Jakub Jurewicz

  Dyrektor ds. Prawnych

  Kuba jest studentem III roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Mimo tego że studiuje prawo to nie chodzi cały czas w marynarce i nie pije sojowego latte. Fan heavy metalu i zapalony miłośnik historii. Oddany sprawie i idei NZS-u.

   Małgorzata Cholewińska

   Dyrektor ds. Partnerów

   Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim, przyszła magister socjologii. Od wielu lat zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną. Na co dzień gaduła, miłośniczka polskiego rocka, Realu Madryt i papieża Franciszka. Uwielbia poznawać nowych ludzi i z nimi współpracować W Zespole Krajowym NZS pełni funkcję dyrektora ds. Partnerów.

    Urszula Zawadzka

    Do NZSu dołączyła w kwietniu 2016 roku. Od maja 2017 jest wiceprzewodniczącą NZS UW ds. Finasowych. Oprócz tego, studiuje na 3 roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Poza studiami i NZSem jej pasją jest nauka języków obcych, a także historia. Gdy udaje się znaleźć troszkę czasu, udziela się jako przewodnik-wolontariusz w Muzeum Powstania Warszawskiego. Chwilę oddechu od codzienności znajduje poprzez aktywny wypoczynek, najlepiej tańcząc.

      Grzegorz Baran

      Dyrektor ds. Kontaktów z OU

      Student Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 3 lat związany z NZSem. Integracja i kontakt z ludźmi nie są mu obce, dlatego w swojej działalności społecznej zaangażował się w sprawy HR. W wolnym czasie wielbiciel seriali oraz muzyki popularnej.

       Adam Zamczała

       Dyrektor ds. Studenckich

       Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia. Uwielbia sączyć yerba mate, nienawidzi brudnych kubków. W wolnym czasie studiuje historię na Uniwersytecie Gdańskim, z kolei w NZSie trzyma pieczę nad sprawami społeczno-studenckimi i jednocześnie zajmuje stanowisko Sekretarza NZS UG.

        Michał Piestrzyński

        Dyrektor ds. Historii i Alumnów

        Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

         Aleksandra Strugała

         Dyrektor ds. Międzynarodowych

         Studentka piątego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Finanse Międzynarodowe na Uniwersytecie Gdańskim. Miłośniczka jedzenia i gotowania oraz dobrych seriali. Uwielbia fotografię, modę i dobrą muzykę. Nie znosi nudy, dlatego ciągle poszukuje nowych hobby i pasji. Debiutująca pasjonatka Norwegii i języka norweskiego. Dba o finanse NZS UG.

          Patrycja Serafin

          Dyrektor ds. Social Media

          Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje. W wolnych chwilach Przewodnicząca NZS UG.

           Jakub Krysiński

           Dyrektor ds. IT

           Student kierunku informatyka i agroinżynieria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Z NZS związany niemal od początku swojej przygody na studiach, wybrany po raz drugi na przewodniczącego swojej Organizacji Uczelnianej. Miłośnik podróży tych małych jak i tych dużych. Słuchacz muzyczny do Slayer-a po Boys-ów. W wolnych chwilach gra na gitarze w zespole chóralnym, powinien pisać magisterkę, fan poznańskiego sportu żużlowego. Taki artysta co zostaje z głową na ziemi.

            Piotr Mazur

            Rzecznik Prasowy

             Katarzyna Kowalczuk

             Dyrektor ds. Projektów

             Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Działalność w NZSie łączy ze studiami i pracą, stara się wykorzystać czas do maksimum, by ciągle się rozwijać. Czarny kolor towarzyszy jej codziennie i przejawia się w jej zamiłowaniu do czarnej kawy, czarnego stroju jak i czarnego humoru. W wolnym czasie ogląda seriale i oddaje się muzycznym ucztom. Aktualnie stoi przed trudnym życiowym wyborem – czy wykupienie dostępu do Netflixa przed licencjatem jest na pewno dobrym pomysłem.

              Urszula Pieczątkiewicz

              Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej

              Studentka Logistyki na Politechnice Poznańskiej. W poprzedniej kadencji Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów. Wolny czas dzieli między podróże, dobre jedzenie i książki. Chętnie częstuje znajomych hermetycznymi żarcikami. Zawsze wysłucha i pomoże.

               Magdalena Sibicka

               Redaktor Naczelny Bloga NZS

               Studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia podróżować, zwiedzać zwłaszcza w towarzystwie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i uczy się języka włoskiego.

                Weronika Borek

                Dyrektor ds. HR

                Jest studentką Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Właściwie wszystkiego o niej da się dowiedzieć po zawartości jej plecaka – nigdy nie rozstaje się z książką (najlepiej fantastyczną), a od pierwszego semestru studiów również z laptopem. Od niego i programowania szybko uzależniła się tak bardzo jak od dobrych powieści. Pomiędzy tym wszystkim można znaleźć bilety PKP, zawsze też ma ze sobą marker, jak przystało na osobę, która często jeździ autostopem.

                 Marta Sygit

                 Dyrektor ds. Rozwoju

                 Jest studentką IV roku psychologii na UAM. Oprócz szeroko pojętej psychologii rozwoju człowieka, interesuje ją taniec, śpiew oraz nauka języków obcych. Znawczyni gastronomicznej mapy Poznania chętnie oddaje się hedonistycznej czynności jedzenia na mieście. W wolnych chwilach najbardziej lubi spać, przytulać się oraz imprezować z przyjaciółmi.