Studencie, posiadasz start-up? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Studencie, posiadasz start-up? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Ruszyły zapisy do konkursu na najlepszy studencki start-up, Odkrycie Rynku 2015! Konkurs organizowany jest w ramach programu Drogowskazów Kariery, jednego z naszych flagowych projektów. Celem jest wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat. Zwycięzcy konkursu mają szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi oraz zdobycie finansowania aż do 500 000 zł! Nie zwlekaj, zapisy trwają od 2 do 22 lutego.

Już 2 lutego ruszyły do II edycji ogólnopolskiego konkursu Odkrycie Rynku 2015. Konkurs dzieli się na 2 etapy. W pierwszym, jury wybierze 6 najlepszych start-upów. Następnie każdy z finalistów będzie musiał przygotować krótki materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Filmy zostaną poddane głosowaniu oraz ocenie jury. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej 10 kwietnia w Warszawie.

Jeżeli:

  • studiujesz lub studiowałeś na uczelni wyższej,
  • masz nie więcej niż 26 lat,
  • prowadzisz własną firmę,
  • oferujesz usługi bądź produkty cieszące się uznaniem wśród klientów,
  • twoja firma stopniowo się rozwija,
  • szukasz nowych sposobów finansowania,

to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Ważne jest to, że aby zgłosić firmę do konkursu, nie trzeba być jej właścicielem! Jeśli znasz dobrze zapowiadający się start-up, zgłoś go, a organizatorzy skontaktują się z właścicielami, by uzyskać ich zgodę na udział.

Na wszystkich uczestników czekają nagrody! Każda firma zostanie zaproszony na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Trójka finalistów będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed inwestorami Lewiatan Business Angels. Zwycięzcy otrzymają bilety na pełnometrażowe warsztaty od Startup Academy. Mogą też liczyć na pomoc Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i zdobyć aż do 500 000 zł! Ale to nie wszystko! Najlepszy start-up ma szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach wraz z opisem przez patronów medialnych konkursu.

Zgłoszenia można wypełniać w dniach 2-22 lutego na stronie www.drogowskazykariery.pl/zgloszenia.

Więcej informacji: www.drogowskazykariery.pl/odkrycie-rynku

Kontakt

Ewa Chojnowska
Dyrektor ds. Konkursu
tel: 511 937 197
ewa.chojnowska@nzs.org.pl