koordynatorzy 2020/21

Alicja Książek

Alicja Książek

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją miłość do projektów odkryła działając w NZS-ie od początku swoich studiów i to w tym kierunku zamierza się dalej kształcić. Jest zawsze w pełni zaangażowana w to co robi i lubi podejmować się nowych wyzwań. Uwielbia działalność w różnych obszarach organizacji i może to właśnie dlatego tak polubiła projekty….

Jan Luśnia

Jan Luśnia

Student prawa i filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat kina, którego życie zaprowadziło do aktywnego działania w „Prawie Kinie”, z którym związany jest od ponad roku. Marzy mu się kultura dostępna dla wszystkich. Szczególnie interesuje się kinem Nowego Hollywood, ale żaden gatunek nie jest mu obcy. W wolnym czasie, na którego brak cierpi, pisze artykuły o kinie, zaczytuje…

Marcelina Przychodni

Marcelina Przychodni

Studentka piątego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz czwartego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna i lubiąca podejmować nowe wyzwania. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną liczbą zrobionych zdjęć.

Judyta Biedroń

Judyta Biedroń

Studentka Inżynierii i Zarządzania Procesami Przemysłowymi na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z KOKOSem łączy ją prawdziwe uczucie, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia Można powiedzieć, że uczucie to dojrzewało wraz z jej stażem w NZSie, by w tym roku przelać się na działalność w roli koordynator krajowej. Niezmiennie od wielu lat wierna fanka…

Aleksandra Bodzioch

Aleksandra Bodzioch

Studentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. W NZS-ie działa od roku, bardzo intensywnie i z pasją. Jest ambitna, zaradna i gotowa na wszystko. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. Lubi poznawać nowych ludzi i przeprowadzać z nimi ciekawe konwersacje przy kawie. Interesuje się psychologią, sztuką i modą. Stara się patrzeć poza to co widać.

Wojciech Borzęcki

Wojciech Borzęcki

Student trzeciego roku finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Drogowskazy Kariery są dla niego szczególnie ważne, bo związany jest z nimi od początku studiów i to one wprowadziły go w życie NZSu. Miłośnik współczesnego kina i XX-wiecznej literatury. Uwielbia gotować, szczególnie interesuje się kuchnią włoską. Jego marzeniem jest podróż po Argentynie.