Michał Kucharski

  Dyrektor ds. Prawnych

  Student III roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje miejsce odnalazł w NZS-ie w 2019 roku. Na co dzień pasjonuje go prawo międzynarodowe i dyplomacja oraz śmianie się przy każdej możliwej okazji. Charakteryzuje go naturalna otwartość i duże poczucie humoru. Uwielbia pracę z ludźmi, przez co z łatwością nawiązuje nowe kontakty. Do każdego projektu wnosi świeżą energię oraz wiele nowych pomysłów. W wolnym czasie zaczytuje się we francuskiej poezji. Jego wizytówką jest zawsze obecny, szeroki uśmiech.

    Kacper Cholewa

    Dyrektor ds. Historii i Alumnów

    Student historii na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją przygodę z NZS-em rozpoczął w 2019 roku biorąc na swe barki liczne projekty. Pasjonat kultury rosyjskiej, socjologii wojennej i literatury naukowej. Jest charyzmatyczną osobą, która swoją determinacją osiąga wyznaczone przez siebie cele. Punktualny co do sekundy, nie lubi kazać na siebie czekać!

      Natalia Marciniak

      Dyrektor ds. Identyfikacji Wizualnej

      Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją marketing online na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W listopadzie 2018 roku dołączyła do NZS UAM, aby robić grafiki i promować organizację. Miłośniczka sztuki, k-popu, podróży oraz kręcenia hula-hop. Wolne chwile spędza w kuchni, gdzie rozwija kulinarne talenty i marzy o wydaniu własnej książki kucharskiej. Zawsze chętna do udzielania pomocy i poznawania nowych ludzi!

        Aleksandra Gawryła

        Dyrektor ds. Social Media

        Studentka III roku Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do NZS-u dołączyła już na samym początku studiów i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze pełna pozytywnej energii, którą chętnie wykorzystuje przy pisaniu postów dla swojej ulubionej organizacji studenckiej. Jeśli wpadniesz na nią na ulicy, prawdopodobnie będzie skakać po płytach chodnikowych w rytm muzyki w słuchawkach. W wolnym czasie zachwyca się światem, zgłębia tajniki języka hiszpańskiego i obserwuje samoloty.

          Krzysztof Kwaśniak

          Dyrektor ds. IT

          Student matematyki oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Mimo, że swoją przygodę z NZS-em rozpoczął niespełna rok temu szybko zadomowił się w organizacji. Osoba niesamowicie charakterystyczna którą sława wyprzedza, z niewiadomych przyczyn wiecznie utożsamiana z politechniką. W wolnym czasie pasjonat muzyki folkowej, instrumentalista samouk oraz miłośnik fantastyki i humoru Pilipiuka.

            Tomasz Peno

            Dyrektor ds. Finansowych

            Student Rachunkowości i Controllingu, zmierzający ku tytułowi magistra. W NZS-ie przez całą działalność związany z finansami. Nie może wysiedzieć w miejscu – gra w piłkę nożną, pisze o niej i nagrywa na Angielskim Espresso. Obejrzy także koszykówkę w koszulce Boston Celtics. Między pracą, rozliczaniem faktur i treningami znajdziecie go w sali kinowej przy niszowym koreańskim dramacie lub w pobliskiej kawiarni.

              Agnieszka Pasek

              Dyrektor ds. Partnerów

              Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZS-em związana od grudnia 2018 roku. Przez ostatni rok pełniła funkcję Członkini Zarządu ds. Partnerów NZS OU UW. Optymistka, w każdej sytuacji stara się szukać pozytywów. Wielbicielka mocnej kawy, sportów zimowych i dobrej literatury. Uwielbia podróżować, ale jej ukochanym miejscem na ziemi pozostają Bieszczady!

                Alicja Wejdner

                Dyrektor ds. Grantów

                Studentka Ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów. Przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka kolorowych skarpetek (najlepiej nie do pary), ekonomii i dobrego jedzenia. W wolnych chwilach zajmuje się roślinkami, jeździ na rolkach i gra w planszówki!

