Zarząd Krajowa

  Aleksandra Hałaczkiewicz

  Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

  Studentka IV roku Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Okres studiów stara się wykorzystać w 100% i właśnie dlatego działa aktywnie w NZSie już od ponad dwóch lat. Poza konstruowaniem NZSowych projektów uwielbia czytać kryminały, podróżować oraz gotować.

    Adam Zamczała

    Wiceprzewodniczący ds. Studenckich

    Student historii na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie swojej przygody w NZS-ie na Uniwersytecie Gdańskim interesował się i czynnie działał w kierunku poprawienia sytuacji studentów, teraz robi to na szczeblu krajowym. Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia.

      Weronika Borek

      Wiceprzewodnicząca ds. HR

      Studiuje Automatykę i Robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Od trzech lat działa w NZSie, gdzie skupiła się przede wszystkim na działce HRowej. Poza tym jest wielką miłośniczką książek (szczególnie fantastycznych) i dobrych historii, a w wolnej chwili uwielbia podróżować oraz programować.

        Michał Piestrzyński

        Wiceprzewodniczący ds. Partnerów

        Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

          Agata Hułas

          Wiceprzewodnicząca ds. Wizerunku i Promocji

          Studentka E-Biznesu na SGH. Od początku studiów silnie związana z NZSem, szczególnie bliski jest jej OKFS, który koordynowała. Weteranka kanałów social media, zawsze na bieżąco z memami. Z zamiłowania fotografka, gdy (jakimś cudem!) nie ma przy sobie aparatu, pstryka zdjęcia telefonem. Uwielbia muzykę, architekturę klasyczną i obrazy Van Gogha. Fanka wszelakich sportów i początkująca biegaczka. Podróżuje, kiedy tylko ma okazję. Kiedyś sprzeda lodówkę i rozpocznie wycieczkę dookoła świata. Znajduje na wszystko energię dzięki wypijaniu hektolitrów czarnej kawy.

            Katarzyna Kowalczuk

            Wiceprzewodnicząca ds. Projektów

            Czarna kawa, czarny humor i czarny strój to moje cechy rozpoznawcze. Działalność w NZSie łączę ze studiami i pracą, staram się wykorzystać czas do maksimum. W NZSie od początku jestem związana z projektami. Planowanie, zarządzanie, ucieczka przed deadlineami to coś, co robię na co dzień. Mam głowę pełną pomysłów i jestem otwarta na nowe inicjatywy. Każdy pomysł staram się wdrożyć w życie, po prostu je urzeczywistniam. W wolnym czasie oglądam seriale i oddaje się muzycznym ucztom. Mój ukochany serial to „Friends”.

              Weronika Dumin

              Wiceprzewodnicząca ds. Finansów

              Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uwielbia poznawać inne kultury i uczyć się języków obcych. W wolnym czasie robi biżuterię, a od 6 lat jeździ na Przystanek Woodstock. Do NZS-u dołączyła 4 lata temu i do tej pory nie może rozstać się z tą organizacją.

                Sławomir Starzec

                Sekretarz Generalny

                Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Student I roku magisterskich Studiów Euroazjatyckich. Lubi dobrą muzykę elektroniczną, klasykę polskiego rocka lat 70 i 80. W wolnych chwilach czyta o Ukrainie i Białorusi. Jego szczytem marzeń jest rzucenie wszystkiego i wyjechanie w ukraińskie Bieszczady.

                  Patrycja Serafin

                  Przewodnicząca Zarządu Krajowego

                  Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje.

                   Biuro Zarządu krajowego

                    Jakub Olbryś

                    Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych

                    Student Informatyki z Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się wszystkim po trochu, lecz z wyjątkiem muzyki niczym porządnie. Programista z zawodu, a student z zamiłowania.
                    Związany z NZS UG od 2014 roku gdzie angażował się w działalność związaną z IT oraz zasobami ludzkimi.

                      Joanna Kunicka

                      Koordynator Programu Rozwojowego

                      Studentka Zarządzania Państwem na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, z zamiłowania fotograf oraz Informatyczka. Lubi mieć wszystko pod ręką, więc preferuje rozwiązania all-in-one. Uwielbia słuchać muzyki, w szczególności elektronicznej, oraz wszystkiego, co wpada do kategorii „kryminalne” (książki, filmy i seriale).

