Biura Zarządu Krajowego

  Marcelina Przychodni

  Specjalista ds. Social Media

  Studentka czwartego roku Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz trzeciego roku Psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Osoba ambitna, lubiąca podejmować nowe wyzwania, która w tym roku za cel przyjęła sobie pomoc maturzystom w przejściu przez egzamin dojrzałości. W wolnym czasie uwielbia chodzić do kina, poznawać nowych ludzi i związane z nimi historie oraz podróżować, co zawsze wiąże się z niezliczoną ilością zrobionych zdjęć.

    Karolina Krasińska

    Specjalista ds. Grafiki i Multimediów

    Studentka III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją Marketing online na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku dołączyła do NZS UAM, aby zrealizować swój pomysł na telewizję studencką NZS UAM TV i wspierać dział ds. PRu. Lubi uczyć się nowych rzeczy, a w pracy z ludźmi najbardziej ceni kreatywne podejście. W wolnym czasie głównie zajmuje się malarstwem, charakteryzacją czy też czytaniem komiksów.

      Krzysztof Kwaśniak

      Specjalista ds. IT

      Student matematyki oraz informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Osoba niesamowicie charakterystyczna którą sława wyprzedza, wiecznie zabiegana i starająca się wyciągnąć od życia co tylko się da. W wolnym czasie pasjonat muzyki folkowej, instrumentalista samouk oraz miłośnik fantastyki i humoru Pilipiuka.

        Natalia Stachura

        Specjalista ds. HR

        Studentka administracji publicznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Idąc na drugi kierunek studiów obiecała sobie, że będzie działać i tak dołączyła do NZS. Wolne chwile spędza na świeżym powietrzu, chodzi i wspina się po górach, bierze udział w biegach z przeszkodami, kilometry nabija rowerem. Zawsze uśmiechnięta i chętna do rozmowy a każdy dzień jest dla niej przygodą, w której dąży do swoich sukcesów.

          Kamila Walkowiak

          Koordynator Programu Rozwojowego

          Studentka Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki NZS-owi przekuwa wiedzę w praktykę. Projekt Maturalnie z NZS jest jej szczególnie bliski, ponieważ to właśnie jemu poświęciła najwięcej czasu podczas minionego roku akademickiego jako koordynator regionalny I. edycji wrocławskiej. Miłośniczka kina oraz literatury kryminalnej. Definiuje ją dusza społecznika, nieustanna chęć do działania, a także duża dawka uśmiechu, którym stara się zarażać wszystkich wokół.

            Dagmara Żuk

            Specjalista ds. Rozwoju

            Studentka III roku Inżynierii Materiałowej na Politechnice Krakowskiej. Do NZS-u dołączyła już na pierwszym roku studiów, chętna i spragniona nowych doświadczeń wiosną 2020 roku miała zaszczyt zostać wybraną na Przewodniczącą NZS PK. Prywatnie miłośniczka fotografii analogowej, koloru żółtego oraz dobrej książki psychologicznej.

              Krystian Rubajczyk

              Specjalista ds. Inicjatyw Rozwojowych

              Student pierwszego roku MSU filologii polskiej. Oprócz czytania książek, które go często pochłaniają, lubi także szukać informacji związanych z dydaktyką języka polskiego. W wolnej chwili znajduje jednak czas, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Uwielbia również podróże, chociażby te “palcem po mapie”.

                Aleksandra Szczęśniak

                Dyrektorka Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej

                Studentka III roku Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Globalny biznes, Finanse i Zarządzanie. Pełnoetatowa edukatorka ekologiczna dla rodziny i znajomych. Do NZS-u dołączyła nieoczekiwanie i już została, żeby pomagać tworzyć bardziej przyjazną środowisku organizację.  Nieopamiętana sprzymierzęczyni zwierząt i posiadaczka dwóch własnych. A oprócz tego wielka miłośniczka herbaty i czekolady, która może być podstawą jej diety.

                  Sebastian Kuc

                  Dyrektor Centrum Analiz

                  Student kierunku analiza danych na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. W Niezależnym Zrzeszeniu Studentów działa od początku studiów, przewodniczący NZS UŁ w kadencji 2020/2021. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Cechuje go ciągłe dążenie do zdobywania nowych informacji, otwartość na zmiany, bardzo dobra organizacja pracy, a także rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne.

                    Jakub Mikos

                    Dyrektor ds. Grantów i Finansowania Projektów

                    Z NZS związany od listopada 2019. Zwolennik rozwoju osobistego oraz zapalony samouk, uwielbia rozkręcać wszystko na czynniki pierwsze. Poza NZS, uczestnik programów liderskich gdzie rozwija swoje kompetencje liderskie. Po godzinach pisze skrypty i uczy się o sieciach komputerowych. Od zawsze słuchacz “The Smashing Pumpkins” oraz wierny widz “Świata według Kiepskich”

                      Jakub Kruszyński

                      Dyrektor ds. Społecznych

                      Student czwartego roku Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. W NZS pojawił się na pierwszym roku studiów, mając już za sobą doświadczenia z działalności w młodzieżowym samorządzie terytorialnym. W wolnym czasie miłośnik kawy, dobrych reportaży, muzyki alternatywnej (szczególnie rosyjskiego post-punka), a także historii Europy Środkowo-Wschodniej i Dwudziestolecia Międzywojennego. Dumny właściciel dwóch kotów.

                        Paweł Urzenitzok

                        Dyrektor ds. Promocji Projektów

                        Student prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na Uniwersytecie Śląskim w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych. Pasjonuje go marketing, promocja i nowe technologie. Uwielbia działać na rzecz innych, dlatego angażuje się w różne inicjatywy. Charakteryzuje go duże poczucie humoru i łatwość nawiązywania kontaktów.

                          Mateusz Trebnio

                          Dyrektor ds. Prawnych

                          Student IV roku prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do NZS dołączył w listopadzie 2019, a obecnie pełni też funkcję sekretarza w NZS UKSW. Miłośnik dobrego jedzenia, piłki nożnej i Formuły 1. W wolnych chwilach lubi podróżować i pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów.

                            Monika Chruściel

                            Dyrektor ds. Finansowych

                            Studentka matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Z NZS-em związana od pierwszych dni studiów, a przez ostatni rok pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS UP. Uwielbia długie spacery z psami, zachody słońca, a jeszcze bardziej kocha oglądać gwiazdy nocą!