Międzynarodowe targi magisterskie i doktoranckie w Warszawie

Zapraszamy na targi QS World Grad School Tour, już 6 października 2016r. w godzinach 15:00 – 20:00 w Hotelu Marriott w Warszawie.

Najlepsze światowe uczelnie – University of Glasgow, University of St. Andrews, Loughborough University, HEC Paris, WHU, EBS, Hochschule Darmstadt, University of Mannheim, Bocconi, IE Business School, Hult i wiele innych pojawią się w Warszawie na targach studiów magisterskich i doktoranckich QS World Grad School Tour, aby spotkać się z polskimi studentami i pracownikami zainteresowanymi programem studiów podyplomowych.

QS World Grad School Tour to międzynarodowe targi, podczas których uczestnicy mogą spotkać się z kierownikami rekrutacji z najlepszych światowych uczelni, nawiązać kontakty i wymienić doświadczenia z absolwentami oraz dowiedzieć się, jak usprawnić podanie o finansowanie zagranicznych studiów podyplomowych.

Na targach obecne będą uczelnie oferujące szeroki wachlarz kierunków magisterskich i doktoranckich min. księgowość, rachunkowość, zarządzanie, media i komunikacja, prawo, inżynieria, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Dzięki rejestracji na targi, kandydaci mogą w jeden dzień dowiedzieć się, która uczelnia najbardziej odpowiada im i ich aspiracjom zawodowym.

Specjalna sekcja zostanie otworzona dla kandydatów z większym stażem zawodowym zainteresowanych studiami MBA i podjęciem dalszych kroków na drodze kariery.

Dlaczego powinieneś pojawić się na targach?
• Porozmawiaj twarzą w twarz z kierownikami rekrutacji z najlepszych światowych uczelni oferujących szeroki wachlarz kierunków magisterskich i doktoranckich.
• Nawiąż kontakty i wymień doświadczenia z absolwentami uczelni i wiodących instytucji.
• Uzyskaj porady w sprawie egzaminów, finansowania studiów oraz przyszłej kariery od ekspertów z Konsulatu Brytyjskiego i GMAC.
• Uzyskaj porady w sprawie CV oraz profesjonalne zdjęcie do Twojego profilu LinkedIn.

Pomoc finansowa
• Ubiegaj się o stypendia o łącznej wartości $1,7mln ufundowane przez QS oraz instytucje partnerskie.

Seminaria i spotkania informacyjne
• Popraw swoje podanie oraz wyniki egzaminów IELTS i GMAT poprzez doradztwo przedstawicieli Konsulatu Brytyjskiego i GMAC.

Wstęp na targi jest darmowy, obowiązuje rejestracja.
Studia Magister/Doktorat – zapisz się tutaj: http://bit.ly/2at4wD5
Studia MBA – zapisz się tutaj: http://bit.ly/2ax7Q1n