Zarząd Krajowy

Michał Moskal
Michał Moskal
Przewodniczący
Uniwersytet Warszawski
Mateusz Groszyk
Mateusz Groszyk
Sekretarz Generalny
Uniwersytet Warszawski
Laura Laskowska
Laura Laskowska
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
Tomasz Leś
Tomasz Leś
Wiceprzewodniczący Zarządu Krajowego, Rzecznik Prasowy
Uniwersytet Warszawski
Monika Kotowska
Monika Kotowska
Wiceprzewodnicząca ds. HR
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Maria Cholewińska
Maria Cholewińska
Wiceprzewodnicząca ds. Projektów
Akademia Górniczo-Hutnicza
Jakub Krawiec
Jakub Krawiec
Wiceprzewodniczący ds. Studenckich
Uniwersytet SWPS w Warszawie

Biura Zarządu Krajowego

Justyna Ziemińska
Justyna Ziemińska
Dyrektor ds. Partnerów
Uniwersytet Warszawski
Piotr Froń
Piotr Froń
Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej
Akademia Górniczo-Hutnicza
Barbara Łuksik
Barbara Łuksik
Dyrektor Biura Prasowego
Akademia Górniczo-Hutnicza
Marta Jasiuk
Marta Jasiuk
Dyrektor ds. Promocji i IT
Politechnika Białostocka
Michalina Nowak
Michalina Nowak
Dyrektor ds. Social Media
Uniwersytet Warszawski
Bartłomiej Hawrylak
Bartłomiej Hawrylak
Dyrektor ds. Prawnych
Uniwersytet Warszawski
Jakub Ostrowski
Jakub Ostrowski
Dyrektor ds. Grantów
Uniwersytet Wrocławski
Magdalena Dimos
Magdalena Dimos
Dyrektor ds. Projektów
Uniwersytet Wrocławski
Magdalena Kleinowska
Magdalena Kleinowska
Dyrektor ds. Finansów
Uniwersytet Gdański
Emilia Lier
Emilia Lier
Dyrektor ds. Programu Rozwojowego
Uniwersytet Warszawski
Małgorzata Popiel
Małgorzata Popiel
Dyrektor ds. kontaktów z OU
Politechnika Poznańska
Bartosz Bellwon
Bartosz Bellwon
Dyrektor ds. Studenckich
Uniwersytet Gdański
Adrianna Gregorczuk
Adrianna Gregorczuk
Dyrektor ds. Międzynarodowych
Uniwersytet w Białymstoku
Paweł Barański
Paweł Barański
Dyrektor ds. Historii
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Julia Dzięcielska
Julia Dzięcielska
Dyrektor ds. Alumnów
Uniwersytet Jagielloński

Koordynatorzy Krajowi

Anna Lach
Anna Lach
Wampiriada
Uniwersytet Warszawski
Marta Sokołowska
Marta Sokołowska
Studencki Nobel
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Małgorzata Gruca
Małgorzata Gruca
Akcja Historia
Uniwersytet Warszawski
Aleksandra Szaro
Aleksandra Szaro
Prawie Kino
Uniwersytet Jagielloński
Karolina Karwowska
Karolina Karwowska
Drogowskazy Kariery
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Marta Domeradzka
Marta Domeradzka
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Jonathan Kostrzewa-Seyoum
Jonathan Kostrzewa-Seyoum
Konkurs Konstrukcji Studenckich
Akademia Górniczo-Hutnicza
Mateusz Krawczyk
Mateusz Krawczyk
Nic o Nas Bez Nas
Uniwersytet Wrocławski
Maria Dzięcielska
Maria Dzięcielska
Redaktor Naczelna Bloga NZS
Uniwersytet Jagielloński

