Nasi specjaliści

Nasza akcja nabiera tempa! 🙋‍♀️ Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam specjalistów, do których już niedługo będziecie mogli zapisać się na bezpłatną poradę psychologiczną w ramach projektu #StudenciDlaZdrowia .
👉 Mgr Alicja Roszkowska-Cieślińska – absolwentka SWPS w Poznaniu, po kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna. Doświadczenie zdobyła w Poradni Zdrowia Psychicznego Polikliniki MSWiA w Zielonej Górze. W chwili obecnej uczestniczy w Podyplomowym Kursie Psychoterapii organizowanym przez Polski Instytut Eriksonowski, pod patronatem Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a jednocześnie pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze, służbach mundurowych oraz Gabinecie Psychoterapii “Statera”, gdzie pomaga w rozwijaniu potencjału i ukierunkowaniu na korzystne zmiany.
👉 Grzegorz Baczewski – lekarz, seksuolog, terapeuta i pastor. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunku Nauki o Rodzinie Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, kierunku Seksuologia kliniczna Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada certyfikat Studium Reintegracji Społecznej oraz New Experience for Survivors of Trauma (Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą). W swojej pracy zajmuje się głównie pracą nad zaburzeniami lękowymi, depresją, sytuacjami utraty czy kryzysami egzystencjalnymi. Ponadto ma doświadczenie w poradnictwie chrześcijańskim, terapii par oraz prowadzi spotkania przedmałżeńskie.
👉 Radosław Krąpiec – absolwent psychologii klinicznej na warszawskim Uniwersytecie SWPS, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent kursu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (TSR). Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz w Smart Life Clinic. Obecnie prowadzi prywatny gabinet psychologiczny. Specjalizuje się m.in w pracy z osobami zmagającymi się z wysokim poziomem lęku, zaburzeniami nastroju, odżywiania oraz z osobami uzależnionymi od mediów społecznościowych.