Mateusz Saniewski

  Dyrektor Centrum Analiz NZS

  Student trzeciego roku fizyki na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku swych studiów jest aktywnie zaangażowany w sprawy studenckie i działalność społeczną. W NZS zajmuje się sprawami publiczno-społecznymi. Urodzony miłośnik nauki, o której może opowiadać godzinami bez wytchnienia. Swoją pasję do badań i obserwacji realizuje przez pracę w laboratoriach i Centrum Analiz. Trudności i przeciwności losu są dla niego paliwem do wytężonej i jeszcze cięższej pracy. Wolne chwile uwielbia spędzać w gronie przyjaciół i rodziny, z którymi to zwiedza nowe, nieznane i nieodkryte miejsca.

   Marcin Zieliński

   Fotograf

   W wolnym czasie student III roku informatyki na Politechnice Wrocławskiej, z dnia na dzień zapalony fotograf relacjonujący wydarzenia we Wrocławiu i w całej Polsce. Inspirują go reportaże, szczególnie kadry na których wiele się dzieje. Dzięki pasji poznaje nowe osoby i miejsca, a od niedawna poszukuje chwili na odwiedzenie Włoch i Hiszpanii. Mimo kierunku technicznego, często szpera w internecie za nowinkami z świata social media i marketingu.

    Marcin Waryszak

    Dyrektor ds. Partnerów

    Student drugiego roku Międzykierunkowych Studiów Ekonomiczno-Matematycznych na Uniwersytecie Warszawskim. We współpracę z Partnerami zaangażowany od początku swojej działalności w NZS, czyli od 2016 roku. Stale się w tym rozwija i zdobywa nowe umiejętności. Wolne chwile spędza czytając literaturę współczesną lub rozwiązując zadania z matematyki. Za swoją pasję uważa żeglarstwo, które uprawia na Zalewie Zegrzyńskim i Wielkich Jeziorach Mazurskich. Niepomyślne wiatry są mu niestraszne i nie zniechęcają do działania.

     Magdalena Sibicka

     Redaktor Naczelny Bloga NZS

     Studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia podróżować, zwiedzać zwłaszcza w towarzystwie przyjaciół. W wolnych chwilach lubi czytać książki i uczy się języka włoskiego.

      Jakub Jurewicz

      Dyrektor ds. Prawnych

      Kuba jest studentem III roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Mimo tego że studiuje prawo to nie chodzi cały czas w marynarce i nie pije sojowego latte. Fan heavy metalu i zapalony miłośnik historii. Oddany sprawie i idei NZS-u.

       Urszula Zawadzka

       Dyrektor ds. Finansów

       Do NZSu dołączyła w kwietniu 2016 roku. Od maja 2017 jest wiceprzewodniczącą NZS UW ds. Finasowych. Oprócz tego, studiuje na 3 roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Poza studiami i NZSem jej pasją jest nauka języków obcych, a także historia. Gdy udaje się znaleźć troszkę czasu, udziela się jako przewodnik-wolontariusz w Muzeum Powstania Warszawskiego. Chwilę oddechu od codzienności znajduje poprzez aktywny wypoczynek, najlepiej tańcząc.

        Grzegorz Baran

        Dyrektor ds. Kontaktów z OU

        Student Górnictwa i Geologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 3 lat związany z NZSem. Integracja i kontakt z ludźmi nie są mu obce, dlatego w swojej działalności społecznej zaangażował się w sprawy HR. W wolnym czasie wielbiciel seriali oraz muzyki popularnej.

         Adam Zamczała

         Dyrektor ds. Studenckich

         Entuzjasta mody męskiej, niepodważalny król second handów i wierny kibic Arki Gdynia. Uwielbia sączyć yerba mate, nienawidzi brudnych kubków. W wolnym czasie studiuje historię na Uniwersytecie Gdańskim, z kolei w NZSie trzyma pieczę nad sprawami społeczno-studenckimi i jednocześnie zajmuje stanowisko Sekretarza NZS UG.

          Michał Piestrzyński

          Dyrektor ds. Historii i Alumnów

          Student budownictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Od liceum zaangażowany w sprawy społeczne i organizacyjne. Oprócz działalności studenckiej, aktywny również w w innych organizacjach, działających na rzecz poprawy jakości życia i wizerunku w swoim rodzinnym mieście – Bydgoszczy. Znawca historii swojej małej ojczyzny, zapalony wodniak. Lubi oglądać dobre filmy i prowadzić długie dyskusje na rozmaite tematy.

