ZeK 2021/2022

Paweł Urzenitzok

Paweł Urzenitzok

Student prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na Uniwersytecie Śląskim w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych. Pasjonuje go marketing, promocja i nowe technologie. Uwielbia działać na rzecz innych, dlatego angażuje się w różne inicjatywy. Charakteryzuje go duże poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów.

Sebastian Kuc

Sebastian Kuc

Student kierunku analiza danych na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów działa od początku studiów, przewodniczący NZS UŁ w kadencji 2020/2021. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Cechuje go ciągłe dążenie do zdobywania nowych informacji, otwartość na zmiany, bardzo dobra organizacja pracy, a także rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne.

Aleksandra Szczęśniak

Aleksandra Szczęśniak

Studentka III roku Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Globalny biznes, Finanse i Zarządzanie. Pełnoetatowa edukatorka ekologiczna dla rodziny i znajomych. Do NZS-u dołączyła nieoczekiwanie i już została, żeby pomagać tworzyć bardziej przyjazną środowisku organizację.  Nieopamiętana sprzymierzęczyni zwierząt i posiadaczka dwóch własnych. A oprócz tego wielka miłośniczka herbaty i czekolady, która może być podstawą jej diety.

Dagmara Żuk

Dagmara Żuk

Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

Karolina Krasińska

Karolina Krasińska

Studentka III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją Marketing online na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku dołączyła do NZS UAM, aby zrealizować swój pomysł na telewizję studencką NZS UAM TV i wspierać dział ds. PRu. Lubi uczyć się nowych rzeczy, a w pracy z ludźmi najbardziej ceni kreatywne podejście. W…

Monika Chruściel

Monika Chruściel

Studentka matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów, a przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS UP. Uwielbia długie spacery z psami, zachody słońca, a jeszcze bardziej kocha oglądać gwiazdy nocą!

Mateusz Trebnio

Mateusz Trebnio

Student IV roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do NZS dołączył w listopadzie 2019, a obecnie pełni też funkcję sekretarza w NZS UKSW. Miłośnik dobrego jedzenia, piłki nożnej i Formuły 1. W wolnych chwilach lubi podróżować i pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów.

Jakub Mikos

Jakub Mikos

Z NZS związany od listopada 2019. Zwolennik rozwoju osobistego oraz zapalony samouk, uwielbia rozkręcać wszystko na czynniki pierwsze. Poza NZS, uczestnik programów liderskich gdzie rozwija swoje kompetencje liderskie. Po godzinach pisze skrypty i uczy się o sieciach komputerowych. Od zawsze słuchacz “The Smashing Pumpkins” oraz wierny widz “Świata według Kiepskich”

Marcelina Przychodni

Marcelina Przychodni

Studentka piątego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz czwartego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna i lubiąca podejmować nowe wyzwania. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną liczbą zrobionych zdjęć.

Krzysztof Kwaśniak

Krzysztof Kwaśniak

Student matematyki oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Osoba niesamowicie charakterystyczna którą sława wyprzedza, wiecznie zabiegana i starająca się wyciągnąć od życia co tylko się da. W wolnym czasie pasjonat muzyki folkowej, instrumentalista samouk oraz miłośnik fantastyki i humoru Pilipiuka.