Weronika Szczypkowska

  Koordynator projektu "Wampiriada"

  Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Siedzenie w miejscu nie jest jej mocną stroną, dlatego od zawsze angażuje się w różnego rodzaju działania, najchętniej w te związane z pomaganiem innym lub pracą z dziećmi. Bez kalendarza prawdopodobnie zgubiłaby się w życiu, dlatego nigdy się z nim nie rozstaje.  Od 2 lat związana z NZSem i projektami, z których najważniejszym dla niej jest Wampiriada. Sama stara się oddawać krew systematycznie i zachęca do tego innych. Zawsze chętnie z Tobą porozmawia, nawet jeśli nie zdążyła jeszcze wypić ukochanej czarnej kawy.

   Michał Snella

   Koordynator obchodów 100-lecia Niepodległości

   Jestem studentem drugiego roku mechaniki i budowy maszyn na Politechnice Wrocławskiej. Moja przygoda z NZSem rozpoczęła się prawie od samego początku studiów, kiedy to zafascynowany jego działalnością postanowiłem do niego dołączyć. Interesuję się historią w szczególności współczesną. W wolnym czasie wyjeżdżam i wcielam się w postać żołnierza z okresu I wojny światowej, aby będąc wyposażonym w prawdziwą broń i ślepą amunicję, wziąć udział w rekonstrukcji bitwy historycznej. Ponadto zbieram bardzo stare rzeczy będące pamiątką po minionych wiekach oraz interesuję się motoryzacją i literaturą.

   Koordynuję obchody 100-lecia niepodległości, ponieważ jest to wydarzenie związane z moimi zainteresowaniami. Jest to świetna okazja, aby zainteresować innych historią oraz wspólnie i radośnie świętować tak ważną rocznicę dla naszego narodu.

    Wiktor Zowczak

    Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

    Jestem studentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Moją największą pasją jest fotografia, w wolnym czasie poświęcam się włóczeniu z aparatem. Interesuję się również motoryzacją, w szczególności tzw. Oldtimerami. Dlaczego zostałem koordynatorem OKFS? Uważam, że to najlepszy sposób, żeby początkujący fotopasjonaci, tacy jak ja, mogli rozwijać swoje zainteresowania i przede wszystkim dobrze się bawić robiąc to, co kochają. To właśnie OKFS!

     Paweł Kościński

     Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

     Jestem studentem trzeciego roku globalnego biznesu, finansów i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W NZS zaangażowałem się od samego początku studiów. W wolnym czasie lubię wybrać się na przejażdżkę na rowerze za miasto. Uwielbiam podróżować po świecie, chętnie oglądam lub gram w piłkę nożną, nie pogardzę dobrą książką fantasy.

     Zdecydowałem się koordynować Drogowskazy Kariery, ponieważ jest to nie tylko szansa na rozwój, ale też możliwość pomocy studentom w odnalezieniu ich ścieżki zawodowej.

      Paweł Zdańkowski

      Koordynator projektu "Konkurs Konstrukcji Studenckich"

      Student Akademii Górniczo-Hutniczej rozwijający się w Ekoenergetyce. Do NZS przekonała go możliwość organizowania darmowych eventów sportowych na swojej uczelni. W tamtym czasie rozwijał swoją pierwszą rewolucyjną technologię zwalczającą krakowski smog. Następnie wkręcił się w środowisko startupowe, w którym działa od 2 lat. Teraz pracuje nad komercjalizacją technologii powstałych na krakowskich uczelniach m.in. współpracując z naukowcami i lekarzami ratuje ludziom nerki. W wolnych chwilach amator gry w tenisa.

       Wiktoria Andrukajtis

       Koordynator projektu "Prawie Kino"

       Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, silnie związana z NZSem oraz Prawie Kinem od czterech lat. Pasjonatka podróży, street artu oraz fotografii. Kocha Warszawę i wszystko, co włoskie. Jej największą pasją jest jednak kino.

        Sandra Zdobylak

        Koordynator projektu "Nic o nas bez nas"

        Uśmiechnięta marzycielka, studentka Ukrainistyki z anglistyką o profilu literaturoznawczym, miłośniczka kotów, królików i Króla Lwa. Utożsamia się z wieloma postaciami z bajek Disney’a, uwielbia jesień i wszelkie potrawy z dyni, jest entuzjastką wszystkiego co związane z USA i marzy o podróży po wszystkich 50 Stanach. Fanka tex-mex i kuchni roślinnej. W projekcie Nic o Nas bez Nas zakochała się kiedy współtworzyła go na szczeblu uczelnianym, teraz postanowiła się nim zająć we współpracy z zespołem krajowym.

         Dominika Lis

         Koordynator projektu "Wprawieni"

         Studentka prawa na Uniwersytecie Gdański, fanka dobrej organizacji. W NZS-ie działa dlatego, że nie lubi rutyny i chce robić coś więcej w czasie studiów. Efektem tego jest projekt „Wprawieni”, który ukazuje, że prawo może mieć ludzką twarz. W chwilach przerwy chętnie czyta Remigiusza Mroza.

          Karolina Chrząszcz

          Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

          Studentka I roku Zarządzania na UEP-ie, choć kto wie gdzie zobaczymy ją za rok. „NZS-owską karierę” zaczynała na UE we Wrocławiu a zdanie „Kobieta zmienną jest” dobrze ją definiuje. Karolina wzięła sobie za cel wypróbowania się w każdej dziedzinie, zarówno naukowej, sportowej jak i artystycznej, bo jak sama mówi – jedno hobby to dla niej za mało. Działaczka od najmłodszych lat, kiedy to organizowała podwórkowe koncerty dla sąsiadów, dyskoteki szkolne i apele. Uwielbia ogniska z gitarą, taniec (do końca w szpilkach!) i Michała Żebrowskiego.