ZeK 2021/2022

Paweł Urzenitzok

Paweł Urzenitzok

Student prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na Uniwersytecie Śląskim w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych. Pasjonuje go marketing, promocja i nowe technologie. Uwielbia działać na rzecz innych, dlatego angażuje się w różne inicjatywy. Charakteryzuje go duże poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów.

Jakub Kruszyński

Jakub Kruszyński

Student czwartego roku Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W NZS pojawił się na pierwszym roku studiów, mając już za sobą doświadczenia z działalności w młodzieżowym samorządzie terytorialnym. W wolnym czasie miłośnik kawy, dobrych reportaży, muzyki alternatywnej (szczególnie rosyjskiego post-punka), a także historii Europy Środkowo-Wschodniej i Dwudziestolecia Międzywojennego. Dumny właściciel dwóch kotów.

Sebastian Kuc

Sebastian Kuc

Student kierunku analiza danych na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów działa od początku studiów, przewodniczący NZS UŁ w kadencji 2020/2021. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Cechuje go ciągłe dążenie do zdobywania nowych informacji, otwartość na zmiany, bardzo dobra organizacja pracy, a także rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne.

Aleksandra Szczęśniak

Aleksandra Szczęśniak

Studentka III roku Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Globalny biznes, Finanse i Zarządzanie. Pełnoetatowa edukatorka ekologiczna dla rodziny i znajomych. Do NZS-u dołączyła nieoczekiwanie i już została, żeby pomagać tworzyć bardziej przyjazną środowisku organizację.  Nieopamiętana sprzymierzęczyni zwierząt i posiadaczka dwóch własnych. A oprócz tego wielka miłośniczka herbaty i czekolady, która może być podstawą jej diety.

Krystian Rubajczyk

Krystian Rubajczyk

Student pierwszego roku MSU filologii polskiej. Oprócz czytania książek, które go często pochłaniają, lubi także szukać informacji związanych z dydaktyką języka polskiego. W wolnej chwili znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Uwielbia również podróże, chociażby te “palcem po mapie”.

Dagmara Żuk

Dagmara Żuk

Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

Natalia Stachura

Natalia Stachura

Studentka administracji publicznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Idąc na drugi kierunek studiów obiecała sobie, że będzie działać i tak dołączyła do NZS. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu, chodzi i wspina się po górach, bierze udział w biegach z przeszkodami, kilometry nabija rowerem. Zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy a każdy dzień jest dla…

Karolina Krasińska

Karolina Krasińska

Studentka III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją Marketing online na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku dołączyła do NZS UAM, aby zrealizować swój pomysł na telewizję studencką NZS UAM TV i wspierać dział ds. PRu. Lubi uczyć się nowych rzeczy, a w pracy z ludźmi najbardziej ceni kreatywne podejście. W…

Monika Chruściel

Monika Chruściel

Studentka matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów, a przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS UP. Uwielbia długie spacery z psami, zachody słońca, a jeszcze bardziej kocha oglądać gwiazdy nocą!

Mateusz Trebnio

Mateusz Trebnio

Student IV roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do NZS dołączył w listopadzie 2019, a obecnie pełni też funkcję sekretarza w NZS UKSW. Miłośnik dobrego jedzenia, piłki nożnej i Formuły 1. W wolnych chwilach lubi podróżować i pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów.