Daniel Olszewski

  Dyrektor ds. Prawnych

  Student prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W poprzedniej kadencji Sekretarz. Fanatyk NZSu w każdym jego wydaniu. Twierdzi, że pytanie jego o zainteresowania jest równie skuteczne, co łowienie ryb siłą woli. Bardziej jest ciekawy świata oraz ludzi. Jednego miesiąca będzie chciał zgłębić tajniki czarnych dziur, dziergania swetrów i opowiadać o obronie koniecznej w prawie, a w innym miesiącu zacznie łowić ryby (oczywiście siłą woli), strzelać z procy, a nawet tańczyć Macarenę. Uśmiechnięty, pozytywny i oferujący dobre słowo dla innych kroczy z pewnością siebie pod prąd rzeki zwanej Życiem.

    Wojciech Wiśniewski

    Dyrektor ds. IT

    Student Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Jego otwarte podejście do ludzi i stała chęć do rozmowy pozwala wybrnąć nawet z najtrudniejszych sytuacji. Na stałe zakochany w filozofii smakosz coca-coli z krztą gentelmen’a w serduszku.

      Aleksandra Kupczyk

      Dyrektor ds. Finansów

      Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Do NZSu dołączyła w październiku 2017, a przez ostatni rok swoje doświadczenie zdobywała pełniąc funkcję Wiceprzewodniczącej ds. finansowych NZS UG. Obecnie Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej NZS UG. Uwielbia podróże, szczególnie te w nieznane.

        Aleksander Tenderenda

        Dyrektor ds. Alumnów

        Student V roku Historii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Naukowo zajmujący się stosunkami polsko-rosyjskimi XX wieku. W chwilach wolnych rekonstruktor historyczny okresu Słowian i Wikingów i podróżnik.

          Łukasz Edward Rynkowski

          Dyrektor ds. Archiwum

          Student IV roku Historii na Uniwersytecie Gdańskim. Pasjonat dziejów najnowszych, godzinami zagłębiający się w książkach i artykułach. W chwilach wolnych baczny obserwator sceny politycznej oraz fan podróży autostopem.

            Damian Artur Kowalczyk

            Koordynator 40-lecia NZS

            W 2018 roku obronił tytuł licencjata ze specjalizacją innowacji w przedsiębiorstwach na Uczelni Łazarskiego, a obecnie kontynuuje naukę na kierunku ekonomia. Jest bardzo charyzmatyczną i wytrwałą osobą. Zawsze z największą starannością wykonuję postawione przez siebie cele. Ma głowę pełną pomysłów, którą wykorzysta do zorganizowania obchodów rocznicy powstania naszej organizacji! W wolnych chwilach interesuję się piłką nożną, a jego ulubiona drużyna to Real Madryt.

              Filip Bieńkowski

              Dyrektor Centrum Analiz

              Student Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Związany z NZSem od początku studiów. Miłośnik liczb, amator wykresów, wielbiciel efektywnej organizacji czasu, fanatyk produktywności i koneser spanka (w tym drzemek!). W wolnych chwilach nie pogardzi także jazdą na rolkach czy partyjką w Football Managera.

                Krzysztof Wencel

                Dyrektor ds. Studenckich

                Absolwent historii na Uniwersytecie Gdańskim. Zafascynowany powstaniem warszawskim. Nigdy nie śpi – jeśli akurat nie pomaga innym ludziom, to analizuje tabelki i statystyki Arki Gdynia, za którą dałby się pokroić. Specjalista od spraw niemożliwych. Po godzinach kowboj i teoretyk życia.

                  Karolina Karczmarek

                  Pełnomocnik ds. Wsparcia Osób Niepełnosprawnych

                  Studentka Socjologii i Człowieka w Cyberprzestrzeni na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Do NZS dołączyła w 2016 roku. Pełniła funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów i Wiceprzewodniczącej ds. PR na NZS UKSW. Pasjonatka tabelek, analizy badań społecznych oraz pomocy studentom i osobom niepełnosprawnym.

                    Robert Seweryn Krawczak

                    Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej

                    Student Dziennikarstwa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pasjonat górskich wspinaczek, sportów ekstremalnych, muzyki, e-sportu. Od zawsze zajmuje się sprawami społecznymi środowisk do których należy. W wolnym czasie zasiada w ogródku z kubkiem gorącej czekolady, gdzie ucieka w magiczny świat książek.

                      Paweł Ożga

                      Dyrektor ds. Międzynarodowych

                      Miłośnik podróży oraz spędzania wspólnie czasu ze znajomymi. Z NZS-em związany od początku swojej studenckiej przygody. Nie lubi nudy. Wyznaje zasadę, że marzenia są po to by je realizować. W wolnym czasie przewodnik i kierowca czołgu w Wilczym Szańcu.

                        Daniel Demczuk

                        Dyrektor ds. Social Media

                        Student Informatyki na Politechnice Białostockiej. Istna kopalnia pomysłów, dla którego dzień bez wymyślenia czegoś nowego i wprowadzenia tego w życie to dzień stracony. Nałogowo czyta książki, pisze kody, tworzy grafiki i przegląda Internet. Wszędzie go pełno i gdyby miał możliwość to spędzał by każdy dzień dwa razy.

