ZK 2022/2023

Kinga Compa

Kinga Compa

Studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z NZS-em związana od listopada 2020 roku. Budowanie satysfakcjonujących oraz długotrwałych relacji z Partnerami Biznesowymi jest jej bliskie również w życiu zawodowym. Miłośniczka podróży, wycieczek rowerowych, żeglarstwa oraz fotografii analogowej. Najwięcej motywacji pozyskuje z działania, a z nią wytrwale dąży do realizacji kolejnych celów i marzeń.

Julia Bańko

Julia Bańko

Niepoprawnie pozytywna studentka Komunikacji Wizerunkowej na specjalizacji Branding. Swój pierwszy projekt zrealizowała w wieku 17 lat przy współpracy z Dove Self-Esteem. Działalność w NZS rozpoczęła przy współorganizowaniu konferencji naukowej dla Studenckiego Nobla i właściwie jej serce przy nim zostało do dnia dzisiejszego.

Jakub Kruszyński

Jakub Kruszyński

Student piątego roku Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W NZS pojawił się na pierwszym roku studiów, mając już za sobą doświadczenia z działalności w młodzieżowym samorządzie terytorialnym. W wolnym czasie miłośnik kawy, dobrych reportaży, muzyki alternatywnej (szczególnie post-punka), a także historii Europy Środkowo-Wschodniej i Dwudziestolecia Międzywojennego. Dumny właściciel trzech kotów.

Krystian Rubajczyk

Krystian Rubajczyk

Student drugiego roku MSU filologii polskiej. Oprócz czytania książek, które go często pochłaniają, lubi także szukać informacji związanych z dydaktyką języka polskiego. W wolnej chwili znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Uwielbia również podróże, chociażby te “palcem po mapie”.

Natalia Stachura

Natalia Stachura

Studentka administracji publicznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Idąc na drugi kierunek studiów obiecała sobie, że będzie działać i tak dołączyła do NZS. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu, chodzi i wspina się po górach, bierze udział w biegach z przeszkodami, kilometry nabija rowerem. Zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy a każdy dzień jest dla…

Karolina Grzesiak

Karolina Grzesiak

Studentka Psychologii oraz Filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów, a nawet trochę dłużej. Prywatnie miłośniczka kawy, teatru, książek i górskich wędrówek. W jej słowniku nie ma terminów „nie mam czasu” i „niemożliwe”.

Agnieszka Pasek

Agnieszka Pasek

Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZS-em związana od grudnia 2018 roku. Przez ostatni rok pełniła funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych w Zespole Krajowym NZS. Optymistka, w każdej sytuacji stara się szukać pozytywów. Wielbicielka mocnej kawy, sportów zimowych i dobrej literatury. Uwielbia podróżować, ale jej ukochanym miejscem na ziemi pozostają Bieszczady!

Michał Kucharski

Michał Kucharski

Student V roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje miejsce odnalazł w NZS-ie w 2019 roku. Na co dzień pasjonuje go prawo międzynarodowe i dyplomacja oraz śmianie się przy każdej możliwej okazji. Charakteryzuje go naturalna otwartość i duże poczucie humoru. Uwielbia pracę z ludźmi, przez co z łatwością nawiązuje nowe kontakty. Do każdego projektu wnosi świeżą…

Alicja Wiligórska

Alicja Wiligórska

Studentka ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nieustannie podąża za trendami w mediach społecznościowych, jak i w tradycyjnym marketingu. Zaangażowanie w działalność NZS-u pozwala jej codziennie wykorzystywać nieskończone pokłady kreatywności, a poznawanie nowych, fascynujących ludzi, sprawia jej ogromną przyjemność. “Rośliniara”, która w wolnym czasie zaczytuje się w literaturze popularnonaukowej.