Zarząd Krajowy

Maria Cholewińska
Maria Cholewińska
Przewodnicząca
Akademia Górniczo Hutnicza
Bartłomiej Hawrylak
Bartłomiej Hawrylak
Sekretarz Generalny
Uniwersytet Warszawski
Kinga Kubińska
Kinga Kubińska
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów
Szkoła Główna Handlowa
Michalina Nowak
Michalina Nowak
Wiceprzewodnicząca ds. Promocji
Uniwersytet Warszawski
Małgorzata Popiel
Małgorzata Popiel
Wiceprzewodnicząca ds. HR
Politechnika Poznańska
Karolina Karwowska
Karolina Karwowska
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów
Szkoła Główna Handlowa
Cezary Hurysz
Cezary Hurysz
Wiceprzewodniczący ds. Studenckich
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Justyna Ziemińska
Justyna Ziemińska
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów
Uniwersytet Warszawski

Biura Zarządu Krajowego

Marta Sygit
Marta Sygit
Dyrektor ds. Rozwoju
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Weronika Borek
Weronika Borek
Dyrektor ds. HR
Politechnika Wrocławska
Urszula Pieczątkiewicz
Urszula Pieczątkiewicz
Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej
Politechnika Poznańska
Katarzyna Kowalczuk
Katarzyna Kowalczuk
Dyrektor ds. Projektów
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Piotr Mazur
Piotr Mazur
Rzecznik Prasowy
Uniwersytet Warszawski
Jakub Krysiński
Jakub Krysiński
Dyrektor ds. IT
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Aleksandra Strugała
Aleksandra Strugała
Dyrektor ds. Międzynarodowych
Uniwersytet Gdański
Michał Piestrzyński
Michał Piestrzyński
Dyrektor ds. Historii i Alumnów
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Adam Zamczała
Adam Zamczała
Dyrektor ds. Studenckich
Uniwersytet Gdański
Grzegorz Baran
Grzegorz Baran
Dyrektor ds. Kontaktów z OU
Akademia Górniczo-Hutnicza
Urszula Zawadzka
Urszula Zawadzka
Dyrektor ds. Finansów
Uniwersytet Warszawski
Marcin Zieliński
Marcin Zieliński
Fotograf
Politechnika Wrocławska
Jakub Jurewicz
Jakub Jurewicz
Dyrektor ds. Prawnych
Uniwersytet Warszawski
Magdalena Sibicka
Magdalena Sibicka
Redaktor Naczelny Bloga NZS
Uniwersytet Warszawski
Marcin Waryszak
Marcin Waryszak
Dyrektor ds. Partnerów
Uniwersytet Warszawski
Mateusz Saniewski
Mateusz Saniewski
Dyrektor Centrum Analiz NZS
Uniwersytet Warszawski

Koordynatorzy Krajowi

Anna Lach
Anna Lach
Wampiriada
Uniwersytet Warszawski
Julia Kasprzak
Julia Kasprzak
Prawie Kino
Uniwersytet Warszawski
Dominika Kuzia
Dominika Kuzia
Drogowskazy Kariery
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Agata Hułas
Agata Hułas
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Komisja Krajowa

Paulina Kijewska
Paulina Kijewska

Uniwersytet w Białymstoku

@:paulina.kijewska@nzs.org.pl
Tel: +48 510 344 896
Julia Węcko
Julia Węcko

Politechnika Białostocka

@:julia.wecko@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 691 325 556
Krzysztof Konon
Krzysztof Konon

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

@:krzysztof.konon@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 668 902 517
Michał Piestrzyński
Michał Piestrzyński

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy

@:michal.piestrzynski@nzs.org.pl
Tel: +48 666 128 968
Aleksandra Wąsat
Aleksandra Wąsat

Politechnika Częstochowska

@:aleksandra.wasat@nzs.org.pl
Tel: +48 695 241 168
Patrycja Serafin
Patrycja Serafin