                        Grażyna Burek

                        Koordynator rekrutacji

                        Studentka drugiego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Działalność non-profit zaczynała już w szkole podstawowej, z NZS związana jest od początku studiów. Interesuje się historią, czyta fantastykę, słucha punk rock’a i… szyje.

                          Dominika Woźniak

                          Dyrektor ds. Projektów Lokalnych

                          Miłośniczka kotów, literatury, szeroko rozumianej kultury i dobrego jedzenia. Pasjonuje ją świat, uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Nie lubi nudy, za to chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest jednocześnie nianią, wychowawcą, artystką, kurą domową, dyrektorem i studentką neurobiopsychologii oraz pracy socjalnej. Nadal nie wie, co chce robić, kiedy dorośnie.

                            Magdalena Ślęzak

                            Dyrektor ds. Projektów

                            Studentka Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Śmiało może powiedzieć, że większość studiów poświęciła NZSowi. Jej pasją jest Wrocław- w wolnych chwilach odkrywa jego nieznane zakamarki oraz zagłębia się w jego historię.  Chociaż ubóstwia leżenie w łóżku, większość czasu spędza poza domem. Posiada dwie urocze świnki morskie: Tupaka i Propsika.

                              Joanna Jazgar

                              Dyrektor ds. Nowych Inicjatyw

                              Studentka trzeciego roku Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Poznańskiej. Przygodę z projektami rozpoczęła jako koordynatorka zbiórki rzeczy dla Domu Dziecka. Kocha pomagać innym i podejmować nowe wyzwania. Bywa roztrzepana, przez co niektórzy pilnują czy przypadkiem nie wpadnie pod tramwaj. W wolnych chwilach rysuje, pisze, biega lub po prostu spędza czas z przyjaciółmi. Jej znakiem rozpoznawczym jest zapewne jej uśmiech.

                                Anna Żelazna

                                Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekolgicznej

                                Magister Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Nauczycielka, uwielbia pracę z dziećmi i spacery po lasach, miłośniczka przyrody. Na codzień stara się świadomie czerpać jak najwięcej naturalnych korzyści z pięknych polskich regionów. W NZS zajmowała się miedzy innymi koordynowaniem OKFS, prowadzeniem Sekcji Artystycznej i była Przewodniczącą Uczelnianej Komisji Rewizyjnej NZS UG. W wolnych chwilach maluje i projektuje ubrania.

                                  Diana Kuczyńska 

                                  Dyrektor ds. Wsparcia Osób Niepełnosprawnych

                                  Diana jest studentką IV roku pedagogiki specjalnej. Świeżo upieczony pedagog specjalny, niedługo logopeda. Specjalizuje się w poprawnej wymowie oraz języku migowym. Aktywnie działająca w środowisku akademickim i społecznym na rzecz osób niepełnosprawnych. Dba o PR NZS UMK. W wolnych chwilach – przewodnik po Toruńskiej starówce.

                                    Milena Adamczyk

                                    Dyrektor ds. Studenckich

                                    Studentka trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z NZS-em związana od początku swojej studenckiej przygody. W wolnych chwilach (o ile czasem taka się przytrafi) uwielbia czytać literaturę – szczególnie o psychologicznych zawiłościach ludzkiej natury.  Kiedy nie czyta i nie mówi, uwielbia słuchać i inspirować się otaczającymi ją ludźmi.  Dobro drugiego człowieka, w szczególności studenta, uważa za wartość nadrzędną.

                                      Stefania Zdral

                                      Dyrektor ds. Międzynarodowych

                                      Studentka III roku psychologii na UW, której wróżbiarka powiedziała, że nie będzie pracować w zawodzie związanym w kierunkiem. To może współprace międzynarodowe okażą się pomysłem na przyszłość? Nie marzy, a układa Bucket List. Niedawno postawiła przed sobą wyzwanie, aby przed 25tymi urodzinami stanąć na każdym kontynencie (poza Antarktydą) – 4 done, 2 to go!