           Aleksandra Strugała

           Dyrektor ds. Międzynarodowych

           Studentka piątego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Finanse Międzynarodowe na Uniwersytecie Gdańskim. Miłośniczka jedzenia i gotowania oraz dobrych seriali. Uwielbia fotografię, modę i dobrą muzykę. Nie znosi nudy, dlatego ciągle poszukuje nowych hobby i pasji. Debiutująca pasjonatka Norwegii i języka norweskiego. Dba o finanse NZS UG.

            Patrycja Serafin

            Dyrektor ds. Social Media

            Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalizacji Marketing Międzynarodowy, na Uniwersytecie Gdańskim. Zawsze możecie spotkać ją z telefonem, sprawdzającą maila lub portale społecznościowe. Kocha muzykę w każdym tego słowa znaczeniu. Jej największą motywacją są ludzie, z którymi pracuje. W wolnych chwilach Przewodnicząca NZS UG.

             Jakub Krysiński

             Dyrektor ds. IT

             Student kierunku informatyka i agroinżynieria na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Z NZS związany niemal od początku swojej przygody na studiach, wybrany po raz drugi na przewodniczącego swojej Organizacji Uczelnianej. Miłośnik podróży tych małych jak i tych dużych. Słuchacz muzyczny do Slayer-a po Boys-ów. W wolnych chwilach gra na gitarze w zespole chóralnym, powinien pisać magisterkę, fan poznańskiego sportu żużlowego. Taki artysta co zostaje z głową na ziemi.

              Piotr Mazur

              Rzecznik Prasowy

              (Nie)Typowy student IV roku prawa z Uniwersytetu Warszawskiego. Zdecydowanie lepiej czuje się jako medialny rekin niż orzeł Temidy. Dusza południowca . I jak na prawdziwego południowca przystało nazywany jest przez niektórych Słowakiem. W wolnych chwilach lubi odwiedzać rodzinny dom gdzie poświęca się swojemu hobby – wędrówkom po bieszczadzkich szlakach.

               Katarzyna Kowalczuk

               Dyrektor ds. Projektów

               Studentka Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Działalność w NZSie łączy ze studiami i pracą, stara się wykorzystać czas do maksimum, by ciągle się rozwijać. Czarny kolor towarzyszy jej codziennie i przejawia się w jej zamiłowaniu do czarnej kawy, czarnego stroju jak i czarnego humoru. W wolnym czasie ogląda seriale i oddaje się muzycznym ucztom. Aktualnie stoi przed trudnym życiowym wyborem – czy wykupienie dostępu do Netflixa przed licencjatem jest na pewno dobrym pomysłem.

                Urszula Pieczątkiewicz

                Dyrektor Akademickiego Centrum Edukacji Ekologicznej

                Studentka Logistyki na Politechnice Poznańskiej. W poprzedniej kadencji Wiceprzewodnicząca ds. Partnerów. Wolny czas dzieli między podróże, dobre jedzenie i książki. Chętnie częstuje znajomych hermetycznymi żarcikami. Zawsze wysłucha i pomoże.

                 Weronika Borek

                 Dyrektor ds. HR

                 Jest studentką Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Właściwie wszystkiego o niej da się dowiedzieć po zawartości jej plecaka – nigdy nie rozstaje się z książką (najlepiej fantastyczną), a od pierwszego semestru studiów również z laptopem. Od niego i programowania szybko uzależniła się tak bardzo jak od dobrych powieści. Pomiędzy tym wszystkim można znaleźć bilety PKP, zawsze też ma ze sobą marker, jak przystało na osobę, która często jeździ autostopem.

                  Marta Sygit

                  Dyrektor ds. Rozwoju

                  Jest studentką IV roku psychologii na UAM. Oprócz szeroko pojętej psychologii rozwoju człowieka, interesuje ją taniec, śpiew oraz nauka języków obcych. Znawczyni gastronomicznej mapy Poznania chętnie oddaje się hedonistycznej czynności jedzenia na mieście. W wolnych chwilach najbardziej lubi spać, przytulać się oraz imprezować z przyjaciółmi.