ZK 2016/17

Michał Moskal

Michał Moskal

Michał jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W działalność społeczną włączył się jeszcze w liceum. W trakcie swojej przygody z NZS zajmował się takimi inicjatywami jak polsko-ukraińska szkoła liderów „Ku Demokracji” czy zainicjowanie rządowego programu „Maluch na uczelni”. Ceni sobie przede wszystkim skuteczność, a w życiu spełnia się poprzez dawanie pożywki swojemu pracoholizmowi.

Mateusz Groszyk

Mateusz Groszyk

Mateusz jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Już od dawna angażuje się społecznie. W działaniu ceni sumienność i pracowitość. Nie stroni od nieszablonowych rozwiązań. Prywatnie jest miłośnikiem airsoft-u.

Laura Laskowska

Laura Laskowska

Laura studentka farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku to prawdziwy tytan pracy i mistrz organizacji. W NZSie spełnia się łącząc umiejętności przywódcze, analityczne myślenie i wrodzony perfekcjonizm.  W wolnym czasie uprawia jogę, interesuje się teatrem oraz kulinariami, ale najbardziej ze wszystkich swoich pasji kocha śpiewać.

Monika Kotowska

Monika Kotowska

Monika jest studentką Technologii Procesów Chemicznych na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. Wcześniej uzyskała tytuł inżyniera na tej uczelni. Jak na dobrego HRowca przystało jest bardzo kontaktowa i uwielbia pracować z ludźmi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, z chęcią podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Uwielbia chodzić po górach,…

Maria Cholewińska

Maria Cholewińska

Marysia jest studentką Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Projektami zainteresowała się jeszcze w liceum. Podczas swojej działalności, stworzyła i wdrożyła projekt “Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS”. W wolnym czasie odwiedza kopalnie i zbiera nowe skały do swojej kolekcji. Dla dobra NZSowych projektów poświęci każdą godzinę snu.

Jakub Krawiec

Jakub Krawiec

Kuba jest studentem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoją przygodę z działalnością społeczną rozpoczął od samorządu uczniowskiego w liceum, potem miał okazję kontynuować ją w samorządzie studenckim na swojej uczelni, gdzie przede wszystkim zajmował się sprawami dydaktycznymi i stypendialnymi. Pasjonuje się psychologią społeczną, a w szczególności jej zastosowaniami w codziennym życiu. W wolnym czasie…