Czas na fotografię – rusza XVII edycja OKFS

Czas na fotografię – rusza XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej.

Już 16 lutego rozpocznie się XVII edycja jednej z największych inicjatyw artystycznych w Polsce skierowanych do studentów i doktorantów, którzy nie ukończyli 28. roku życia, organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to szansa dla młodych amatorów fotografii aby sprawdzić swoje możliwości i poddać się ocenie profesjonalnego jury. Tegorocznym motywem przewodnim Konkursu jest „czas”, a prace można nadsyłać w trzech kategoriach: PORTRET: „Chwila moment” , SCENERIE: „Wspomnienie” oraz REPORTAŻ: „Pokolenia”.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie okfs.art.pl. Konieczne jest również dostarczenie zdjęć w formie klasycznej, czyli wywołanych odbitek oprawionych w passe-partout, do jednej z siedzib Niezależnego Zrzeszenia Studentów – informację na temat tego, gdzie uczestnicy powinni przesłać swoje prace można znaleźć na podstronie o Konkursie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej, Fripers.pl, Epson, Wydawnictwo Galaktyka oraz Digital Camera Polska. Patronat nad akcją objęły TVP Kultura oraz Magazyn Perspektywy.

Zgłoszenia można wypełniać w dniach 16 lutego – 24 marca na stronie okfs.art.pl