działań, a także zaplanowania kolejnych. W czasie ostatniego zjazdu każdy członek zespołu otrzymał spersonalizowaną bordowo-szarą bluzę, na której widnieje imię lub pseudonim oraz wybrany numer. Około południa wszyscy członkowie uczestniczyli w szkoleniu w siedzibie PZU. Pani Katarzyna Szymańska przygotowała „prezentację o prezentacji”, która pozwoliła zgłębić tajniki wystąpień publicznych. Po zdobyciu cennej wiedzy, członkowie NZS udali się na upragniony obiad. Posileni i pełni energii do działania wzięli udział w sesji zdjęciowej w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej. Później omówili obowiązki i cele, co pozwoli im jak najlepiej działać przez ten rok akademicki. Po intensywnym dniu udali się na mniej oficjalną część zjazdu, podczas której w luźnej atmosferze kontynuowali omawianie wcześniej podjętych kwestii.
Niedzielny poranek upłynął w bardzo przyjaznej atmosferze. Po śniadaniu odbyło się szkolenie z Office 365. Zdobyta wiedza umożliwi jeszcze lepszą komunikację w zespole i usprawni organizację pracy. Wszystko po to, aby działalność w Niezależnym Zespole Studentów była jak najlepsza.
Był to niewątpliwie bardzo intensywny weekend. Wspomnienia tego zjazdu na pewno długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.