Dyrektorzy 2016/17

Justyna Ziemińska

Justyna Ziemińska

Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku studiów działa w organizacjach studenckich, gdzie realizuje się pracując w grupie i na rzecz grupy. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca szczególnie w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki, a najbardziej ceni sobie czas spędzony poza miastem w lesie czy w górach.

Piotr Froń

Piotr Froń

Student Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Szalony członek gildii graczy w Quidditcha. Kolekcjonuje błyskotliwe cytaty oraz czytać ciekawe książki (gdyby tylko mógł, pobiegłby na ratunek Pani Jeziora). Miłośnik wszelkiej maści aktywności fizycznej.

Barbara Łuksik

Barbara Łuksik

Studentka Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej. Przejawia zamiłowanie do książek Harlana Cobena i muzyki Lao Che. Co najmniej raz w miesiącu ogląda “The fall” pana Singh’a oraz jak na dyrektora spraw związanych z PR nie przystało, nie używa Instagrama (plotki mówią, że to się wkrótce zmieni).

Marta Jasiuk

Marta Jasiuk

Studentka Informatyki na Politechnice Białostockiej. Od około roku zakochana w mediach i promocji, gdzie znalazła zastosowanie dla swojego wrodzonego perfekcjonizmu. Jej dewiza to: “Jeśli działać, to zawsze na 100%”. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem, czytaniem książek i najróżniejszymi akcjami społecznymi.

Michalina Nowak

Michalina Nowak

Misia jest studentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW, w ramach których kończy Romanistykę. Przez sprawowanie funkcji związanych z promocją, uzależniła się od telefonu, a pierwszą rzeczą, którą robi po obudzeniu jest sprawdzenie fejsa. Oprócz social mediowego zacięcia lubi opowiadać suche żarty, tańczyć i spisywać swoje myśli na papier.

Bartłomiej Hawrylak

Bartłomiej Hawrylak

Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszelkie arkana prawne nie są mu obce, ale jego prawdziwą pasją są architektura i historia. Koneser klasyki kina komediowego PRL-u i amerykańskiej muzyki lat 60 i 70. Haussmannowiec. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrym zagranicznym dramatem psychologicznym. Oddany sprawie i idei NZS.

Jakub Ostrowski

Jakub Ostrowski

Student Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W życiu ceni sobie szczerość, pracowitość i kompetencje swoich współpracowników. Sam cierpi na pracoholizm i na dawanie siebie wszystkim. Wieczny poszukiwacz wolnego czasu, którego największym marzeniem jest posiadać kiedyś pieczątkę na pieczątce „Główny Księgowy”.

Magdalena Kleinowska

Magdalena Kleinowska

Studentka trzeciego roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do NZS UG przez nadmiar wolnego czasu w maju ubiegłego roku, a rok później została Wiceprzewodniczącą ds. Finansów. Poza liczeniem pieniędzy pasjonuje się ich wydawaniem – szczególnie na buty i bilety na koncerty.

Emilia Lier

Emilia Lier

Studentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonatka podróży oraz dobrej muzyki, z którą przygodę rozpoczęła nauką gry na pianinie w wieku 5 lat. Emilia jest bardzo pomocna i energiczna – z pewnością znajdziecie ją na większości dostępnych wolontariatów w Warszawie. Poza społecznie-aktywnym stylem życia, lubi czasem wyciszyć się i sięgnąć po dobrą książkę.

Małgorzata Popiel

Małgorzata Popiel

Studentka Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Poznańskiej. Z NZS-em związana od końca 2013 roku. W wolnej chwili rysuje, studiuje języki obce, słucha dobrej muzyki lub przeczyta dobra książkę. Ponadto w jej domu można znaleźć całą masę rożnych gatunków herbat. A największym marzeniem jest podroż do Korei Południowej.