Targi QS World Grad School Tour

Znajdź swoje studia

 

Na Targach QS World Grad School Tour, które odbędą się w Warszawie w czwartek, 22-go października w hotelu Radisson Blu Sobieski w godzinach 14:30-20:00, będziesz mieć możliwość spotkania się z kierownikami rekrutacji z najlepszych światowych uczelni z Europy i Azji min. Imperial College, London School of Economics, IE Business School, HEC School of Management, ESCP Europe, Bocconi University oraz 20-ma innymi uniwersytetami.

Aby zarejestrować się na targi studiów magisterskich i doktoranckich odwiedź naszą stronę internetową: topuniversities.com/warsaw.

Jako zwiedzający możesz porozmawiać twarzą w twarz z kierownikami rekrutacji z najlepszych światowych uczelni, jak i doradcami do spraw edukacji z Konsulatu Brytyjskiego, uzyskać dodatkowe informacje na temat studiów w Wielkiej Brytanii i innych popularnych krajach, procesach aplikacyjnych, kosztów utrzymania, życia w lokalnych kampusach oraz możliwości kariery po ukończeniu studiów.

Dodatkowe korzyści z odwiedzenia targów:

  • Darmowe doradztwo w sprawie CV
  • Doradztwo Konsulatu Brytyjskiego w sprawie podań
  • Spotkania i możliwość nawiązania kontaktu z absolwentami
  • Darmowe seminaria i spotkania informacyjne na temat studiowania za granicą, które pomogą Ci udoskonalić podanie na uczelnię
  • Top Grad School Guide – darmowy przewodnik po najlepszych uczelniach, najlepsza publikacja na temat studiów podyplomowych

Wstęp na targi jest darmowy po uprzedniej rejestracji na topuniversities.com/warsaw.

 

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy skontaktować się z

Eleni Bolou,
Marketing Manager QS
Eleni@qs.com