KKR 2022/2023

Martyna Florczak

Martyna Florczak

Studentka III roku Zarządzania Finansami na Uniwersytecie Warszawskim. Od czterech lat związana z NZS, w tym także jako Przewodnicząca Zarządu macierzystej OU. Szczęśliwa posiadaczka kota z zamiłowaniem do słuchania wywiadów, która ciągle na nowo odkrywa w sobie pasję do podróżowania.

Dagmara Żuk

Dagmara Żuk

Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

Natalia Marciniak

Natalia Marciniak

Studentka zarządzania i prawa w biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od 2018 roku aktywnie udziela się w życiu organizacji – zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym. Pasjonatka kultury państw wschodnioazjatyckich, historii sztuki i szeroko pojętego marketingu. Wolne chwile spędza jeżdząc na rowerze i produkując świece sojowe.  Zawsze chętna do udzielania pomocy i poznawania…

Marcelina Przychodni

Marcelina Przychodni

Studentka piątego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz czwartego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna i lubiąca podejmować nowe wyzwania. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną liczbą zrobionych zdjęć.

Krzysztof Kwaśniak

Krzysztof Kwaśniak

Student matematyki oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Osoba niesamowicie charakterystyczna którą sława wyprzedza, wiecznie zabiegana i starająca się wyciągnąć od życia co tylko się da. W wolnym czasie pasjonat muzyki folkowej, instrumentalista samouk oraz miłośnik fantastyki i humoru Pilipiuka.