                                        Conrad Cichulski

                                        Dyrektor ds. Historii i Alumnów

                                        Student IV roku Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Większość swojego czasu spędza na uczelni rozwiązując problemy studentów. W czasie wolnym amator fotografii, basista i fan gier strategicznych.

                                          Krzysztof Białas

                                          Dyrektor Centrum Analiz NZS

                                          Student IV roku socjologii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Nie zgadza się z opinią, że po socjologii istnieje tylko bezrobocie. Otwarty na wszelakie dyskusje światopoglądowe i działania społeczne. Od dzieciństwa jego zamiłowaniem jest piłka nożna, którą trenował w klubie piłkarskim przez 8 lat. Lubi twórczość Jacka Kaczmarskiego, literaturę socjologiczną i filozoficzną oraz szeroko pojętą astronomię.

                                            Magdalena Rączka

                                            Dyrektor ds. Rozwoju

                                            Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalności Biznes Międzynarodowy, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od 5 lat aktywnie zaangażowana w działalność non-profit, w tym 2 lata w NZS-ie. Uwielbia podróżować, szczególnie interesują ją kierunki wschodnie. Jej pasją są  książki, czytanie uważa za jedno z najbardziej rozwijających zajęć.  Na co dzień promuje zdrowy i aktywny tryb życia, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki.

                                              Miriam Stube

                                              Dyrektor ds. Kontaktów z OU

                                              Miriam, dla znajomych Mela- swój pseudonim zawdzięcza aktywnemu trybowi życia towarzyskiego. W wolnych chwilach studentka Politechniki Wrocławskiej. Jeśli ma wybrać sen lub obowiązki, wybierze to drugie. Nikt nie wie skąd bierze te pokłady energii. Zawsze i wszędzie czuje nieodpartą potrzebę pomagania innym. Fascynatka spółgłoski rotarycznej i fotograf z przypadku. Pasjonatka podróży po świecie; jeśli szukasz osoby na wyprawę do Gagauzji daj jej zna, chętnie rozpatrzy tę propozycję!

                                                Wojciech Kawula

                                                Dyrektor ds. HR

                                                Człowiek pełen paradoksów. Mówią na niego Kawa. Tymczasem znacznie chętniej popija herbatę. Wolne chwile lubi spędzać nad wodą. I mimo że nie jest specjalistą w łowieniu ryb, potrafi przyrządzić pstrąga, którym nie powstydziłby się Modest Amaro. Jest człowiekiem spokojnym i opanowanym. Lubi słuchać refleksyjnej muzyki i… ryku rozpędzających się silników oraz rapu. Dopingując swoją ulubioną drużynę, potrafi przekrzyczec niejednego kibica na stadionie żużlowym. Dlaczego został HRem? Uważa, że nie ma nic lepszego niż ludzie. Zawsze życzliwy i chętny do rozmowy, chętnie wspiera integrację członków NZS.

                                                  Marcin Waryszak

                                                  Dyrektor ds. Partnerów

                                                  Student trzeciego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Matematycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Otwarty na nowe pomysły i zawsze w pełni zaangażowany we współpracę z partnerami. Doświadczenie w tym zakresie zbiera od początku swojej działalności w NZS, czyli od 2016 roku. Pod kątem studiów rozwija się w Kole Naukowym Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego. Wolne chwile spędza czytając literaturę współczesną. Uprawia też sport, najchętniej żeglarstwo – na Morzu Bałtyckim i Wielkich Jeziorach Mazurskich. Niepomyślne wiatry są mu niestraszne i nie zniechęcają do działania.

                                                    Klaudia Rogalska

                                                    Dyrektor ds. Grantów

                                                    Studentka II roku kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jest otwarta, kreatywna i bardzo ciekawa świata. W internecie znajdzie wszystko – wystarczy podać słowo klucz. Wyznaje zasadę: dzień spędzony w samotności to dzień stracony. Jej motorem do pracy jest uśmiech drugiego człowieka.