                          Miriam Stube

                          Dyrektor ds. Identyfikacji Wizualnej

                          Miriam, dla znajomych Mela- swój pseudonim zawdzięcza aktywnemu trybowi życia towarzyskiego. W wolnych chwilach studentka Politechniki Wrocławskiej. Jeśli ma wybrać sen lub obowiązki, wybierze to drugie. Nikt nie wie skąd bierze te pokłady energii. Zawsze i wszędzie czuje nieodpartą potrzebę pomagania innym. Fascynatka spółgłoski rotarycznej i fotograf z przypadku. Pasjonatka podróży po świecie- jeśli szukasz osoby na wyprawę do Gagauzji daj jej znać, chętnie rozpatrzy tę propozycję!

                            Adam Zamczała

                            Rzecznik Prasowy

                            Student historii na Uniwersytecie Gdańskim, który choć jest już na wylocie swojej akademickiej kariery, to nadal w sercu leży mu dobro organizacji. Zdarza mu się brylować na socialowych salonach swoim tajemniczym uśmiechem i wybitnie nieśmiesznym dowcipem, ale przeważnie ogląda zdjęcia słodkich krów lub poświęca się swoim zainteresowaniom, które mieszczą się określeniu „interesuję się wszystkim, czyli niczym”.

                              Alicja Książek

                              Dyrektor ds. Realizacji Projektów

                              Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoją miłość do projektów odkryła działając w NZS-ie od początku swoich studiów i to w tym kierunku zamierza się dalej kształcić. Jest zawsze w pełni zaangażowana w to co robi i lubi podejmować się nowych wyzwań. Uwielbia działalność w różnych obszarach organizacji i może to właśnie dlatego tak polubiła projekty. Poza działalnością w NZS-ie nie wyobraża sobie tygodnia bez zagrania chociaż jednego utworu na fortepianie, który towarzyszy jej od 4-go roku życia.

                                Aleksandra Mróz

                                Dyrektor ds. Finansowania Projektów

                                Studentka Analityki Gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z NZSem. Nie wyobraża sobie zimy bez szusowania po stokach, a lata bez podziwiania pięknego połączenia gór i morza na Bałkanach. Każdą wolną chwilę stara się spędzać wśród ludzi, pod warunkiem, że akurat nie pochłania jej dobry kryminał.

                                  Łukasz Kierlanczyk

                                  Dyrektor ds. Partnerów

                                  Student Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Środowiska, specjalność: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo. Do NZSu dołączył w listopadzie 2018 r. Wtedy też został Koordynatorem XII edycji Drogowskazów Kariery na Politechnice Warszawskiej, która zakończyła się bardzo dużym sukcesem. Swój wolny czas chętnie poświęca na naukę języków obcych, które są jego największa pasją. Marzy o zostaniu poliglotą. Uwielbia Warszawę, dobrą kuchnię, podróże oraz chętnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i działalność w NZSie.

                                    Patryk Glaba

                                    Dyrektor ds. Grantów

                                    Student Przedsiębiorczości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoją przygodę z NZSem rozpoczął od Wampiriady, której był dwukrotnie koordynatorem na swojej uczelni. Jest osobą otwartą na nowe kontakty i lubiącą nowe wyzwania. Interesuje się piłką nożną oraz uwielbia słuchać muzyki, a szczególnie rapu. Lubi oglądać filmy i seriale, a także czytać książki o tematyce kryminalno – psychologicznej. Wolne chwile poświęca na wyjścia ze znajomymi, bo nie ma nic lepszego jak kontakt z innymi ludźmi!

                                      Kamila Pasternak

                                      Dyrektor ds. HR

                                      Studentka III roku ekonomii społecznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jeśli pomyślisz o wulkanie podczas erupcji, który zamiast lawy wypluwa pozytywną energię i entuzjazm, właśnie to będzie jej synonimem. Ma milion pomysłów na minutę i chętnie podejmie się wcielenia w życie nawet najbardziej szalonego pomysłu. Uwielbia podróżować. Do 30stki chciałaby odwiedzić każdy kraj – przynajmniej w Europie. Uważa, że byłaby świetnym przewodnikiem i planerem podróży, więc z niecierpliwością czeka na NZSowe wyjazdy. Inspirują ją ambitni ludzie i to właśnie od nich codziennie uczy się, jak stawać się coraz lepszą wersją samej siebie.

                                        Joanna Bania

                                        Dyrektor ds. Kontaktów z OU

                                        Studentka V roku Akademii Górniczo-Hutniczej. Mimo technicznego kierunku, w głębi serca jest humanistką. Lubi się zaszyć w cichym zakątku z dobrą książką. Ale to od ludzi czerpie energię do życia i to ludzie nakręcają ją do działania! Jej pasją jest zarażanie radością innych. I jeszcze kropki. Wszystko co w kropki.

                                          Justyna Kołodziej

                                          Dyrektor ds. Rozwoju

                                          Studentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Z NZS-em związana od pierwszych chwil na studiach. Angażuje się w różnego rodzaju działania, związane z pomaganiem innym lub pracą z dziećmi. Zawsze mocno dopinguje swoją drużynę – FC Barcelonę! Uwielbia podróże, książki i poznawanie nowych osób. Zawsze chętna do rozmowy i pomocy!

                                            Róża Gajek

                                            Koordynator Programu Rozwojowego

                                            Studentka I roku II stopnia kulturoznawstwa. Miłośniczka kolorowych skarpet, teatru, filmów oraz spontanicznych podróży. Uwielbia pracować z ludźmi i planować kolejne akcje. Uwielbia prowadzić szkolenia, zwłaszcza te podczas których trzeba zbudować wieżę z makaronu. Zna wszystkie piosenki Disneya i filmy Tarantino.