Emilia Deputat

  Koordynator projektu "Wampiriada"

  Studentka III roku kierunku Ekonomiczno- prawnego na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Lubi wyzwania, więc co rusz stawia sobie nowe. Uważa, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest pokonywanie własnych słabości. Uwielbia poznawać nowych ludzi, a w drugiej osobie ceni przede wszystkim szczerość i bezpośredniość. W wolnych chwilach przegląda blogi, czyta książki i ogląda serialne (najchętniej te o tematyce prawniczej). Miłośniczka zielonej herbaty, długich spacerów, i zachodów słońca.

    Magdalena Grzywacz

    Koordynator projektu "Drogowskazy Kariery"

    Studentka trzeciego roku metod ilościowych w ekonomii i systemów informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej przygoda w NZSie zaczęła się od Wampiriady na początku studiów i od tego czasu mocno angażuje się w działalność. Jej pasją jest chodzenie po górach i podróżowanie. W wolnym czasie lubi również czytać książki i oglądać filmy (szczególnie te Marvela). Została koordynatorką DKów, ponieważ dostrzegła w tym projekcie szanse rozwoju oraz możliwość pomocy innym studentom w wyborze ich przyszłej kariery zawodowej.

      Kinga Helik

      Koordynator projektu "KoKoS"

      Studentka Politechniki Warszawskiej. Osoba o ciepłym spojrzeniu i wiecznym uśmiechu, niekwestionowana gaduła. Kocha podróżne, lubi krótkie city breaks, chce odwiedzić wszystkie europejskie stolice. Jej największym podróżniczym marzeniem jest karmienie małych kangurów w Australii oraz odkrycie rajskich plaż zachodniego wybrzeża wyspy Reunion.  Jest największą fanką swojego psa berneńczyka, serialu „How I Met Your Mother” oraz magii Świąt Bożego Narodzenia! Interesuje się psychologią, czerpie naturalną przyjemność z relacji interpersonalnych, a zgłębianie tajników ludzkiej natury stanowi dla niej największą zagadkę i przyjemność.

        Kamila Walkowiak

        Koordynator projektu "Maturalnie z NZS"

        Studentka Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki NZS-owi przekuwa wiedzę w praktykę. Projekt Maturalnie z NZS jest jej szczególnie bliski, ponieważ to właśnie jemu poświęciła najwięcej czasu podczas minionego roku akademickiego jako koordynator regionalny I. edycji wrocławskiej. Miłośniczka kina oraz literatury kryminalnej. Definiuje ją dusza społecznika, nieustanna chęć do działania, a także duża dawka uśmiechu, którym stara się zarażać wszystkich wokół.

          Kamil Nowogródzki

          Koordynator projektu "Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej"

          Fotografia jest moją największą pasją już od wielu lat. Pozwala mi ona pokazać świat widziany z mojej perspektywy innym ludziom, a jeśli przy tym odczuwają oni pozytywne emocje motywuje mnie to do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami. Obok fotografii interesuję się również kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni, jak i wszystkim co związanie jest z motoryzacją.

            Paulina Pieniak

            Koordynator projektu "Prawie Kino"

            Studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, w NZS OU UW i Prawie Kinie działa od 3 lat. Filmy kocha od dzieciństwa, kiedy zapętlała na kasecie wideo „Króla Lwa” (potem już był tylko Bergman i Wim Wenders). Razem z zespołem Centrum Krajowego Prawie Kina chce zanieść kaganek kultury pod strzechy wszystkich polskich uczelni. Wychowana w Ursusie, jest miłośniczką traktorów i Poloneza Caro, w niewielu wolnych chwilach żegluje, gra na ukulele i słucha Zbigniewa Wodeckiego. A dziecko nazwie István, bo ojciec będzie Węgrem z Budapesztu.

              Joanna Marcinkowska

              Koordynator projektu "Studencki Nobel"

              Studentka Kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wszędzie jej pełno, a kiedy jest w trybie pracy, ma 100 pomysłów na minutę. Swój pierwszy duży projekt zrealizowała w wieku 17 lat i odtąd nie może powiedzieć sobie „dość”. W NZS wciągnęła się już na pierwszym roku studiów i od tego czasu nieustannie bierze udział w organizacji różnorakich inicjatyw. Aktywnie uczestniczy w życiu swojej uczelni m.in. jako członkini komisji stypendialnej oraz Ambasadorka UAM. Od roku zaangażowana jest także w prace badawcze prowadzone na swoim wydziale. Wolne chwile spędza na rysowaniu, nauce języków obcych i planowaniu, co zjeść na obiad.

                Konrad Bochniarz

                Koordynator projektu "Studiuję Głosuję"

                Jest studentem drugiego roku „Miesi” w Szkole Głównej Handlowej. Pokochał NZS za wspaniałych ludzi, których miał przyjemność poznać. W wolnym czasie uwielbia podróżować, jak również spędzać czas na wsi, odpoczywając od wielkomiejskiego życia. Został koordynatorem projektu „Studiuje-głosuje”, ponieważ uważa, że każdy obywatel ma realny wpływ na wybór rządu, ale nie jest tego świadomy. Celem Konrada jest uświadamianie ludzi, a zwłaszcza studentów, jak ważny jest ich udział w wyborach.