                                                      Klaudia Ripa

                                                      Dyrektor ds. Social Media

                                                      Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a w zasadzie to jego absolwentka. Dzięki działalności w NZS odkryła, że Instagramy i Facebooki to nie tylko dobra zabawa, ale też i sposób na życie. Jeśli potrzebujesz pilnie się z kimś skontaktować to ona jest tą osobą, która telefonu nie odstępuje nawet na krok, więc wiedz, że odbierze o każdej porze dnia i nocy. Uwielbia gotować i robić zdjęcia, a te połączenie sprawia, że głodny nie powinien oglądać jej Instastory. Artystyczna dusza. Śpiewa zawsze i wszędzie, ale chwila.. jeśli śpiewa i gotuje to czy oznacza to, że gotuje śpiewająco?

                                                        Wojciech Wiśniewski

                                                        Dyrektor ds. IT

                                                        Student Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jego otwarte podejście do ludzi i stała chęć do rozmowy pozwala wybrnąć nawet z najtrudniejszych sytuacji. Na stałe zakochany w filozofii smakosz coca-coli z krztą gentelmen’a w serduszku.

                                                          Dominika Kuzia

                                                          Dyrektor ds. Identyfikacji Wizualnej

                                                          Studentka Analizy danych – Big Data w Szkole Głównej Handlowej. Członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów z 3-letnim stażem. Jej największą pasją jest gra na pianinie i brytyjski rock.  Uwielbia podróże (w szczególności autostopem)  i chętnie oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach w Londynie, który jest jej drugim domem.

                                                            Joanna Skarul

                                                            Dyrektor ds. Finansów

                                                            Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła w 2016 roku jako członek ekipy projektowej Wampiriady. Od maja 2017 roku pełni funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS SGH. W wolnych chwilach pracuje dorywczo, chodzi na mecze siatkówki lub korzysta z atrakcji Warszawy. Fanka seriali i filmów, szczególnie w czasie sesji.

                                                              Maciej Miłosz

                                                              Dyrektor ds. Prawnych

                                                              Maciej Miłosz – Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZSem, a w szczególności z Sekcją Debat NZS UW, której obecnie jest koordynatorem, jest związany od początku studiów. Miłośnik Bałkanów, który lubi słuchać muzyki z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Interesuje się historią XIX i XX wieku, sportem, a w szczególności piłką nożną i piłką ręczną, w której spełnia się jako sędzia. Kibic Legii Warszawa i Azotów Puławy.

                                                                Robert Krawczak

                                                                Rzecznik Prasowy

                                                                Student Dziennikarstwa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pasjonat górskich wspinaczek, sportów ekstremalnych, muzyki, quidditcha i wielu innych. Już w gimnazjum interesował się sprawami społecznymi i organizacyjnymi, wtedy też rozpoczął swoją przygodę z mediami. Na co dzień zapalony prezenter radiowy. W wolnym czasie zasiada w ogródku z kubkiem gorącej czekolady, gdzie ucieka w magiczny świat książek.

                                                                 Koordynatorzy Krajowy

                                                                  Michał Snella

                                                                  Koordynator obchodów 100-lecia Niepodległości

                                                                  Jestem studentem drugiego roku mechaniki i budowy maszyn na Politechnice Wrocławskiej. Moja przygoda z NZSem rozpoczęła się prawie od samego początku studiów, kiedy to zafascynowany jego działalnością postanowiłem do niego dołączyć. Interesuję się historią w szczególności współczesną. W wolnym czasie wyjeżdżam i wcielam się w postać żołnierza z okresu I wojny światowej, aby będąc wyposażonym w prawdziwą broń i ślepą amunicję, wziąć udział w rekonstrukcji bitwy historycznej. Ponadto zbieram bardzo stare rzeczy będące pamiątką po minionych wiekach oraz interesuję się motoryzacją i literaturą.

                                                                  Koordynuję obchody 100-lecia niepodległości, ponieważ jest to wydarzenie związane z moimi zainteresowaniami. Jest to świetna okazja, aby zainteresować innych historią oraz wspólnie i radośnie świętować tak ważną rocznicę dla naszego narodu.

