ZK 2017/18

Maria Cholewińska

Maria Cholewińska

Marysia jest studentką Górnictwa i Geologii w Akademii Górniczo-Hutniczej. W działalność społeczną zaangażowana od najmłodszych lat. Podczas swojej działalności, stworzyła i wdrożyła projekt “Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS”. W wolnym czasie odwiedza kopalnie i zbiera nowe skały do swojej kolekcji. Dla dobra NZS poświęci każda godzinę snu.

Bartłomiej Hawrylak

Bartłomiej Hawrylak

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszelkie arkana prawne nie są mu obce, ale jego prawdziwą pasją są architektura i historia. Koneser klasyki kina komediowego PRL-u i amerykańskiej muzyki lat 60 i 70. Haussmannowiec. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrym zagranicznym dramatem psychologicznym.

Karolina Karwowska

Karolina Karwowska

Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W NZS zaczynała od projektów kulturalnych i charytatywnych, by następnie zająć się promocją i projektami o tematyce edukacyjno-biznesowej. W wolnych chwilach śpi, gotuje lub podróżuje. Fanka literatury rosyjskiej.

Michalina Nowak

Michalina Nowak

Studentka Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Obyczajowych na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach których ukończyła Romanistykę oraz Artes Liberales. Miłośniczka tańca, dobrych książek i poezji. W wolnych chwilach spisuje swoje myśli na papier oraz rozładowuje energię na treningach.

Małgorzata Popiel

Małgorzata Popiel

Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Poznańskiej, obecnie kształci się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Do NZSu wstąpiła zaraz po rozpoczęciu studiów i jak mówi – była to najlepsza decyzja w jej życiu. Najważniejsza dla niej jest rodzina (o NZSie mówi, że jest to jedna wielka rodzina). W czasie wolnym spotyka się ze znajomymi i przyjaciółmi…

Justyna Ziemińska

Justyna Ziemińska

Studentka IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim, miłośniczka dobrych książek i filmów. Uwielbia podróżować i spędzać czas poznając nowe miejsca. Nic nie daje jej takiej satysfakcji jak działalność społeczna i praca z zaangażowanymi ludźmi, a tym samym rozwijanie organizacji i przy okazji siebie samej.

Kinga Kubińska

Kinga Kubińska

Kinga studiuje finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Działalność w NZS zaczynała od organizacji Wampiriady a przez dwa lata związana była z projektem Drogowskazy Kariery. Lubi podróżować i każde wydarzenie musi uwiecznić na zdjęciach. W wolnych chwilach przegląda albumy ze zdjęciami i wymyśla kolejne destynacje do swojej listy marzeń.