KKR 2020/2021

Joanna Skarul

Joanna Skarul

Studentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie finansami i rachunkowość. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła w 2016 roku i już od początku jej działalność kręciła się głównie wokół finansów, do których zamiłowanie odziedziczyła prawdopodobnie po mamie księgowej. Przez dwa lata pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS SGH, a następnie…

Stefania Zdral

Stefania Zdral

Przyszła psycholog, obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego, która serce zostawiła nad morzem. Szczególnie mocno zainteresowana psychologią Internetu, swoją przyszłość wiąże z pracą online. W poprzedniej kadencji Wiceprzewodnicząca Zarządu Krajowego ds. Wizerunku i Promocji. Teraz lubi przeczytać artykuł po francusku, przejechać się gdzieś na desce, czy ugotować wegetariańskie curry. Wyjazdy zostawia na spokojniejsze czasy, ale jak sama…

Paweł Kościński

Paweł Kościński

Zapalony podróżnik, który każdy wolny weekend chciałby spędzić w nowym miejscu, najlepiej na rowerze. Kiedy nie jest w trasie studiuje na V roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Marzy o własnym startupie technologicznym, który podbije Dolinę Krzemową i świat! ??

Elżbieta Pawelec

Elżbieta Pawelec

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, przez ostatni rok Przewodnicząca NZS OU UW.  Kiedyś chciała być jak Oriana Fallaci, ale stwierdziła, że lepiej jest być sobą. Wyznawczyni zasady: Logika zaprowadzi Cię z punktu A do B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie.

Wojciech Wiśniewski

Wojciech Wiśniewski

Student Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jego otwarte podejście do ludzi i stała chęć do rozmowy pozwala wybrnąć nawet z najtrudniejszych sytuacji. Na stałe zakochany w filozofii smakosz coca-coli z krztą gentelmen’a w serduszku.