Małgorzata Popiel

  Przewodnicząca KKR

  Tytuł inżyniera uzyskała na Politechnice Poznańskiej, obecnie studiuje na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Do NZSu wstąpiła zaraz po rozpoczęciu studiów i jak mówi – była to najlepsza decyzja w jej życiu. Najważniejsza dla niej jest rodzina (o NZSie mówi, że jest to jedna wielka rodzina). W czasie wolnym spotyka się ze znajomymi i przyjaciółmi przy kubku z parującą herbatą. Trunek ten towarzyszy jej również podczas nauki języków obcych, a także przy snuciu planów kolejnej podróży.

   Justyna Ziemińska

   Wiceprzewodnicząca KKR

   Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W NZSie od zawsze działała współpracując z instytucjami publicznymi i prywatnymi oraz angażując się w organizację wydarzeń kulturalnych. Miłośniczka podróży i dobrej literatury, na co dzień oddaje się swojemu pracoholizmowi stale szukając okazji do rozwoju.

    Magdalena Ślęzak

    Sekretarz KKR

    Studentka Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Śmiało może powiedzieć, że większość studiów poświęciła NZSowi. Jej pasją jest Wrocław- w wolnych chwilach odkrywa jego nieznane zakamarki oraz zagłębia się w jego historię.  Chociaż ubóstwia leżenie w łóżku, większość czasu spędza poza domem. Posiada dwie urocze świnki morskie: Tupaka i Propsika.

     Hanna Wojciechowska

     Członek KKR

     Jest studentką Zoofizjoterapii i Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Do NZS dołączyła w 2014 roku. Była koordynatorką Szlachetnej Paczki oraz projektu Drogowskazy Kariery. W roku akademickim 2016/2017 pełniła funkcję Przewodniczącej NZS UTP. Prywatnie jest zapalonym kibicem i miłośniczką zwierząt. Uwielbia czytać książki, w szczególności kryminały i thrillery medyczne. Gra w orkiestrze dętej na waltorni.

      Michał Walnik

      Członek KKR

      Student czwartego roku Metod Ilościowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Centrum Analiz NZS traktuje jako szansę na sprawdzenie w praktyce wiedzy nabytej w czasie studiów. W wolnych chwilach męczy sąsiadów grając wieczorami na gitarze, biega mając nadzieję kiedyś pokonać maraton oraz czytuje literaturę popularnonaukową, aby zawsze trzymać w rękawie kilka ciekawostek, którymi można zabłysnąć w towarzystwie.