Patrycja Przybyła

  Koordynator projektu "Nic o Nas Bez Nas"

  Studentka administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, nie wyobraża sobie życia bez herbaty, dobrej książki i Wrocławia. W NZSie działa ponad dwa lata i do dziś nie wie, jak udaje jej się łączyć pracę w organizacji z całą resztą. Uwielbia poznawać nowych ludzi i nie lubi jak coś dzieje się bez niej, dlatego właśnie nie mogła przejść obojętnie obok projektu Nic o Nas bez Nas.

   Julia Kasprzak

   Koordynator projektu "Prawie Kino"

   Studentka Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Do NZS-u dołączyła pod wpływem spotkania organizowanego przez Prawie Kino, na którym znalazła się przypadkiem będąc jeszcze w klasie maturalnej. I tak zostało do dzisiaj. Czas wolny stara się wykorzystywać na nadrabianie filmowych zaległości (zwłaszcza klasyki kina) oraz podróże – te mniejsze i te większe.

    Anna Lach

    Koordynator projektu "Wampiriada"

    Studentka socjologii stosowanej i antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Dołączyła do NZS ponieważ, nie lubi siedzieć bezczynnie, cały czas musi coś robić. Jak sama mówi, nie mogła doczekać się 18 urodzin, aby móc oddać krew. Stara się robić to w miarę systematycznie do dzisiaj. Uwielbia teatr, miesiąc bez teatru to miesiąc stracony. Praca z dziećmi ją uspokaja, zawsze jest gotowa aby komuś pomóc, doradzić.

     Dominika Kuzia

     Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

     Dominika nie spełniła oczekiwań rodziców i zamiast zostania lekarzem studiuje Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne na III roku w Szkole Głównej Handlowej. Już od dziecka grała na pianinie i jej największą pasją była muzyka. Teraz nie wyobraża sobie miesiąca bez wyjścia na koncert. Uwielbia podróże i chętnie oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach w Londynie, który traktuje jak drugi dom. Realizację sowich pasji łączy z koordynowaniem edukacyjno-biznesowego projektu.

      Agata Hułas

      Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

      Studentka III roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w SGH. Od początku studiów silnie związana z OKFS i NZSem w ogóle. Weteranka kanałów social media, zawsze na bieżąco z memami. Z zamiłowania fotografka, gdy (jakimś cudem!) nie ma przy sobie aparatu, pstryka zdjęcia telefonem. Uwielbia muzykę, architekturę klasyczną i obrazy Van Gogha. Fanka wszelakich sportów i początkująca biegaczka. Podróżuje, kiedy tylko ma okazję. Kiedyś sprzeda lodówkę i rozpocznie wycieczkę dookoła świata. Znajduje na wszystko energię dzięki wypijaniu hektolitrów czarnej kawy.