                                                                    Weronika Szczypkowska

                                                                    Koordynator projektu "Wampiriada"

                                                                    Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Siedzenie w miejscu nie jest jej mocną stroną, dlatego od zawsze angażuje się w różnego rodzaju działania, najchętniej w te związane z pomaganiem innym lub pracą z dziećmi. Bez kalendarza prawdopodobnie zgubiłaby się w życiu, dlatego nigdy się z nim nie rozstaje.  Od 2 lat związana z NZSem i projektami, z których najważniejszym dla niej jest Wampiriada. Sama stara się oddawać krew systematycznie i zachęca do tego innych. Zawsze chętnie z Tobą porozmawia, nawet jeśli nie zdążyła jeszcze wypić ukochanej czarnej kawy.

                                                                     Komisja Krajowa

                                                                     Róża GajekRóża Gajek Uniwersytet w Białymstoku @:roza.gajek@nzs.org.pl Tel: +48 692 342 882
                                                                     Julia WęckoJulia Węcko Politechnika Białostocka @:julia.wecko@nzs.bialystok.pl Tel: +48 691 325 556
                                                                     Krzysztof KononKrzysztof Konon Uniwersytet Medyczny w Białymstoku @:krzysztof.konon@nzs.bialystok.pl Tel: +48 668 902 517
                                                                     Wojciech WiśniewskiWojciech Wiśniewski Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy @:wojciech.wisniewski@nzs.org.pl Tel: +48 660 680 048
                                                                     Aleksandra WąsatAleksandra Wąsat Politechnika Częstochowska @:aleksandra.wasat@nzs.org.pl Tel: +48 695 241 168
                                                                     Oliwia Rita BrzezińskaOliwia Rita Brzezińska Uniwersytet Gdański @:rita.brzezinska@nzs.org.pl Tel: +48 731 927 541
                                                                     Magdalena RączkaMagdalena Rączka Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach @:magdalena.raczka@nzs.org.pl Tel: +48 504 482 829
                                                                     Anna KobielaAnna Kobiela Uniwersytet Śląski w Katowicach @:anna.kobiela@nzs.org.pl Tel: +48 606 562 156
                                                                     Magdalena BasiakMagdalena Basiak Uniwersytet Jagielloński @:magdalena.basiak@nzs.org.pl Tel: +48 607 988 338
                                                                     Wioletta NowakWioletta Nowak Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie @:wioletta.nowak@nzs.org.pl Tel: +48 787 750 888
                                                                     Marcin WątrobaMarcin Wątroba Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie @:marcin.watroba@nzs.org.pl Tel: +48 510 733 199
                                                                     Patrycja PłanetaPatrycja Płaneta Politechnika Krakowska @:patrycja.planeta@nzs.org.pl Tel: +48 723 088 087
                                                                     Conrad CichulskiConrad Cichulski Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie @:conrad.cichulski@nzs.org.pl Tel: +48 604 889 025
                                                                     Krzysztof MarciniakKrzysztof Marciniak Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie @:krzysztof.marciniak@nzs.org.pl Tel: +48 503 473 165
                                                                     Klaudia DąbrowskaKlaudia Dąbrowska Organizacja Uczelniana Uniwersytetu Medycznego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego @:klaudia.dabrowska@nzs.org.pl Tel: +48 662 069 660
                                                                     Milena AdamczykMilena Adamczyk Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu @:milena.adamczyk@nzs.org.pl Tel: +48 605 466 578
                                                                     Przemysław MalinowskiPrzemysław Malinowski Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu @:przemyslaw.malinowski@nzs.org.pl Tel: +48 609 577 904
                                                                     Alan WinkielAlan Winkiel Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu @:alan.winkiel@nzs.org.pl Tel: +48 880 367 190
                                                                     Mateusz KasołkaMateusz Kasołka Politechnika Poznańska @:mateusz.kasolka@nzs.org.pl Tel: +48 783 201 487
                                                                     Krzysztof BiałasKrzysztof Białas Uniwersytet Rzeszowski @:krzysztof.bialas@nzs.org.pl Tel: +48 880 924 064
                                                                     Tomasz JasińskiTomasz Jasiński Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach @:tomasz.jasinski@nzs.org.pl Tel: +48 504 967 060
                                                                     Sylwia WronaSylwia Wrona Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie @: Tel: +48 664 800 269
                                                                     Angelika OlszakAngelika Olszak Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu @:angelika.olszak@nzs.org.pl Tel: +48 509 852 233
                                                                     Robert KrawczakRobert Krawczak Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie @:robert.krawczak@nzs.org.pl Tel: +48 502 063 069
                                                                     Joanna HaberekJoanna Haberek Uniwersytet Warszawski @:joanna.haberek@nzs.org.pl Tel: +48 512 474 015
                                                                     Damian TarasewiczDamian Tarasewicz Politechnika Warszawska @:damian.tarasewicz@nzs.org.pl Tel: +48 506 540 185
                                                                     Klaudia HanuskoKlaudia Hanusko Szkoła Główna Handlowa w Warszawie @:klaudia.hanusko@nzs.org.pl Tel: +48 882 027 787
                                                                     Paulina WołoszynPaulina Wołoszyn Uniwersytet Wrocławski @:paulina.woloszyn@nzs.org.pl Tel: +48 514 128 107
                                                                     Tomasz DziendzielskiTomasz Dziendzielski Politechnika Wrocławska @:tomasz.dziendzielski@nzs.org.pl Tel:
                                                                     Alicja SzymakowskaAlicja Szymakowska Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu @:alicja.szymakowska@nzs.org.pl Tel: +48 605 693 772

