2021/2022

Jakub Lewandowski

Jakub Lewandowski

Student II roku zarządzania inwestycjami i nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoją przygodę z NZS-em rozpoczął w 2020 roku od przygody Maturalnie z NZS-em z ramienia NZS UEP. Jest wielkim fanatykiem sportu. Już od najmłodszych lat próbował swoich sił w piłce nożnej, a teraz na co dzień próbuje spędzać swój każdy dzień aktywnie. Jest…

Martyna Zdanuczyk

Martyna Zdanuczyk

Studentka drugiego roku zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, z NZSem związana od początku 2021 r. Uwielbia wycieczki do kin studyjnych, chociaż od czasu do czasu spotkacie ją także w multipleksach. Wielka miłośniczka kawy i herbaty, w wolnym czasie czyta książki (głównie non-fiction), ogląda analizy filmowe, a także uczy się języka hiszpańskiego i rosyjskiego.

Zuzanna Kępska

Zuzanna Kępska

Studentka III roku na kierunku Globalny biznes, zarządzanie i finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów  działa od 2019 roku, i od początku jest związana z OKFS. Nie jest to przypadkowe, ponieważ interesuje się fotografią zarówno ze strony fotografa, jak i modelki, i miała także okazję pojawić się na plakacie XXII…

Klaudia Kaźmierczak

Klaudia Kaźmierczak

Studentka II roku Kryminologii i Zarządzania ze specjalizacją marketing na Uniwersytecie Gdańskim. Nie wyobraża sobie życia bez ludzi dookoła, dlatego ponad dwa lata temu dołączyła do NZS-u. Miłośniczka kawy mrożonej oraz wszystkich zwierząt, zwłaszcza psów. W wolnych chwilach korzysta z życia podróżując po świecie i poznaje inne kultury. Znajduje również czas na wolontariat siatkarski, który…

Paweł Urzenitzok

Paweł Urzenitzok

Student prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na Uniwersytecie Śląskim w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych. Pasjonuje go marketing, promocja i nowe technologie. Uwielbia działać na rzecz innych, dlatego angażuje się w różne inicjatywy. Charakteryzuje go duże poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów.

Sebastian Kuc

Sebastian Kuc

Student kierunku analiza danych na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów działa od początku studiów, przewodniczący NZS UŁ w kadencji 2020/2021. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Cechuje go ciągłe dążenie do zdobywania nowych informacji, otwartość na zmiany, bardzo dobra organizacja pracy, a także rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne.

Aleksandra Szczęśniak

Aleksandra Szczęśniak

Studentka III roku Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Globalny biznes, Finanse i Zarządzanie. Pełnoetatowa edukatorka ekologiczna dla rodziny i znajomych. Do NZS-u dołączyła nieoczekiwanie i już została, żeby pomagać tworzyć bardziej przyjazną środowisku organizację.  Nieopamiętana sprzymierzęczyni zwierząt i posiadaczka dwóch własnych. A oprócz tego wielka miłośniczka herbaty i czekolady, która może być podstawą jej diety.

Dagmara Żuk

Dagmara Żuk

Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

Karolina Krasińska

Karolina Krasińska

Studentka III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją Marketing online na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku dołączyła do NZS UAM, aby zrealizować swój pomysł na telewizję studencką NZS UAM TV i wspierać dział ds. PRu. Lubi uczyć się nowych rzeczy, a w pracy z ludźmi najbardziej ceni kreatywne podejście. W…

Monika Chruściel

Monika Chruściel

Studentka matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów, a przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS UP. Uwielbia długie spacery z psami, zachody słońca, a jeszcze bardziej kocha oglądać gwiazdy nocą!