Joanna Rucińska

  Koordynator projektu "Wampiriada"

  Studentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła dwa lata temu i od samego początku nie ominęła ani jednej edycji Wampiriady. Nie lubi nudy, przez co wszędzie jest jej pełno i nie wyobraża sobie dnia bez spotkania ze znajomymi. Zapalona podróżniczka i fanka Ameryki Północnej. Pasjonatka dobrego wina i południowo-europejskiej kuchni.

    Magdalena Grzywacz

    Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

    Studentka trzeciego roku metod ilościowych w ekonomii i systemów informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej przygoda w NZSie zaczęła się od Wampiriady na początku studiów i od tego czasu mocno angażuje się w działalność. Jej pasją jest chodzenie po górach i podróżowanie. W wolnym czasie lubi również czytać książki i oglądać filmy (szczególnie te Marvela). Została koordynatorką DKów, ponieważ dostrzegła w tym projekcie szanse rozwoju oraz możliwość pomocy innym studentom w wyborze ich przyszłej kariery zawodowej.

      Kinga Helik

      Koordynator projektu "KoKoS"

      Studentka Politechniki Warszawskiej. Osoba o ciepłym spojrzeniu i wiecznym uśmiechu, niekwestionowana gaduła. Kocha podróżne, lubi krótkie city breaks, chce odwiedzić wszystkie europejskie stolice. Jej największym podróżniczym marzeniem jest karmienie małych kangurów w Australii oraz odkrycie rajskich plaż zachodniego wybrzeża wyspy Reunion.  Jest największą fanką swojego psa berneńczyka, serialu „How I Met Your Mother” oraz magii Świąt Bożego Narodzenia! Interesuje się psychologią, czerpie naturalną przyjemność z relacji interpersonalnych, a zgłębianie tajników ludzkiej natury stanowi dla niej największą zagadkę i przyjemność.

        Kamila Walkowiak

        Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

        Studentka Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki NZS-owi przekuwa wiedzę w praktykę. Projekt Maturalnie z NZS jest jej szczególnie bliski, ponieważ to właśnie jemu poświęciła najwięcej czasu podczas minionego roku akademickiego jako koordynator regionalny I. edycji wrocławskiej. Miłośniczka kina oraz literatury kryminalnej. Definiuje ją dusza społecznika, nieustanna chęć do działania, a także duża dawka uśmiechu, którym stara się zarażać wszystkich wokół.

          Kamil Nowogródzki

          Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

          Fotografia jest moją największą pasją już od wielu lat. Pozwala mi ona pokazać świat widziany z mojej perspektywy innym ludziom, a jeśli przy tym odczuwają oni pozytywne emocje motywuje mnie to do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami. Obok fotografii interesuję się również kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni, jak i wszystkim co związanie jest z motoryzacją.

            Paulina Pieniak

            Koordynator projektu "Prawie Kino"

            Studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, w NZS OU UW i Prawie Kinie działa od 3 lat. Filmy kocha od dzieciństwa, kiedy zapętlała na kasecie wideo „Króla Lwa” (potem już był tylko Bergman i Wim Wenders). Razem z zespołem Centrum Krajowego Prawie Kina chce zanieść kaganek kultury pod strzechy wszystkich polskich uczelni. Wychowana w Ursusie, jest miłośniczką traktorów i Poloneza Caro, w niewielu wolnych chwilach żegluje, gra na ukulele i słucha Zbigniewa Wodeckiego. A dziecko nazwie István, bo ojciec będzie Węgrem z Budapesztu.