                                                                     Krajowa Komisja Rewizyjna

                                                                      Małgorzata Popiel

                                                                      Przewodnicząca KKR

                                                                      Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Poznańskiej, obecnie studiuje na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Do NZSu wstąpiła zaraz po rozpoczęciu studiów i jak mówi – była to najlepsza decyzja w jej życiu. Najważniejsza dla niej jest rodzina (o NZSie mówi, że jest to jedna wielka rodzina). W czasie wolnym spotyka się ze znajomymi i przyjaciółmi przy kubku z parującą herbatą. Trunek ten towarzyszy jej również podczas nauki języków obcych, a także przy snuciu planów kolejnej podróży.

                                                                        Justyna Ziemińska

                                                                        Wiceprzewodnicząca KKR

                                                                        Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W NZSie od zawsze działała współpracując z instytucjami publicznymi i prywatnymi oraz angażując się w organizację wydarzeń kulturalnych. Miłośniczka podróży i dobrej literatury, na co dzień oddaje się swojemu pracoholizmowi stale szukając okazji do rozwoju.

                                                                          Magdalena Ślęzak

                                                                          Sekretarz KKR

                                                                          Studentka Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Śmiało może powiedzieć, że większość studiów poświęciła NZSowi. Jej pasją jest Wrocław- w wolnych chwilach odkrywa jego nieznane zakamarki oraz zagłębia się w jego historię.  Chociaż ubóstwia leżenie w łóżku, większość czasu spędza poza domem. Posiada dwie urocze świnki morskie: Tupaka i Propsika.

                                                                            Hanna Wojciechowska

                                                                            Członek KKR

                                                                            Jest studentką Zoofizjoterapii i Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Do NZS dołączyła w 2014 roku. Była koordynatorką Szlachetnej Paczki oraz projektu Drogowskazy Kariery. W roku akademickim 2016/2017 pełniła funkcję Przewodniczącej NZS UTP. Prywatnie jest zapalonym kibicem i miłośniczką zwierząt. Uwielbia czytać książki, w szczególności kryminały i thrillery medyczne. Gra w orkiestrze dętej na waltorni.

                                                                              Michał Walnik

                                                                              Członek KKR

                                                                              Student czwartego roku Metod Ilościowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Centrum Analiz NZS traktuje jako szansę na sprawdzenie w praktyce wiedzy nabytej w czasie studiów. W wolnych chwilach męczy sąsiadów grając wieczorami na gitarze, biega mając nadzieję kiedyś pokonać maraton oraz czytuje literaturę popularnonaukową, aby zawsze trzymać w rękawie kilka ciekawostek, którymi można zabłysnąć w towarzystwie.