KKR

Aleksandra Hałaczkiewicz

Aleksandra Hałaczkiewicz

Studentka Akademi Górniczo-Hutniczej, Okres studiów stara się wykorzystać w 100% i właśnie dlatego najpierw została starościną roku, a później wstąpiła do NZSu, co jak mówi, było najlepszą decyzją w jej życiu. Jej działalność od początku jest związana z projektami, głownie KOKOSem. W wolnym czasie, którego nie ma za wiele uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.

Weronika Dumin

Weronika Dumin

Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. W wolnym czasie robi biżuterię i podróżuje. Do NZS-u dołączyła 4 lata temu i do tej pory nie może rozstać się z tą organizacją.

Paweł Zdańkowski

Paweł Zdańkowski

Student Akademii Górniczo-Hutniczej rozwijający się w Ekoenergetyce. Do NZS przekonała go możliwość organizowania darmowych eventów sportowych na swojej uczelni. W tamtym czasie rozwijał swoją pierwszą rewolucyjną technologię zwalczającą krakowski smog. Następnie wkręcił się w środowisko startupowe, w którym działa od 2 lat. Teraz pracuje nad komercjalizacją technologii powstałych na krakowskich uczelniach m.in. współpracując z naukowcami…

Michał Piestrzyński

Michał Piestrzyński

Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

Weronika Borek

Weronika Borek

Studentka Politechniki Wrocławskiej i programistka, która najchętniej klepałaby kod łapiąc stopa w jakimś nieznanym miejscu. Kiedy ma czas, siedzi z nosem w książkach, szczególnie fantastycznych, i grywa w RPG.