Uniwersytet Gdański

@:patrycja.serafin@nzs.org.pl
Tel: +48 721 016 152
Weronika Dumin
Weronika Dumin

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

@:weronika.dumin@nzs.org.pl
Tel: +48 607 381 719
Michał Hankus
Michał Hankus

Uniwersytet Śląski w Katowicach

@:michal.hankus@nzs.org.pl
Tel: +48 530 333 953
Julia Dzięcielska
Julia Dzięcielska

Uniwersytet Jagielloński

@:julia.dziecielska@nzs.org.pl
Tel: +48 791 753 434
Katarzyna Szpila
Katarzyna Szpila

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

@:katarzyna.szpila@nzs.org.pl
Tel: +48 505 938 661
Remigiusz Hercig
Remigiusz Hercig

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

@:remigiusz.hercig@nzs.org.pl
Tel: +48 517 930 800
Robert Sobala
Robert Sobala

Politechnika Krakowska

@:robert.sobala@nzs.org.pl
Tel: +48 510 535 100
Piotr Froń
Piotr Froń

Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie

@:piotr.fron@nzs.org.pl
Tel: +48 694 746 748
Patrycja Chyżyńska
Patrycja Chyżyńska

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie

@:patrycja.chyzynska@nzs.org.pl
Tel: +48 796 575 253
Marta Wysocka
Marta Wysocka

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

@:marta.wysocka@nzs.org.pl
Tel: +48 535 941 778
Jakub Krysiński
Jakub Krysiński

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

@:jakub.krysinski@nzs.org.pl
Tel: +48 505 424 357
Alan Winkiel
Alan Winkiel

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

@:alan.winkiel@nzs.org.pl
Tel: +48 880 367 190
Marcin Jarocki
Marcin Jarocki

Politechnika Poznańska

@:marcin.jarocki@nzs.org.pl
Tel: +48 728 382 766
Krzysztof Białas
Krzysztof Białas

Uniwersytet Rzeszowski

@:krzysztof.bialas@nzs.org.pl
Tel: +48 880 924 064
Damian Fiołek
Damian Fiołek

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

@:damian.fiolek@nzs.org.pl
Tel: +48 667 521 204
Joanna Grodny
Joanna Grodny

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

@:joanna.grodny@nzs.org.pl
Tel: +48 690 601 510
Mateusz Schalau
Mateusz Schalau

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

@:mateusz.schalau@nzs.org.pl
Tel: +48 667 530 775
Patrycja Sanicka
Patrycja Sanicka

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

@:patrycja.sanicka@nzs.org.pl
Tel: +48 516 988 502
Piotr Mazur
Piotr Mazur

Uniwersytet Warszawski

@:piotr.mazur@nzs.org.pl
Tel: +48 726 246 883
Anita Kulesza
Anita Kulesza

Politechnika Warszawska

@:anita.kulesza@nzs.org.pl
Tel: +48 697 558 388
Michał Walnik
Michał Walnik

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

@:michal.walnik@nzs.org.pl
Tel: +48 696 981 706
Patrycja Przybyła
Patrycja Przybyła

Uniwersytet Wrocławski

@:patrycja.przybyla@nzs.org.pl
Tel: +48 722 055 020
Weronika Borek
Weronika Borek

Politechnika Wrocławska

@:weronika.borek@nzs.org.pl
Tel: +48 502 131 065
Magdalena Ślęzak
Magdalena Ślęzak

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

@:magdalena.slezak@nzs.org.pl
Tel: +48 607 436 608

Krajowa Komisja Rewizyjna

Patryk Zaremba
Mateusz Groszyk
Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Warszawski
Anna Dzieża
Agata Kochalska
Wiceprzewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Warszawski
Bartosz Bellwon
Dawid Sikorski
Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej
Politechnika Częstochowska
Olga Zych
Hubert Kaczmarek
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Szkoła Główna Handlowa
Mateusz Grzybkowski
Jakub Ostrowski
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Wrocławski