Zarząd Krajowy

Michał Moskal
Michał Moskal
Przewodniczący
Uniwersytet Warszawski
Anna Gembicka
Anna Gembicka
Sekretarz Generalny
Uniwersytet Warszawski
Monika Wawrzyniak
Monika Wawrzyniak
Wiceprzewodnicząca ds. Finansów
Akademia Górniczo-Hutnicza
Pamela Bąkiewicz
Pamela Bąkiewicz
Wiceprzewodnicząca ds. HR
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Rafał Smuga
Rafał Smuga
Wiceprzewodniczący ds. Projektów
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Marta Rozkwitalska
Marta Rozkwitalska
Wiceprzewodniczący ds. PR
Uniwersytet Gdański
Joanna Gawrysiak
Joanna Gawrysiak
Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mateusz Kalinowski
Mateusz Kalinowski
Wiceprzewodniczący ds. Studenckich i Alumnów
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Biura Zarządu Krajowego

Tomasz Leś
Tomasz Leś
Rzecznik Prasowy
Uniwersytet Warszawski
Patryk Zaremba
Patryk Zaremba
Dyrektor ds. IT
Politechnika Gdańska
Mateusz Groszyk
Mateusz Groszyk
Dyrektor ds. Prawnych
Uniwersytet Warszawski
Monika Sobczak
Monika Sobczak
Dyrektor ds. Promocji
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Justyna Ziemińska
Justyna Ziemińska
Dyrektor ds. Partnerów
Politechnika Wrocławska
Jakub Ostrowski
Jakub Ostrowski
Dyrektor ds. Grantów
Uniwersytet Wrocławski

 

 

Koordynatorzy Krajowi

Ewelina Lipska
Ewelina Lipska
Studiuję-Głosuję!
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
Agata Kochalska
Agata Kochalska
Wampiriada
Uniwersytet Gdański
Norbert Korus
Norbert Korus
Akcja Historia
Uniwersytet Gdański
Oskar Leligdowicz
Oskar Leligdowicz
Ogólnopolskie Badanie Studentów
Uniwersytet Wrocławski
Katarzyna Krawiec
Katarzyna Krawiec
Studencki Nobel
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Jacek Jakubowski
Jacek Jakubowski
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Arkadiusz Sempka
Arkadiusz Sempka
Drogowskazy Kariery
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Olga Hedrych
Olga Hedrych
Młodzi w przyszłość
Uniwersytet Wrocławski
Astrid Jarosławska
Astrid Jarosławska
Prawie Kino
Uniwersytet Warszawski
Katarzyna Łyszkiewicz
Katarzyna Łyszkiewicz
Nic o Nas Bez Nas
Uniwersytet Wrocławski
Kamila Pawełek
Kamila Pawełek
Konkurs Konstrukcji Studenckich
Akademia Górniczo-Hutnicza