                  Beata Szerszeń

                  Pełnomocnik ds. Przedsiębiorczości

                  Studentka III roku Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W kręgi NZS-u trafiła nieco przypadkowo, ale jak twierdzi często spontaniczne decyzje to te najlepsze. Ekstrawertyk ze sporą dozą kreatywności i skłonnościami do wchodzenia w niekontrolowane dygresje. Po tym jak w towarzystwie podładuje swoje baterie, włącza ulubione kawałki electro i zagłębia się w wykresy, liczby oraz inne dary królowej nauk.

                    Marta Brzozowska

                    Dyrektor ds. Realizacji Projektów

                    Studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Do NZS-u dołączyła w listopadzie 2017 roku. Miniony rok spędziła w Zarządzie NZS OU UW jako Członkini Zarządu ds. Projektów. Zaraża swoją pozytywną energią i głową pełną pomysłów. W wolnym czasie uwielbia jeździć konno, piec ciasta oraz podróżować, a w szczególności po USA.

                      Karolina Urbaniak

                      Dyrektor ds. Promocji Projektów

                      Absolwentka Komunikacji Wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka długich spacerów, świetnych reklam i puchatych piesków. Do NZS-u dołączyła z misją: zrobić tu dobrą promocję! Nie istnieje dla niej dzień bez Instagrama, dobrej kawy i kolorowych, ciepłych skarpetek. Zabiła w swoim życiu kilkanaście kaktusów. W wolnych chwilach ucina sobie popołudniowe drzemki, a podczas gotowania nuci piosenki z bajek Disneya.

                        Jakub Mikos

                        Dyrektor ds. Finansowania Projektów

                        Student III roku ekonomii na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W NZS działa od jesieni 2019 roku, do którego formularz zgłoszeniowy wysłał na mniej niż dobę przed zamknięciem. Poza NZS realizuje się w zarządzie koła naukowego Rising Business Leaders oraz uczestniczy w Programie Liderskim prowadzonym przez Biuro Karier na swojej uczelni. Po dniu pełnym pracy relaksuje się przy muzyce rockowej, a ulubionym zespołem jest The Smashing Pumpkins. Zawsze dba o to, by zlecona mu praca była przez niego wykonana rzetelnie. Z natury oszczędny w słowach, za to nie szczędzi działań.

                          Michał Pawłowski

                          Dyrektor ds. HR

                          Jest studentem trzeciego roku zootechniki. Do Niezależnego Zrzeszenia Studentów dołączył podczas  odbywającej się wtedy „Wampiriady” jesienią 2018 roku. Wiosną 2019 miał zaszczyt zostać wybrany na Przewodniczącego, a teraz także i na drugą kadencję. Przed NZS’em aktywnie działał na rzecz schroniska dla zwierząt, a także miał przyjemność organizować kilka akcji lokalnych wraz z Fundacją DKMS. W wolnym czasie ogląda filmiki, zdjęcia, czyta artykuły, spaceruje i obserwuje – wszystko jest to związane ze zwierzętami. Fan piesków, kotków, papug i wszystkich innych żyjących stworzeń.

                            Ania Lambryczak

                            Dyrektor ds. Rozwoju

                            Studentka V roku Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Gdyby była ciastkiem, byłoby to brownie. Zupełnie podobne cechy ma jako osoba – dobra, słodka i poprawia humor. Jest bez wątpienia osobą, której „pełno jest wszędzie”. Miłośniczka kawy i seriali, a od niedawna książek kryminalnych. Osoba ambitna i zorganizowana, ale jednocześnie otwarta i gadatliwa. Zawsze chętnie wszystkim pomaga, uwielbia poznawać nowych ludzi i do wszystkiego podchodzi z uśmiechem. Nie ma tematu, na który nie można z nią porozmawiać!

                              Karolina Grzesiak

                              Dyrektor ds. Studenckich

                              Studentka Psychologii oraz Filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów a nawet trochę dłużej. Prywatnie miłośniczka kawy, teatru, książek i górskich wędrówek. W jej słowniku nie ma terminów „nie mam czasu” i „niemożliwe”.