Komisja Krajowa

Sylwia KondziorSylwia Kondzior
Uniwersytet w Białymstoku
@:sylwia.kondzior@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 885 950 312
Igor MałkowskiIgor Małkowski
Politechnika Białostocka
@:igor.malkowski@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 727 934 687
Justyna DobrzynskaJustyna Dobrzynska
Uniwersytet Medyczny w Białmstoku
@:justyna.dobrzynska@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 667 260 534
Hanna WojciechowskaHanna Wojciechowska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
@:hanna.wojciechowska@nzs.org.pl
Tel: +48 725 892 422
Dawid SikorskiDawid Sikorski
Politechnika Czętochowska
@:dawid.sikorski@nzs.org.pl
Tel: +48 609 111 195
Piotr BorostowskiPiotr Borostowski
Politechnika Gdańska
@:piotr.borostowski@nzspg.pl
Tel: +48 664 869 012
Norbert KorusNorbert Korus
Uniwersytet Gdański
@:norbert.korus@nzs.org.pl
Tel: +48 604 366 160
Katarzyna KrawiecKatarzyna Krawiec
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:katarzyna.krawiec@nzs.org.pl
Tel: +48 668 814 543
Karol KrajewskiKarol Krajewski
Uniwersytet Śląski w Katowicach
@:karol.krajewski@nzs.org.pl
Julia DzięcielskaJulia Dzięcielska
Uniwersytet Jagielloński
@:julia.dziecielska@nzs.org.pl
Tel: +48 791 753 434
Katarzyna SzpilaKatarzyna Szpila
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:katarzyna.szpila@nzs.org.pl
Tel: +48 505 938 661
Patryk BarbarowskiPatryk Barbarowski
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:patryk.barbarowski@nzs.org.pl
Tel: +48 791 450 998
Robert SobalaRobert Sobala
Politechnika Krakowska
@:robert.sobala@nzs.org.pl
Tel: +48 510 535 100
Piotr FrońPiotr Froń
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:piotr.fron@nzs.org.pl
Tel: +48 694 746 748
Kamil SnopekKamil Snopek
Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
@:kamil.snopek@nzs.org.pl
Tel: +48 537 111 689
Kamil RolekKamil Rolek
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
@:kamil.rolek@nzs.org.pl
Tel: +48 509 818 543
Katarzyna KoperaKatarzyna Kopera
Organizacja Uczelniana Uniwersytetu Medycznego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego
@:katarzyna.kopera@nzs.org.pl
Tel: +48 600 266 203
Karol GłowackiKarol Głowacki
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Oświęcimiu
@:karol.glowacki@nzs.org.pl
Cezary HuryszCezary Hurysz
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:cezary.hurysz@nzs.org.pl
Tel: +48 694 558 462
Jakub KrysińskiJakub Krysiński
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:jakub.krysinski@nzs.org.pl
Tel: +48 505 424 357
Piotr PrzybyłaPiotr Przybyła
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@:piotr.przybyla@nzs.org.pl
Tel: +48 605 675 339
Małgorzata PopielMałgorzata Popiel
Politechnika Poznańska
@:malgorzata.popiel@nzs.org.pl
Tel: +48 531 631 121
Marlena GrabiasMarlena Grabias
Uniwersytet Rzeszowski
@:marlena.grabias@nzs.org.pl
Tel: +48 725 076 179
Joanna GrodnyJoanna Grodny
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:joanna.grodny@nzs.org.pl
Tel: +48 690 601 510
Paweł BarańskiPaweł Barański
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:pawel.baranski@nzs.org.pl
Tel: +48 733 496 377
Patrycja SanickaPatrycja Sanicka
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
@:patrycja.sanicka@nzs.org.pl
Tel: +48 516 988 502
Sylwia WasiłekSylwia Wasiłek
OU Uniwersytetu Warszawskiego
@:sylwia.wasilek@nzs.org.pl
Tel: +48 661 087 855
Mateusz KujdaMateusz Kujda
Politechnika Warszawska
@:mateusz.kujda@nzs.org.pl
Tel: +48 512 950 946
Hubert KaczmarekHubert Kaczmarek
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:hubert.kaczmarek@nzs.org.pl
Tel: +48 737 803 203
Karolina PiwońskaKarolina Piwońska
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
@:karolina.piwonska@nzs.org.pl
Tel: +48 791 903 967
Katarzyna ŁyszkiewiczKatarzyna Łyszkiewicz
Uniwersytet Wrocławski
@:katarzyna.lyszkiewicz@nzs.org.pl
Tel: +48 661 132 761
Kamil KiwackiKamil Kiwacki
Politechnika Wrocławska
@:kamil.kiwacki@nzs.org.pl
Tel: +48 691 378 325
Jakub NiedźwieckiJakub Niedźwiecki
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:jakub.niedzwiecki@nzs.org.pl
Tel: +48 692 726 296

Krajowa Komisja Rewizyjna

Patryk Zaremba
Patryk Zaremba
Przewodniczący Krajowej Komisji Rewizyjnej
Politechnika Gdańska
Anna Dzieża
Anna Dzieża
Wiceprzewodnicząca Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Bartosz Bellwon
Bartosz Bellwon
Sekretarz Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Gdański
Olga Zych
Olga Zych
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Warszawski
Mateusz Grzybkowski
Mateusz Grzybkowski
Członek Krajowej Komisji Rewizyjnej
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie