ZeK

Jakub Olbryś

Jakub Olbryś

Student Informatyki z Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się wszystkim po trochu, lecz z wyjątkiem muzyki niczym porządnie. Programista z zawodu, a student z zamiłowania. Związany z NZS UG od 2014 roku gdzie angażował się w działalność związaną z IT oraz zasobami ludzkimi.

Joanna Kunicka

Joanna Kunicka

Studentka Zarządzania Państwem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, z zamiłowania fotograf oraz Informatyczka. Lubi mieć wszystko pod ręką, więc preferuje rozwiązania all-in-one. Uwielbia słuchać muzyki, w szczególności elektronicznej, oraz wszystkiego, co wpada do kategorii „kryminalne” (książki, filmy i seriale).

Grażyna Burek

Grażyna Burek

Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Działalność non-profit zaczynała już w szkole podstawowej, z NZS związana jest od początku studiów. Interesuje się historią, czyta fantastykę, słucha punk rock’a i… szyje.

Dominika Woźniak

Dominika Woźniak

Miłośniczka kotów, literatury, szeroko rozumianej kultury i dobrego jedzenia. Pasjonuje ją świat, uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Nie lubi nudy, za to chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest jednocześnie nianią, wychowawcą, artystką, kurą domową, dyrektorem i studentką neurobiopsychologii oraz pracy socjalnej. Nadal nie wie, co chce robić, kiedy dorośnie.

Magdalena Ślęzak

Magdalena Ślęzak

Studentka Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Śmiało może powiedzieć, że większość studiów poświęciła NZSowi. Jej pasją jest Wrocław- w wolnych chwilach odkrywa jego nieznane zakamarki oraz zagłębia się w jego historię.  Chociaż ubóstwia leżenie w łóżku, większość czasu spędza poza domem. Posiada dwie urocze świnki morskie: Tupaka i Propsika.

Joanna Jazgar

Joanna Jazgar

Studentka trzeciego roku Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Poznańskiej. Przygodę z projektami rozpoczęła jako koordynatorka zbiórki rzeczy dla Domu Dziecka. Kocha pomagać innym i podejmować nowe wyzwania. Bywa roztrzepana, przez co niektórzy pilnują czy przypadkiem nie wpadnie pod tramwaj. W wolnych chwilach rysuje, pisze, biega lub po prostu spędza czas z przyjaciółmi. Jej znakiem…

Anna Żelazna

Anna Żelazna

Magister Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Nauczycielka, uwielbia pracę z dziećmi i spacery po lasach, miłośniczka przyrody. Na codzień stara się świadomie czerpać jak najwięcej naturalnych korzyści z pięknych polskich regionów. W NZS zajmowała się miedzy innymi koordynowaniem OKFS, prowadzeniem Sekcji Artystycznej i była Przewodniczącą Uczelnianej Komisji Rewizyjnej NZS UG. W wolnych chwilach maluje i projektuje ubrania.

Diana Kuczyńska 

Diana Kuczyńska 

Diana jest studentką IV roku pedagogiki specjalnej. Świeżo upieczony pedagog specjalny, niedługo logopeda. Specjalizuje się w poprawnej wymowie oraz języku migowym. Aktywnie działająca w środowisku akademickim i społecznym na rzecz osób niepełnosprawnych. Dba o PR NZS UMK. W wolnych chwilach – przewodnik po Toruńskiej starówce.

Milena Adamczyk

Milena Adamczyk

Studentka trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z NZS-em związana od początku swojej studenckiej przygody. W wolnych chwilach (o ile czasem taka się przytrafi) uwielbia czytać literaturę – szczególnie o psychologicznych zawiłościach ludzkiej natury.  Kiedy nie czyta i nie mówi, uwielbia słuchać i inspirować się otaczającymi ją ludźmi. …

Stefania Zdral

Stefania Zdral

Studentka III roku psychologii na UW, której wróżbiarka powiedziała, że nie będzie pracować w zawodzie związanym w kierunkiem. To może współprace międzynarodowe okażą się pomysłem na przyszłość? Nie marzy, a układa Bucket List. Niedawno postawiła przed sobą wyzwanie, aby przed 25tymi urodzinami stanąć na każdym kontynencie (poza Antarktydą) – 4 done, 2 to go!