Komisja Krajowa

Gabriela AdamowiczGabriela Adamowicz
Uniwersytet w Białymstoku
@:gabriela.adamowicz@nzs.org.pl
Tel: +48 510 298 533
Grzegorz OgińskiGrzegorz Ogiński
Politechnika Białostocka
@:grzegorz.oginski@nzs.org.pl
Tel: +48 663 916 676
Laura LaskowskaLaura Laskowska
Uniwersytet Medyczny w Białmstoku
@:laura.laskowska@nzs.bialystok.pl
Tel: +48 504 243 677
Dawid SikorskiDawid Sikorski
Politechnika Czętochowska
@:dawid.sikorski@nzs.org.pl
Patryk ZarembaPatryk Zaremba
Politechnika Gdańska
@:patryk.zaremba@nzs.org.pl
Michał MaleszykMichał Maleszyk
Uniwersytet Gdański
@:michal.maleszyk@nzs.org.pl
Tel: +48 511 111 925
Anna DzieżaAnna Dzieża
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
@:anna.dzieza@nzs.org.pl
Tel: +48 886 222 122
Zbigniew PrzybyłkaZbigniew Przybyłka
Uniwersytet Śląski w Katowicach
@:zbigniew.przybylka@nzs.org.pl
Tel: +48 790 481 250
Julia DzięcielskaJulia Dzięcielska
Uniwersytet Jagielloński
@:julia.dziecielska@nzs.org.pl
Katarzyna KowalskaKatarzyna Kowalska
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
@:katarzyna.kowalska@nzs.org.pl
Marcin SarapataMarcin Sarapata
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
@:marcin.sarapata@nzs.org.pl
Tel: +48 601 490 404
Anna DudekAnna Dudek
Politechnika Krakowska
@:anna.dudek@nzs.org.pl
Tel: +48664585085
Maria CholewińskaMaria Cholewińska
Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
@:maria.cholewinska@nzs.org.pl
Tel: +48 698 353 568
Kamil SnopekKamil Snopek
Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej
@:kamil.snopek@nzs.org.pl
Tel: +48 535 586 905
Łukasz ŚledzińskiŁukasz Śledziński
Organizacja Uczelniana Uniwersytetu Medycznego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego
@:lukasz.sledzinski@nzs.org.pl
Tel: +48 726 494 744
Aleksandra RóżańskaAleksandra Różańska
Organizacja Uczelniana Uniwersytetu Łódzkiego Niezależnego Zrzeszenia Studentów Regionu Łódzkiego
@:aleksandra.rozanska@nzs.org.pl
Tel: +48 607 147 905
Agnieszka AmbrosiewiczAgnieszka Ambrosiewicz
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
@:agnieszka.ambrosiewicz@nzs-uam.poznan.pl
Tel: +48 663 440 694
Justyna JarosińskaJustyna Jarosińska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
@:justyna.jarosinska@nzs.org.pl
Tel: +48 694 915 096
Michał PrątnickiMichał Prątnicki
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
@: michal.pratnicki@nzs.org.pl
Tel: +48 798 940 885
Małgorzata PopielMałgorzata Popiel
Politechnika Poznańska
@:malgorzata.popiel@nzs.org.pl
Tel: +48 531 631 121
Kornelia TrelkaKornelia Trelka
Uniwersytet Rzeszowski
@:kornelia.trelka@nzs.org.pl
Tel: +48 601 387 688
Kornelia PokorskaKornelia Pokorska
Uniwersytet Szczeciński
@:kornelia.pokorska@nzs.org.pl
Tel: +48 724 864 145
Paweł BarańskiPaweł Barański
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
@:pawel.baranski@nzs.org.pl

Patrycja SanickaPatrycja Sanicka
UKSW w Warszawie
@:patrycja.sanicka@nzs.org.pl
Tel: +48 516 988 502
Tomasz LeśTomasz Leś
OU Uniwersytetu Warszawskiego
@:tomasz.les@nzs.org.pl
Tel: +48 691 606 400
Aleksandra StefanowskakAleksandra Stefanowska
Politechnika Warszawska
@:aleksandra.stefanowska@nzs.org.pl
Tel: +48 506 157 328
Aleksandra PietrakAleksandra Pietrak
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
@:aleksandra.pietrak@nzs.org.pl
Tel: +48 514 359 750
Jolanta GembickaJolanta Gembicka
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
@: jolanta.gembicka@nzs.org.pl
Tel: +48 721 023 629
Aleksandra ChołujAleksandra Chołuj
WAT im. J. Dąbrowskiego
@:aleksandra.choluj@nzs.org.pl
Tel: +48 669 275 743
Magdalena DimosMagdalena Dimos
Uniwersytet Wrocławski
@:magdalena.dimos@nzs.org.pl
Tel: +48 733 520 156
Damian MadejskiDamian Madejski
Politechnika Wrocławska
@:damian.madejski@nzs.org.pl
Tel: +48 607 329 151
Paweł GinterPaweł Ginter
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
@:pawel.ginter@nzs.org.pl
Tel: +48 694 425 435
Kamil SpędziaKamil Spędzia
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
@:kamil.spedzia@nzs.org.pl
Tel: +48 661 255 102
Monika KotowskaMonika Kotowska
UTP Bydgoszcz
@:monika.kotowska@nzs.org.pl
Tel: +48 604 678 164

Krajowa Komisja Rewizyjna

Ewa Czeremużynska
Ewa Czeremużynska
Przewodnicząca KKR
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katarzyna Widziszowska
Katarzyna Widziszowska
Wiceprzewodnicząca KKR
Uniwersytet Wrocławski
Karol Malinowski
Karol Malinowski
Sekretarz KKR
Uniwersytet Gdański
Magdalena Pieczyńska
Magdalena Pieczyńska
Członek KKR
Politechnika Warszawska
Kamil Wrzaskowski
Kamil Wrzaskowski
Członek KKR
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu