Robert Krawczak

  Rzecznik Prasowy

  Student Dziennikarstwa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pasjonat górskich wspinaczek, sportów ekstremalnych, muzyki, quidditcha i wielu innych. Już w gimnazjum interesował się sprawami społecznymi i organizacyjnymi, wtedy też rozpoczął swoją przygodę z mediami. Na co dzień zapalony prezenter radiowy. W wolnym czasie zasiada w ogródku z kubkiem gorącej czekolady, gdzie ucieka w magiczny świat książek.

   Maciej Miłosz

   Dyrektor ds. Prawnych

   Maciej Miłosz – Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Z NZSem, a w szczególności z Sekcją Debat NZS UW, której obecnie jest koordynatorem, jest związany od początku studiów. Miłośnik Bałkanów, który lubi słuchać muzyki z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Interesuje się historią XIX i XX wieku, sportem, a w szczególności piłką nożną i piłką ręczną, w której spełnia się jako sędzia. Kibic Legii Warszawa i Azotów Puławy.

    Joanna Skarul

    Dyrektor ds. Finansów

    Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Swoją przygodę z NZSem rozpoczęła w 2016 roku jako członek ekipy projektowej Wampiriady. Od maja 2017 roku pełni funkcję Wiceprzewodniczącej ds. Finansów NZS SGH. W wolnych chwilach pracuje dorywczo, chodzi na mecze siatkówki lub korzysta z atrakcji Warszawy. Fanka seriali i filmów, szczególnie w czasie sesji.

     Dominika Kuzia

     Dyrektor ds. Identyfikacji Wizualnej

     Studentka Analizy danych – Big Data w Szkole Głównej Handlowej. Członek Niezależnego Zrzeszenia Studentów z 3-letnim stażem. Jej największą pasją jest gra na pianinie i brytyjski rock.  Uwielbia podróże (w szczególności autostopem)  i chętnie oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach w Londynie, który jest jej drugim domem.

      Klaudia Ripa

      Dyrektor ds. Social Media

      Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a w zasadzie to jego absolwentka. Dzięki działalności w NZS odkryła, że Instagramy i Facebooki to nie tylko dobra zabawa, ale też i sposób na życie. Jeśli potrzebujesz pilnie się z kimś skontaktować to ona jest tą osobą, która telefonu nie odstępuje nawet na krok, więc wiedz, że odbierze o każdej porze dnia i nocy. Uwielbia gotować i robić zdjęcia, a te połączenie sprawia, że głodny nie powinien oglądać jej Instastory. Artystyczna dusza. Śpiewa zawsze i wszędzie, ale chwila.. jeśli śpiewa i gotuje to czy oznacza to, że gotuje śpiewająco?

       Klaudia Rogalska

       Dyrektor ds. Grantów

       Studentka II roku kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jest otwarta, kreatywna i bardzo ciekawa świata. W internecie znajdzie wszystko – wystarczy podać słowo klucz. Wyznaje zasadę: dzień spędzony w samotności to dzień stracony. Jej motorem do pracy jest uśmiech drugiego człowieka.

        Marcin Waryszak

        Dyrektor ds. Partnerów

        Student trzeciego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Matematycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Otwarty na nowe pomysły i zawsze w pełni zaangażowany we współpracę z partnerami. Doświadczenie w tym zakresie zbiera od początku swojej działalności w NZS, czyli od 2016 roku. Pod kątem studiów rozwija się w Kole Naukowym Strategii Gospodarczej Uniwersytetu Warszawskiego. Wolne chwile spędza czytając literaturę współczesną. Uprawia też sport, najchętniej żeglarstwo – na Morzu Bałtyckim i Wielkich Jeziorach Mazurskich. Niepomyślne wiatry są mu niestraszne i nie zniechęcają do działania.

         Wojciech Kawula

         Dyrektor ds. HR

         Człowiek pełen paradoksów. Mówią na niego Kawa. Tymczasem znacznie chętniej popija herbatę. Wolne chwile lubi spędzać nad wodą. I mimo że nie jest specjalistą w łowieniu ryb, potrafi przyrządzić pstrąga, którym nie powstydziłby się Modest Amaro. Jest człowiekiem spokojnym i opanowanym. Lubi słuchać refleksyjnej muzyki i… ryku rozpędzających się silników oraz rapu. Dopingując swoją ulubioną drużynę, potrafi przekrzyczec niejednego kibica na stadionie żużlowym. Dlaczego został HRem? Uważa, że nie ma nic lepszego niż ludzie. Zawsze życzliwy i chętny do rozmowy, chętnie wspiera integrację członków NZS.

          Miriam Stube

          Dyrektor ds. Kontaktów z OU

          Miriam, dla znajomych Mela- swój pseudonim zawdzięcza aktywnemu trybowi życia towarzyskiego. W wolnych chwilach studentka Politechniki Wrocławskiej. Jeśli ma wybrać sen lub obowiązki, wybierze to drugie. Nikt nie wie skąd bierze te pokłady energii. Zawsze i wszędzie czuje nieodpartą potrzebę pomagania innym. Fascynatka spółgłoski rotarycznej i fotograf z przypadku. Pasjonatka podróży po świecie; jeśli szukasz osoby na wyprawę do Gagauzji daj jej zna, chętnie rozpatrzy tę propozycję!

           Magdalena Rączka

           Dyrektor ds. Rozwoju

           Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalności Biznes Międzynarodowy, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od 5 lat aktywnie zaangażowana w działalność non-profit, w tym 2 lata w NZS-ie. Uwielbia podróżować, szczególnie interesują ją kierunki wschodnie. Jej pasją są  książki, czytanie uważa za jedno z najbardziej rozwijających zajęć.  Na co dzień promuje zdrowy i aktywny tryb życia, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki.

            Michał Walnik

            Dyrektor Centrum Analiz NZS

            Student czwartego roku Metod Ilościowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Centrum Analiz NZS traktuje jako szansę na sprawdzenie w praktyce wiedzy nabytej w czasie studiów. W wolnych chwilach męczy sąsiadów grając wieczorami na gitarze, biega mając nadzieję kiedyś pokonać maraton oraz czytuje literaturę popularnonaukową, aby zawsze trzymać w rękawie kilka ciekawostek, którymi można zabłysnąć w towarzystwie.

             Conrad Cichulski

             Dyrektor ds. Historii i Alumnów

             Student IV roku Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Większość swojego czasu spędza na uczelni rozwiązując problemy studentów. W czasie wolnym amator fotografii, basista i fan gier strategicznych.

              Stefania Zdral

              Dyrektor ds. Międzynarodowych

              Studentka III roku psychologii na UW, której wróżbiarka powiedziała, że nie będzie pracować w zawodzie związanym w kierunkiem. To może współprace międzynarodowe okażą się pomysłem na przyszłość? Nie marzy, a układa Bucket List. Niedawno postawiła przed sobą wyzwanie, aby przed 25tymi urodzinami stanąć na każdym kontynencie (poza Antarktydą) – 4 done, 2 to go!

               Milena Adamczyk

               Dyrektor ds. Studenckich

               Studentka trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z NZS-em związana od początku swojej studenckiej przygody. W wolnych chwilach (o ile czasem taka się przytrafi) uwielbia czytać literaturę – szczególnie o psychologicznych zawiłościach ludzkiej natury.  Kiedy nie czyta i nie mówi, uwielbia słuchać i inspirować się otaczającymi ją ludźmi.  Dobro drugiego człowieka, w szczególności studenta, uważa za wartość nadrzędną.

                Diana Kuczyńska 

                Dyrektor ds. Wsparcia Osób Niepełnosprawnych

                Diana jest studentką IV roku pedagogiki specjalnej. Świeżo upieczony pedagog specjalny, niedługo logopeda. Specjalizuje się w poprawnej wymowie oraz języku migowym. Aktywnie działająca w środowisku akademickim i społecznym na rzecz osób niepełnosprawnych. Dba o PR NZS UMK. W wolnych chwilach – przewodnik po Toruńskiej starówce.

                 Joanna Jazgar

                 Dyrektor ds. Nowych Inicjatyw

                 Studentka trzeciego roku Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Poznańskiej. Przygodę z projektami rozpoczęła jako koordynatorka zbiórki rzeczy dla Domu Dziecka. Kocha pomagać innym i podejmować nowe wyzwania. Bywa roztrzepana, przez co niektórzy pilnują czy przypadkiem nie wpadnie pod tramwaj. W wolnych chwilach rysuje, pisze, biega lub po prostu spędza czas z przyjaciółmi. Jej znakiem rozpoznawczym jest zapewne jej uśmiech.

                  Magdalena Ślęzak

                  Dyrektor ds. Projektów

                  Studentka Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Śmiało może powiedzieć, że większość studiów poświęciła NZSowi. Jej pasją jest Wrocław- w wolnych chwilach odkrywa jego nieznane zakamarki oraz zagłębia się w jego historię.  Chociaż ubóstwia leżenie w łóżku, większość czasu spędza poza domem. Posiada dwie urocze świnki morskie: Tupaka i Propsika.

                   Dominika Woźniak

                   Dyrektor ds. Projektów Lokalnych

                   Miłośniczka kotów, literatury, szeroko rozumianej kultury i dobrego jedzenia. Pasjonuje ją świat, uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Nie lubi nudy, za to chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest jednocześnie nianią, wychowawcą, artystką, kurą domową, dyrektorem i studentką neurobiopsychologii oraz pracy socjalnej. Nadal nie wie, co chce robić, kiedy dorośnie.

                    Piotr Krause

                    Koordynator "Tour de NZS"

                    Student 3 roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Interesuje się kalisteniką, muzyką oraz poznawaniem kuchni włoskiej i azjatyckiej. W wolnym czasie czyta książki i zajmuje się gotowaniem.