Justyna Ziemińska

  Dyrektor ds. Partnerów

  Studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku studiów działa w organizacjach studenckich, gdzie realizuje się pracując w grupie i na rzecz grupy. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca szczególnie w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i słuchać muzyki, a najbardziej ceni sobie czas spędzony poza miastem w lesie czy w górach.

   Piotr Froń

   Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej

   Student Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Szalony członek gildii graczy w Quidditcha. Kolekcjonuje błyskotliwe cytaty oraz czytać ciekawe książki (gdyby tylko mógł, pobiegłby na ratunek Pani Jeziora). Miłośnik wszelkiej maści aktywności fizycznej.

    Barbara Łuksik

    Dyrektor Biura Prasowego

    Studentka Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej. Przejawia zamiłowanie do książek Harlana Cobena i muzyki Lao Che. Co najmniej raz w miesiącu ogląda „The fall” pana Singh’a oraz jak na dyrektora spraw związanych z PR nie przystało, nie używa Instagrama (plotki mówią, że to się wkrótce zmieni).

     Marta Jasiuk

     Dyrektor ds. Promocji i IT

     Studentka Informatyki na Politechnice Białostockiej. Od około roku zakochana w mediach i promocji, gdzie znalazła zastosowanie dla swojego wrodzonego perfekcjonizmu. Jej dewiza to: „Jeśli działać, to zawsze na 100%”. W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem, czytaniem książek i najróżniejszymi akcjami społecznymi.

      Michalina Nowak

      Dyrektor ds. Social Media

      Misia jest studentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na UW, w ramach których kończy Romanistykę. Przez sprawowanie funkcji związanych z promocją, uzależniła się od telefonu, a pierwszą rzeczą, którą robi po obudzeniu jest sprawdzenie fejsa. Oprócz social mediowego zacięcia lubi opowiadać suche żarty, tańczyć i spisywać swoje myśli na papier.

       Bartłomiej Hawrylak

       Dyrektor ds. Prawnych

       Student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Wszelkie arkana prawne nie są mu obce, ale jego prawdziwą pasją są architektura i historia. Koneser klasyki kina komediowego PRL-u i amerykańskiej muzyki lat 60 i 70. Haussmannowiec. W wolnych chwilach nie pogardzi dobrym zagranicznym dramatem psychologicznym. Oddany sprawie i idei NZS.

        Jakub Ostrowski

        Dyrektor ds. Grantów

        Student Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W życiu ceni sobie szczerość, pracowitość i kompetencje swoich współpracowników. Sam cierpi na pracoholizm i na dawanie siebie wszystkim. Wieczny poszukiwacz wolnego czasu, którego największym marzeniem jest posiadać kiedyś pieczątkę na pieczątce „Główny Księgowy”.

         Magdalena Dimos

         Dyrektor ds. Projektów

         Studentka filologii polskiej oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. W NZSie zajmuje się projektami. Chętna do pomocy, jak i integracji o każdej porze dnia i nocy. W wolnym czasie czyta, ogląda ulubione seriale i spotyka się z przyjaciółmi.

          Magdalena Kleinowska

          Dyrektor ds. Finansów

          Studentka trzeciego roku Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Dołączyła do NZS UG przez nadmiar wolnego czasu w maju ubiegłego roku, a rok później została Wiceprzewodniczącą ds. Finansów. Poza liczeniem pieniędzy pasjonuje się ich wydawaniem – szczególnie na buty i bilety na koncerty.

           Emilia Lier

           Dyrektor ds. Programu Rozwojowego

           Studentka iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonatka podróży oraz dobrej muzyki, z którą przygodę rozpoczęła nauką gry na pianinie w wieku 5 lat. Emilia jest bardzo pomocna i energiczna – z pewnością znajdziecie ją na większości dostępnych wolontariatów w Warszawie. Poza społecznie-aktywnym stylem życia, lubi czasem wyciszyć się i sięgnąć po dobrą książkę.

            Małgorzata Popiel

            Dyrektor ds. kontaktów z OU

            Studentka Inżynierii Biomedycznej na Politechnice Poznańskiej. Z NZS-em związana od końca 2013 roku. W wolnej chwili rysuje, studiuje języki obce, słucha dobrej muzyki lub przeczyta dobra książkę. Ponadto w jej domu można znaleźć całą masę rożnych gatunków herbat. A największym marzeniem jest podroż do Korei Południowej.

             Bartosz Bellwon

             Dyrektor ds. Studenckich

             Student ostatniego roku Administracji II stopnia, a wcześniej absolwent kierunku International Business na Uniwersytecie Gdańskim. Do NZSu przyciągnęły go m.in. ciekawe debaty, które również zapragnął organizować, choć nigdy by nie przypuszczał, że aż tak dobrze się w nim odnajdzie. Żywo zapalony sprawami społeczno-studenckimi, którymi m.in. jako Sekretarz NZS UG cały ostatni rok się zajmował. Prywatnie interesuje go wiele rzeczy, jednak największą wagę przykłada do muzyki – poza NZSem kruszy sufity wraz z zespołem Maholix, którego jest gitarzystą.

              Adrianna Gregorczuk

              Dyrektor ds. Międzynarodowych

              Studentka studiów magisterskich w Instytucie Socjologii i Kognitywistyki Uniwersytetu w Białymstoku. Od liceum jest bardzo silnie związania z różnymi formami działalności społecznej, a od tego roku stwierdziła, że przekaże swoje doświadczenie innym i uczyni wszystko, aby zaktywizować i wesprzeć ogólnopolskie środowisko studenckie. Adrianna jest edukatorem międzykulturowym, interesuje się zagadnieniami związanymi ze wzrostem społeczeństwa obywatelskiego, funkcjonalnymi modelami zmienności, współczesnymi problemami społeczeństwa polskiego oraz arabistyką. Otwarta na różne kultury, ideologie, systemy normatywne, schematy myślowe podróżuje po świecie.

               Paweł Barański

               Dyrektor ds. Historii

               Zaangażowany społecznie student Historii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od pierwszego roku udzielał się wszędzie gdzie mógł, przez co zdobył niemałe doświadczenie pozyskane w wielu organizacjach studenckich Uwielbia czytać książki, grać na gitarze oraz interesuje się motoryzacją.

                Julia Dzięcielska

                Dyrektor ds. Alumnów

                Studiuje International Management Double Degree na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Reutlingen University. Od czasu gimanzjum angażuje się i wspriera wartościowe projekty społeczne i wolontaryjne. Przewodnicząca NZS UJ, członek Samorządu Studentów UJ i wolontariusz Zakonu Maltańskiego. Od sześciu lat trenuje rugby, w którym zdobyła m.in. tytuł wicemistrzyni Polski w Beach Rugby. Uwielbia podróże i dobrą lekturę. Od lat niezmiennie zachwycona magicznym Krakowem.