ZK 2018/19

Aleksandra Hałaczkiewicz

Aleksandra Hałaczkiewicz

Studentka IV roku Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Okres studiów stara się wykorzystać w 100% i właśnie dlatego działa aktywnie w NZSie już od ponad dwóch lat. Poza konstruowaniem NZSowych projektów uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.

Adam Zamczała

Adam Zamczała

Student historii na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie swojej przygody w NZS-ie na Uniwersytecie Gdańskim interesował się i czynnie działał w kierunku poprawienia sytuacji studentów, teraz robi to na szczeblu krajowym. Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia.

Weronika Borek

Weronika Borek

Studiuje Automatykę i Robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Od trzech lat działa w NZSie, gdzie skupiła się przede wszystkim na działce HRowej. Poza tym jest wielką miłośniczką książek (szczególnie fantastycznych) i dobrych historii, a w wolnej chwili uwielbia podróżować oraz programować.

Michał Piestrzyński

Michał Piestrzyński

Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

Agata Hułas

Agata Hułas

Studentka E-Biznesu na SGH. Od początku studiów silnie związana z NZSem, szczególnie bliski jest jej OKFS, który koordynowała. Weteranka kanałów social media, zawsze na bieżąco z memami. Z zamiłowania fotografka, gdy (jakimś cudem!) nie ma przy sobie aparatu, pstryka zdjęcia telefonem. Uwielbia muzykę, architekturę klasyczną i obrazy Van Gogha. Fanka wszelakich sportów i początkująca biegaczka….

Katarzyna Kowalczuk

Katarzyna Kowalczuk

Czarna kawa, czarny humor i czarny strój to moje cechy rozpoznawcze. Działalność w NZSie łączę ze studiami i pracą, staram się wykorzystać czas do maksimum. W NZSie od początku jestem związana z projektami. Planowanie, zarządzanie, ucieczka przed deadlineami to coś, co robię na co dzień. Mam głowę pełną pomysłów i jestem otwarta na nowe inicjatywy….

Weronika Dumin

Weronika Dumin

Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. W wolnym czasie robi biżuterię, a od 6 lat jeździ na Przystanek Woodstock. Do NZS-u dołączyła 4 lata temu i do tej pory nie może rozstać się z tą organizacją.

Sławomir Starzec

Sławomir Starzec

Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Student I roku magisterskich Studiów Euroazjatyckich. Lubi dobrą muzykę elektroniczną, klasykę polskiego rocka lat 70 i 80. W wolnych chwilach czyta o Ukrainie i Białorusi. Jego szczytem marzeń jest rzucenie wszystkiego i wyjechanie w ukraińskie Bieszczady.

Patrycja Serafin

Patrycja Serafin

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje.