KKR 2017/18

Mateusz Groszyk

Mateusz Groszyk

Mateusz jest studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Już od dawna angażuje się społecznie. W działaniu ceni sumienność i pracowitość. Nie stroni od nieszablonowych rozwiązań. Prywatnie jest miłośnikiem airsoft-u.

Agata Kochalska

Agata Kochalska

Studentka V roku biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę z NZSem zaczęła już na pierwszym roku studiów. Przez kilka lat działalności pełniła funkcje m.in. koordynatorki ogólnopolskiej Wampiriady oraz członka zarządu NZS UG ds. projektów. Jest miłośniczką podróży. Nie lubi siedzieć w miejscu i praktycznie każdy weekend spędza w innym mieście.

Dawid Sikorski

Dawid Sikorski

Dawid to pochodzący z Częstochowy student kierunku Energetyka. Z NZS PCz związany od 2014 roku. Przez ostatnie dwa lata sprawował funkcje przewodniczącego. Dawid w wolnych chwilach uprawia wspinaczkę sportowa, uwielbia pływać, jeździć na rolkach i jest fanem serii F&f

Hubert Kaczmarek

Hubert Kaczmarek

Student SGH. W NZSie zajmował się PRem oraz fundraisingiem w Drogowskazach Kariery, był także koordynatorem DKF Overground, choć największym wyzwaniem okazała się funkcja przewodniczącego NZS SGH. Zawodowo zajmuje się rozwojem biznesu w firmie IT, interesuje się strategią, marketingiem i zarządzaniem projektami. Prywatnie bilardzista, bywalec festiwali filmowych, fan Roberta Makłowicza, koneser memów, dziwnego kina i muzyki.

Jakub Ostrowski

Jakub Ostrowski

Student Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W życiu ceni sobie szczerość, pracowitość i kompetencje swoich współpracowników. Sam cierpi na pracoholizm i na dawanie siebie wszystkim. Wieczny poszukiwacz wolnego czasu, którego największym marzeniem jest posiadać kiedyś pieczątkę na pieczątce „Główny Księgowy”.