Anna Lach

  Koordynator projektu "Wampiriada"

  Studentka socjologii stosowanej i antropologii społecznej (ze specjalizacją organizacje pozarządowe) na Uniwersytecie Warszawskim. Dołączyła do NZS ponieważ, nie lubi siedzieć bezczynnie, cały czas musi coś robić. W zeszłym roku była koordynatorką regionalną i uczelnianą Wampiriady Uniwersytetu Warszawskiego. Jak sama mówi, nie mogła doczekać się 18 urodzin, aby móc oddać krew. Stara się robić to w miarę systematycznie do dzisiaj. Uwielbia teatr, miesiąc bez teatru to miesiąc stracony. Praca z dziećmi ją uspokaja, zawsze jest gotowa aby komuś pomóc, doradzić.

   Marta Sokołowska

   Koordynator projektu "Studencki Nobel"

   Studentka III roku Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wcześniej poświęciła rok na studiowanie chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak jej potrzeba pracy z ludźmi, zmysł organizacyjny i otwartość sprawiły, że postanowiła zmienić kierunek. Do NZS-u trafiła prawie dwa lata temu. Początkowo działała w Projektach, a następnie przez rok była marketingowcem NZS UEK. Jej największą pasją jest muzyka, a ogromnym marzeniem wyjazd do Hondurasu lub spędzenie kilku lat na objeżdżaniu całego świata.

    Małgorzata Gruca

    Koordynator projektu "Akcja Historia"

    Studentka III roku filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W NZSie działa od kwietnia 2015 roku. Doświadczenie w naszej organizacji zdobywała głównie w sekcji historycznej Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Od zawsze lubiła historię, jednak dopiero w NZS zmieniło się to w pasje. W wolnym czasie Małgosia wraca w rodzinne strony, które mimo że zaliczane do Polski B, uważa za najpiękniejsze w całym kraju.

     Aleksandra Szaro

     Koordynator projektu "Prawie Kino"

     Studiuje Filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak od dwóch lat związana jest z NZS UW, ponieważ na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Od początku wiedziała, że Prawie Kino to projekt, w który chce się zaangażować. Chociaż film jest jej pasją, nie odmówi nigdy podróży, bo pozwala jej się ona zatrzymać i oderwać od pędu dnia codziennego.

      Karolina Karwowska

      Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

      Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W NZS zaczynała od projektów kulturalnych i charytatywnych, by następnie zająć się promocją i projektami o tematyce edukacyjno-biznesowej. W wolnych chwilach śpi, gotuje lub podróżuje. Fanka literatury rosyjskiej.

       Marta Domeradzka

       Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

       Studentka III roku Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej. W NZS działa aktywnie od roku, zaczynała w biurze HR, była zaangażowana w organizację Drogowskazów Kariery, Wampiriady i oczywiście Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej. Dołączając do NZS-u dowiedziała się, ze studia mogą być wielką przygodą. Lubi nowe wyzwania, dlatego właśnie wybrała koordynowanie Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej w tym roku.

        Jonathan Kostrzewa-Seyoum

        Koordynator projektu "Konkurs Konstrukcji Studenckich"

        Student Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ważne są dla niego wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Wolny czas spędza na siłowni lub w kuchni. Chętnie służy pomocą – uwielbia uczyć innych.

         Mateusz Krawczyk

         Koordynator projektu "Nic o Nas Bez Nas"

         Mateusz jest studentem Politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Dotychczas w NZS był koordynatorem regionalnym Drogowskazów Kariery we Wrocławiu, a poza tym działa także jako przewodniczący Koła Naukowego Młodych Politologów. Okres studiów stara się wykorzystać w 100%, wzbogacając swój życiorys o cenne doświadczenia. Najistotniejsze jest dla niego uczucie, że przez swoje działanie robi coś z pożytkiem dla całego swojego otoczenia.

          Maria Dzięcielska

          Redaktor Naczelna Bloga NZS

          Mania jest wieczną marzycielką. Lubi rzeczy ładne i unikalne. Jej zainteresowania sięgają od szeroko pojętej sztuki po ekonomię, biznes. Zafascynowana metodologią Design Thinking, którą praktykuje. Od dziecka gra na fortepianie, lubi pisać i gotować dobre rzeczy. Ponadprzeciętnie dokładna. Wielka fanka twórczości Hoppera. W wolnych chwilach lubi oglądać vlogi Casey’a Neistat’a i Gonciarza, jak i spacerować pośród nocnych świateł Krakowa.